15. diena bez AD

Aizsāka kysa 

15. diena bez AD
24.01.2008 13:38
No riitiem slikta duusa, kaa paeed taa atkal slikti. Ik pa laikam uznaak trauksme.
Esmu dileemas prieksaa saakt atkal dzert AD vai ciesties un cereet, ka ar laiku paaries, bet vai var paaries? Protams lietojot AD nebija 100 % labi, bet katraa zinaa labaak. Naakosnedeel jaaiet uz draudzenes kaazaam, ko man dariit?
Re: 15. diena bez AD
24.01.2008 13:45
Ja jau 15. dienas esi izturçjusi, izturçsi arî turpmâk, domâ ne?

Man pçc 4 dienâm bija ïoti grûti, tad atsâku, bet ðíiet, ka pie 15 dienas jau tâ kâ vajadzçtu lomkâm beigties?
Meicha
Re: 15. diena bez AD
25.01.2008 19:12
AG, tu esi narkomaans, ka tik labi zini?
vituks
Re: 15. diena bez AD
25.01.2008 22:30
Lietoju seroxsat un mçìinâjumi atmest ir bijuði vairâki vairâku gadu laikâ, bet laikam lieta nav zâlçs turu par jums îkðíi, kaut gan pati esmu cerîbas atmetusi laikam vçl nav îstais laiks beigt zâïoties:)))
Re: 15. diena bez AD
26.01.2008 10:55
...ðî ir tâ reize, kad gedroiciòam taisnîba - tâ saucamâ atkarîba rodas gan no heroîna, gan antidepresantiem ar vienlîdzîbas zîmi...tâ ka neglaimojiet sev...diemþçl...
...par gedroiciòu...nu neesi tu gudrs, neesi...un tavas problçmas - gan tas, ka neesi rumpî padevies, gan tas, ka esi nokompleksots kâ visi te kopâ òemtie - traucç tev dzîvot...
Re: 15. diena bez AD
26.01.2008 19:17
...atkariiba rodas arii no diklofenaka... nez tie arii narkomaani, kam rodas?... un tie, kam nerodas?...
Re: 15. diena bez AD
29.01.2008 22:44
Es gan par to neko daudz nezinu, bet domâju tâ, ka vaitad tu vçlies visus mûþu lietot tos ad? Turies un met nost, kautkad jau tâpat bûs jâatmet un vçlâk jaunu vieglâk nebûs to izdarît.
Re: 15. diena bez AD
30.01.2008 09:51
...oho, gedroiciò, kâ tu atlaid...raugi, perdeli, ar tevi pat kasîties negribas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 7?
Ziņa: