Lexotanil

Aizsāka sussi 

sussi
Lexotanil
08.02.2008 09:44
Arsts man nozimenja Lexotanil 3mg, 1,5 no rita un 1,5 vakara! Sakara ar man jau esoshu slimibu - artritu!! Sanak loti daudz stresa pedeja laika un artrits apasinajies! Bet nu protams ir ari visas citas zales, kuras ir domatas tiesi artritam! Vienvardasakot slimoju jau vairak ka tris gadus! Un gribu uzzinat Lexotanila iedarbibu, no cilveku pieredzes, nevis no lietosanas instrukcijas!
ganga
Re: Lexotanil
08.02.2008 14:21
Man nekâdu seku nebija, bet arî nekâds miers neiestâjâs. Daktere nomainîja uz Xanax.
sievele
Re: Lexotanil
08.02.2008 15:35
Konkrçti es neieteiktu....man no viòa radâs stipra atkarîba...nedçïas laikâ....pçc tam grûti pârtraukt lietot....Tuvumâ ðâdâm zâlçm neeju..brrr
es3
Re: Lexotanil
10.02.2008 12:28
es lietoju lexotanil neregulaari. stresa situaacijaas. Izveelos pati mg daudzumu atkariibaa no taa cik liels ustraukums. Man ljoti labi paliidz!
Re: Lexotanil
13.02.2008 11:01
Dod miera sajûtu, bet ïoti âtri pierod, pçc nedçïas lietoðanas vairs nevarçju aizmigt bez zâlçm,'vçl pçc nedçïas jau bija oki
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 13?
Ziņa: