VD-galvas rebonji un kaaju triiceeshana!!!!

Aizsāka koriante 

Vai shiis kaites galvas reibonji, slikta duusha, kaaju roku triiceeshana, var buut saistiits ar VD????????
Re: VD-galvas rebonji un kaaju triiceeshana!!!!
07.03.2008 16:13
Var bût, bet sâkumâ jâizslçdz citas slimîbas, ej pie ìim.ârsta un sâc pârbaudîties uz n-tajiem aparâtiem
visu laiku jau paarbaudos ik pa laikam! bet VD man uzstaadiija pirm 9 gadiem! :( un ik pa laikam man uznaak !!! it sevishkji kad dikti piedomaaju :(
Re: VD-galvas rebonji un kaaju triiceeshana!!!!
10.03.2008 15:20
Nu tad jau, saul, ir tas VD
Man jau kadu laiku sap kreisaja puse pakauss un ir ik palaikam rebonji un nogurums .
Es nezinu ko lai daru pirms 1 ned.pamodos delj ta ka man sapeja locitava ari kreisaja puse , nevareju istaisnot , bet pec 4 dien pargaja .
Un sodien piecelos sapratu to kad man ir gruti stavet un sapratu to kad nevaru izdarit to ko ik diena parasti daru man atkal paradijas tie simtmi es domaju kad es tulit nojipwu un man bija slikta duwa es kapu pakapnem augsa rapojot un man palika mazliet labak kad apgulos ...
Un man ir pienakuwi vel simtomi klat locitavas tric un kajas .
Vai tas ir bistami ?
Nereti man sap veders ari kreisa puse , wie simtomi man nav isprotami ceru kad kads man dos kadu atbildi . :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: