miega trauceejumi

Aizsāka umpacis 

miega trauceejumi
25.02.2008 07:27
nu jau kaadu laiku man ir miega trauceejumi. iemigt nav tik gruuti, bet naktiis es regulaari pamostos vienu vai vairaakas reizes. ir bijis ka liidz pat 5 reizeem pamostos, vnk paskatos cik pulkstens, secinu ka ir veeel laicinjsh paguleet un gulju taalaak, bet shaada celshanaas neljauj normaali izguleeties. parasti pamodos jau kaadas divas stundas peec iemigshanas vai arii dazhas stundas pirms paredzeetaa laika mosties. vareetu saprast ka naktii pamostos jo vajag uz tualeti ja vakaraa esmu lietojis vairaak skjidruma, bet taadu pamoshanos ne no kaa ir gruuti saprast
piemeeraam shoriit pamodos piecos no riita lai gan modinaataajs uzlikts uz 7,00 jo jaaceljaas uz skolu, taa nu es vaaljaajos pa gultu un censhos atkal iemigt, bet nekaa, saak naakt miegs kad ir palikusi tikai pustunda ko guleet, bet nav jeega tad iemigt jo ja tik driiz jaaceljaas un guleets tik maz tad arii ir suudiiga sajuuta. par cik naktiis nesanaak izguleeties, tad shad un tad nosnauzhos kaadu laicinju peec skolas. vai neliela snauda dienaa var ietekmeet miega kvalitaati naktii ? lai gan miega trauceejumi ir arii tad kad negulju pa dienu. arii peec fiziskaam slodzeem miegam vajadzeetu naakt labaak, vai ne taa? es nodarbojos ar sportu un vakar man bija divas gruutas un nogurdinoshas basketbola speeles + veel ieprieksheejaa naktii maz guleeju jo biju uz balli. peec shii visa miegam vajadzeetu naakt itin labi...iemigu, bet atkal naktii pamodos :( ja godiigi neatceros kad peedeejo reiz iemiegot buutu pamodies liidz ar modinaataaju vai kaut vai ne reizi naktii nepamostoties

varat luudzu ko ieteikt?
Re: miega trauceejumi
29.02.2008 18:38
paldies par atsauciibu :D
lambada
Re: miega trauceejumi
29.02.2008 22:53
umpacis
Lai tu nejustos vientuïð, teikðu, ka man arî tâ ir.Bet ko darîs, eju uz darbu katru dienu, kâ 100 gadus negulçjusi :(
Re: miega trauceejumi
01.03.2008 17:04
Umpacim
tas kas ir ar Tevi,Umpaci,ir dzîves sîkums. Es jau gadiem vai nu neguïu vispâr,vai mostos visu nakti ik pa pusstundai,pusstundu vai stundu esmu nomodâ un tad atkal augstâkais pusstundu paguïu. bet esmu vçl dzîva. Esmu lîdz nelabumam izdzçrusies miega zâles,antidepresantus,adatu terapija,homeopâtija. Viss velti. Nesaprotu,kâ esmu dzîva.
lai Tev veicas,Umpaci!
Re: miega trauceejumi
03.03.2008 09:52
man ar ir, un lietoju zâles, jo neizgulçjies cilvçks nespçj pilnvçrtîgi funkcionçt, ja nepiecieðams, varu ieteikt ïoti labu psihiatru..apmeklçju viòu jau divus ar pus gadus un jûtos lielieski!:))
Re: miega trauceejumi
04.03.2008 18:45
tagad itkaa jau ir nedaudz labaak ar to guleeshanu, nu reizi naktii jau pamostos, bet nu ir nedaudz labaak . paldies par piedaavaajumu, bet pagaidaam man taa iisti nav laika un liekas finanses psihiatram !

biezhi vien es vakaros iedzeru karstu teeju ar medu :) ... un biezhi naktii mostos jo vajag uz tualeti tikt valjaa no skjidruma, bet taadas pamoshanaas ir ir savaadaakas jo taam tach ir fiziologjisks raksturs
Re: miega trauceejumi
04.03.2008 19:29
...tad jau nav tik slikti, ja nav ne naudas (kas vçl bûtu saprotams), ne laika...
Re: miega trauceejumi
04.03.2008 22:42
nu patreiz tieshaam svariigaak man ir pabeigt 12.klasi, jo palikushi veel tikai triis meeneshi !!!
Re: miega trauceejumi
04.03.2008 23:00
...jaa, tad noteikti nevar atrast laiku noiet liidz aarstam... un neguleeshana veicina praata speejas, kas nepiecieshamas eksaameniem...
ZZKK
Re: miega trauceejumi
05.03.2008 22:16
Bet vispâr traki, ja tâda problçma ir 18 gados. Man pie 40 parâdîjâs. Uhh, grûta dzîve mûslaikos:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 1?
Ziņa: