Lexotanil par daudz

Aizsāka Mammi 

Lexotanil par daudz
30.01.2008 07:41
man meita izdzçra 20 lexotanil tabletes (3mg) uzeiz.diennakti nogulçja.no rita it kaa normala piecçlas.es nezinu ko darît.vai tas nenesiis kaiteejumus vai kaadu saindçðanos?vai eikt kaadu skaloðanu?
Re: Lexotanil par daudz
30.01.2008 09:48
...1 vai 20 - atðíirîba maza...vismaz no kaifa viedokïa...he, he, ko meituks cerçja noíert...atmiòu gan atsit pamatîgi...citâdi nekas - pastaigâs vçl ðodien pusdurna, aties...
victim
Re: Lexotanil par daudz
30.01.2008 10:45
nav taisnîba madcynics. Pati zinu pçc pieredzes. 1 tablete neatslçdz domâðanu un atmiòu. Es savâ laikâ biju izdzçrusi 12 tabletes. Bija atmiòas zudums 2-3 dienas... pçc tam "kaifs" vçl turpinâjâs 7-10 dienas...
Re: Lexotanil par daudz
30.01.2008 12:17
...victim, lasi uzmanîgi - no 20 atsit pamatîgi...nemâci vecu runci pelnos dirst...
Re: Lexotanil par daudz
30.01.2008 21:52
bez receptes pârdod? jâòem atvaïinâjums un jâapsitas:))
Re: Lexotanil par daudz
31.01.2008 15:19
lexotanil ir recepshu medikaments.un cik es zinu taas nav nekaadas "kaifotaaj" tabletes.taadiem noluukiem laikam ir tie klonozepaami vai kas tur nezinu.bet ar medikamentiem nav joka lieta.var tikai visu praatu sev sabojât, un bez praata cilveeks vairs nav cilveeks...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 12?
Ziņa: