panikas leekme

Aizsāka kysa 

panikas leekme
26.02.2008 16:30
Nelietoju AD jau gandriiz 2 meenesus, bet man jaaiet uz pasaakumu, un es baidos, ka man vareetu uznaakt panikas leekme. Juutos loti nervoza peedeejaa laikaa. Kaadus medikamentus vareetu iedzert, lai noveerstu panikas leekmi, un cik dienas ieprieks ir jaasaak tos lietot, vai arii pietik, ja kaut ko iedzer tajaa pasaa dienaa?
Re: panikas leekme
26.02.2008 17:02
Jebkuru trankvilizatoru, kursh liidz shim ir liidzeejis. pietiek pirms pasha pasaakuma. bet tad aktualizeejas jautaajums par alkoholu.
Re: panikas leekme
27.02.2008 08:34
Jebkuru nervu zâli, bet padzer jau kâdas dienas iepriekð, lai nomierinâtu nervu sistçmu...Bet varbût nedzer neko..stâjies pretî panikai, nebçdz no tâs...
Re: panikas leekme
27.02.2008 08:58
Pagaajuso reizi neko neiedzeeru, no draudzenes kaazaam naacaas aiziet agri, jo jutos tik slikti......
Lexotanil derees, cik tas ir jaadzer? Laikaa kad lietoju AD, nekadus citus medikamentus nelietoju, taa ka nezinu :(
Re: panikas leekme
27.02.2008 09:40
Lexotanil der, cik vajag? Tas atkarîgs,cik stipras Tev viòas ir...1 vai 1/2 tabl.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 17?
Ziņa: