dejas terapija

Aizsāka amelie 

dejas terapija
04.02.2008 15:30
Ko Juus zinaat par shaadu nodarbi? Lai aarsteetu depresiju, t.i. ne tikai aarsteetu, bet beidzot tiktu no taas valjaa. Ir jau visas koordinaates kam zvaniit, lai uzsaaktu, tik neesmu veel paarliecinata.
vnk veeleetos dzirdeet pieredzes, domas..
paldies.
ergo
Re: dejas terapija
04.02.2008 22:39
karteejias murgs,tikai AD palidz depresijai
Re: dejas terapija
04.02.2008 23:39
labi ârstç, neðaubies.
Re: dejas terapija
25.02.2008 19:13
kr notiek taadas nodarbiibas??????????es ar gribuuuu...
Re: dejas terapija
25.02.2008 20:08
:)
www.google.lv deju nodarbiibas un viss. Tas ir tas pats ko visi iesaka - meerene fiziskaa slodze. Un taa tieshaam paliidz ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
goga
Re: dejas terapija
07.03.2008 13:13
bez deju terapijas ir jau vçl arî mâkslas terapija, kas patieðâm labi palîdz, info jâmeklç pie mâkslas un deju terapijas speciâlsitiem

var ieiet http://www.arttherapy.lv/
Re: dejas terapija
21.03.2008 01:07
Tieðâm palîdz!
jâizvçlas tikai deju stils.
Man savâ laikâ tâds îsti agresîvs un seksuâls hiphops palîdzçja tikt galâ no kompleksiem. Labi, ilgi ðo Laras Kroftas tçlu neizmantoju, bet tas bija tieði desmitniekâ.
kaartiigaaMatilde(bijusii Mar.Mag.)
Re: dejas terapija
21.03.2008 11:54
neesmu gaajusi uz dejas terapijas nodarbiibaam, bet pret depresiju ciinos tieshi taa - ja juutu, ka var uznaakt depresiivais periods - dejoju.
komats teiktu - nejaukt depresiju ar nomaaktiibu, bet es tomeer cieshi pieturos pie stadijaam.
ar depresiju ir jaaciinaas pasham saakumstadijaa, nevis jaagaida, kad aizies liidz galiigi trulajam staavoklim.
un tieshi saakumstadijaa dejoshana ir ljoti laba lieta.

par maakslas terapiju - dazhreiz gleznoju, tagad ljoti reti, jo ja nesanaak, kas iecereets - neapmierinaatiiba ar rezultaatu veicina depresiju, taapeec viennoziimiigi pateikt, ka maakslas terapija ir labi, nevaru. domas gan novirza veiksmiigi.

nu taa, ieshu uzdejot:)
http://www.youtube.com/watch?v=JDnFN_FN1gg
tortiite
Re: dejas terapija
21.03.2008 17:20
es ari iesaku!
A-G
Re: dejas terapija
22.03.2008 14:59
Siksna palîdzçtu daudz labâk!
Re: dejas terapija
26.03.2008 12:54
blaa:

kur dabuut siksnu?

jums pasam (pashai) paliidz? pats sevi ieperiet vai kaads sad tad atnaak, iebaazj jums mutee bumbinju, aizliimee ar liimlenti, ieteerpj melnaa lateksaa un tad dod valjaa pa juusu tviisktosho dibenu????

:D :D :D
Re: dejas terapija
28.03.2008 10:28
Un ja vçl pçc pçriena kârtîgu klizmu iztaisa tad blaa vienkârði izkûst... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
A-G
Re: dejas terapija
28.03.2008 18:25
Jâ, es paskatîtos kâ ku to dara, bet nekustu gan!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 5?
Ziņa: