Psihologs - maigs vai stingrs?

Aizsāka EmîlsIeva 

Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
17.01.2008 22:41
...par cinisku nepiekriitu... tas nav produktiivs risinaajums ilgterminjaa...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
17.01.2008 22:57
cinisms drîzak aizsargreakcija nevis nosvçrta dzîves uztvere.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 07:17
Naivi domât, ka cilvçkam nekad nav vajadzîga kâda aizsargreakcija. Labi, ja tâs var izvilkt laukâ, kad nepiecieðams.
Koma, Tev, starp citu ir gan aizsarg- gan uzbrûkoðâ reakcija- veselîgu notikumu uztveri es Tev vçl neesmu pamanîjusi :)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 11:14
...ar komatiòu viss skaidrs...zinâmas izglîtîbas klâtbûtne íçkðai neko labu nenes...bet plant, Tava akadçmiskâ domâðana un jçdziena - cinisms - neizpratne mani uzjautrina...:)

...plant, ir labs pastâstiòð par Bâbeles torni...
...lai mazliet ievirzîtu Tavu domu...kustoòi lieto divus vârdus vienas darbîbas, vai precîzâk - emocijas - apzîmçjumam...piedod un atvaino...pirmâ forma jçdzieniski liekas loti jocîga...kâ tad sanâk - piedod man klât savu apvainojumu???...jeb pareizâk tomçr bûtu - atvaino mani...sekojoði - noòem no manis savu rûgtumu...

...tâ gadâs...:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 11:47
òu, òu - sâk palikt interesanti.. cinisms jau tomçr tâ kâ biðku amorâls ir, vai ne? nu, un kur tad tâdâ gadîjumâ plants bûtu noðâvis greizi? un komai arî ðoreiz :)) piekrîtu - par to ilgtermiòu..

varbût pastâsti, kâ tad Tu to cinisma jçdzienu izproti?
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 11:51
Reizçm grûti noðíirt veselîgu cinismu no pragmatisma. "Uíi-uíi-ak tu nabadziòð" diez vai kâdam ko labu dos - vârdi bez seguma. Reâla situâcijas analîze jau nenozîmç lîdzjûtîbas trûkumu, bet drîzâk ieinteresçtîbu un vçlçðanos palîdzçt.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 11:56
A tas uíi- puíi reizçm ir tik labs. Jo pats sajûties labs, novçrtçts, mîlçts...heh, gribu uíi-puíi :D
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 12:27
...raugiet, bumbulîði, Alstere ðo te smalko ðíirtni starp cinismu un bezdvçseliskuma sajaukumu ar lumpenismu, kurð mûslaikos tiek apzîmçts ar cinisma jçdzienu, izprot jau mazliet tuvâk...Alsterît, sâkðu vçl par Tevi labi domât...:)
...Fi, parakâjies smalkâs grâmatiòâs...tur gana labi ir noformulçts ðis te jçdziens...he, he, satîru gara acîm mçs esam pieraduði skatît kâ âþkâjainu, bârzdainu, viegli ieskurbuðu un lustîgu vîreli...ðis priekðstats par ðo personâþu ir radies nosacîti nesen...no kâda mâkslinieka vieglâs rokas...:)
plants no cita PC
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 13:07
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC ðoreiz krievu valodâ, jo angïu valodâ ciniíis kâdreiz atteicâs lasît.
http://www.horizonts.info/articles/282
http://www.medicina.lv/lat/second4.php?page=news&id=672&cat=2&thm=33
X un Yam bija kâdas djçlas.
X Yam kaut ko deva un deva, deva un deva, pa burzmu sadeva arî nepatikðanas
Tad X aptvçra, ka par daudz ir sadevis un nolçma nostornçt doto un palûdza PIEdot atpakaï pâridoto.
Atvaino, atkaulo, atvieglo
Vispâr ciniíi Tavs rakstîbas stils kïûst par apgrûtinâjumu uztverei. Kad Tu mûs te nosauc par kustoòiem, tas ir domâts, ka vçrsies gan pie kazâm, gan pie âþiem? man sâk jukt.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 13:08
kurâ smalkajâ grâmatiòâ tad Tu SAVU izpratni par cinismu esi publicçjis? :)) un tagad jau vispâr plûstoði esi pârgâjis uz satîru.. humors, ne satîra.. :))

starp citu - kuram Tu to cinismu ieteici - psihalîtiíim vai vâjniekam? es blonda.. :)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 13:28
...ooo, plants man sâk patikt...kas Tevi aizíçra???...kustonis Tev asociçjas ar lopu???...man ar jebkuru gaïas gabalu, kurð ir spçjîgs parvietoties zemes virsû...sevi arî ierindoju ðo te vidû...ak jâ, Tu taèu nes lepno HS nosaukumu...kgan pçc reakcijas, kkur dziïi Tavâ dvçselç gruzd maza ðaubu oglîte...
...un kâds sarkasms...plant, Tu sâc pârspçt pats sevi...droðîbas ventilis vçl nav nostrâdâjis???...

...Fi, jaukumiò, netçlo primitîvo...pakustini savas smadzenes...atbildot uz Tavu jautajumu - ieteicu abiem...:)

...ko var darît, nu esmu es tâds...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 13:34
Plant, kas tur ir tajos rakstos? Pastâsti îsumâ. Vispâr jau tas nav smuki, atsaukties uz rakstiem, tjipa, ja es pats nekâ nevaru argumentçt, tad, ja tas ir gudrâs vietâs iedrukâts, tad tâ ir taisnîba:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 13:44
ok, par to cinismu.. mad ieteikums > ...pozitîvs vai cinisks skats uz lietâm ïauj parâdîbas vai notikumus pârcelt no sadaïas - problçma - uz sadaïu - tâ tas notiek...> ir baigi vietâ, BET.. kultivçt sevî cinismu ðî vârda klasiskajâ izpratnç ne katram ir pa kaulam.. ir cilvçki, kuru psiholoìiskâs îpaðîbas gluþi vienkârði to neïauj, tâpat kâ ne katrs var pârlekt 2m augstai latiòai.. savukârt izdoðanâs gadîjumâ tas cinisms var kïût lavînveidîgs, kas atkal nav îsti lâgâ pa manam..
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 13:52
...kâ visi baidâs no vârda - cinisms...tâpat kâ plants no - kustonis...èudno, odnako...:)
...fi, klasiskâ ir kâda - tâ, kas vispârpieòemta vai tâ, kas ielikta pamatos???...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2008 13:56 by madcynics.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 14:00
nebiju pie tâ pamatakmeòa.. :((( padalîsies?
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 14:14
...pameklç, nesi nu tik kûtra jaunu zinîbu meklçjumos...nesagrauj manu priekðstatu par Tevi...:)
...vismotaï jauko...:))



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2008 14:14 by madcynics.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 15:02
eu, bet Tu tak pats nezini!! nu, toè, nezini! :))
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 15:05
Fi, viòð taèu gadus èetrus pa netu maï vienas un tâs paðas frâzes:)))
tikai ðoreiz noklusçja, ka Satîrs ir skaists jauneklis pçc otrâs versijas:)))
plants no cita PC
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 15:23
Nekas mani neaizíçra ;)))) Zinâtkâre nomoka.

bet vispâr tepat jau vienreiz par cinismu runâjâm.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 15:41
...vienreiz jau runâjâm gan...:)...tad kâpçc jâatkârtojas???...tas Fi...:)
...magdalenîtei atkal kkas knieð...puikiòð neatbrauca laicîgi???...
...plant, tad kâ ir - zinâtkâre vai ziòkâre???...:)
plants no cita PC
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 15:43
tak stâv rakstîts - zinâtkâre!
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 15:52
jaunais smukais Satîr, cinisms ir vieglâkais ceïð, jo ir jâpiepûlas, lai nekïûtu par ciniíi.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 16:09
...garâm, magdalçnît, galçji garâm...kgan...katram savs uzskats par grûtajiem ceïiem...starp citu, mâcies vienreiz saprast informâciju...lasot angïu tekstus laikam arî izlasi tâ, kâ stâv raktîts - the table...:)...bumnbulît manu...:)

..Plant, ko vçlies jaunu izzinât???...vai't jau viss nav zinâms???...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 16:18
plant, tâ arî Tev neizdevâs aiznest domu lîdz Satîra apziòai :)...kaut gan bija vienkârðs nepaplaðinâts teikums...:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 16:39
...ak Jçziò!!!...Magdalçnît, kur nu man...:)...paskaidro vçlreiz - seviðki tupajiem...:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 16:50
he he he, Tavu metodi izmçìinâju - kaut ko izgvelzt bez îpaða sakara :)))

(man forðs garîgais, buèa Tev, Satîruèuk...uíi...puíi...:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 17:10
Ðodien ir uíi-puíi diena :P
Neaizmirstiet, ka no 12 pa krânu sâk tecçt svçtîts ûdens (laikam tiem, kas tic).
Varbût labâk izskalos smadzenes kâ psihologs- vienalga, vai bargâ kundze vai cita veida eksemplârs:D
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 20:17
cinikjis rakstiija:

...pozitîvs vai cinisks skats uz lietâm...

tipa kaa sinoniimi. ja stingri njems un analizees shos jeedzienus, tad te, protams, shkjitiis, ka nekaadas logjikas nav.

bet tas, kas notiek cilveeka psihee, ir sameeraa gruuti iekljaujams logjiskos terminos. gruuti vai pat reizeem neizskaidrojami, kaa notiek pozitiivie, atjaunojoshie procesi.

Sv. Augustiins teica: Seek not to understand that you may believe, but believe that you may understand.”

taapat ar to uíi íuíi. peec logjikas tas ir neproduktiivi, bet kaadam, par briinumu paareejiem, varbuut tomeer kaut ko sniedz.

sheit vispaar daudz paradoksu un absurdu lietu, kas straadaa.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2008 20:20 by Runcene.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 21:39
Uíi íuíi ir ïoti produktîvi. Kam uíi íuíi bçrnîbâ ir bijis par maz, tiem arî ir visâdas ligas.

All you need is love.
The Beatles
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
18.01.2008 22:04
a kam bijis par daudz? var buut arii taa, ka par daudz. tiem arii ligas.

par Biitliem piekriitu, bet par daudz uíi íuíi nav love.

un veel par cinismu -- peec filozofijas virziena definiicijas tas noziimee konvencionaalu ideju noraidiishanu (mana saprashana po narodnomu). kad jaadara taa, jo visi taa... liidz ar to tas var sevii ietvert ljoti daudz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: