psihiatri

Aizsāka modesta 

modesta
psihiatri
11.01.2008 21:14
Sveiki,

Vai kâdam ir atsauksmes par Dr Elfu Lutumu vai Dr Valdu Kabuci no psih. slimnîcas Rîgâ? Man tâ kâ ieteica..
Paldies jau iepriekð!
mod
let
Re: psihiatri
16.01.2008 20:27
Lutuma ir super!!!
Re: psihiatri
09.10.2009 18:14
VISIEM AR LAIKU, KAS STRADA PSIHIATRIJAA RODAS KAUTKAADAS NOBIIDES. DR,KABUCE MAN IR PALIDZEJUSI SAVAA LAIKAA LJOTI. TAA KAA MUTI CIET UN VISU CIENJU DR.KABUCEI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: psihiatri
30.05.2011 01:52
Viens labs paziņa par psihiatriem izteicās un viņam pilnīgi piekrītu:

labam psihiatram ir pat jābūt izgājušam caur grūtu periodu vai mēreni ar neirozēm. Citādi viņš nekad nespēs saprast kā pacients jūtas.

Tā kā man liekas pilnīgi nevietā kritizēt to, ka daktere pati no depresijas ārstējusies.
Kas tad visām jābūt azbesta vecenēm? Vai jātēlo tādas?
Re: psihiatri
30.05.2011 02:50
kk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Viens labs paziņa par psihiatriem izteicās un
> viņam pilnīgi piekrītu:
>
> labam psihiatram ir pat jābūt izgājušam caur
> grūtu periodu vai mēreni ar neirozēm. Citādi
> viņš nekad nespēs saprast kā pacients jūtas.
>
> Tā kā man liekas pilnīgi nevietā kritizēt to,
> ka daktere pati no depresijas ārstējusies.
> Kas tad visām jābūt azbesta vecenēm? Vai
> jātēlo tādas?


Tas varētu attiekties uz psihoterapeitiem. Bet ar psihiatriem tas ir bezsakaris. Kas ir psihiatrs? Līdzīgi kā narkodīleris, tik rīkoties atļauts ar to, kas tā sacīt- legāls. Mehānisms ar tāds pats- pamēģini šito, pamēģini to, pamēģini vēl kaut ko, līdz nav vairs ko mēģināt. Visparastākā pseidozinātne.



Edited 4 time(s). Last edit at 04.06.2011 00:15 by existential fool.
Re: psihiatri
30.05.2011 11:29
existential fool
Un ko Tu teiktu par psihoterapeitiem?
Re: psihiatri
30.05.2011 13:23
Tie skatās uz psihi drusku dziļāk.
mad smīkņādams
Re: psihiatri
30.05.2011 21:34
existential fool Rakstīja:

>
> Tas varētu attiekties uz psihoterapeitiem. Bet ar
> psihiatriem tas ir bezsakaris. Kas ir psihiatrs?
> Tas pats kas narkodīleris. Mehānisms ir tāds
> pats- pamēģini šito, pamēģini to, pamēģini
> vēl kaut ko, līdz nav vairs ko mēģināt.
> Visparastākā pseidozinātne.

...bingo...
Re: psihiatri
02.06.2011 13:17
bingo, esmu atkarīgā no AD.... jau 3 reizi gribu atmest...betlomkas ir neizturamas
Re: psihiatri
04.06.2011 01:05
Beidz muldēt, visu var atmest, ja vien ir vēlēšanās.
Re: psihiatri
04.06.2011 09:20
Kādas lomkas, es padzēru AD man nekādu lomku nebija vienkārši paņēmu un nedzēru un visa jūsu atmešana.
Re: psihiatri
23.06.2011 01:04
psihoze. Skumji šo lasīt.

Kāpēc auklējās medicīna ar visiem?

Tāpēc, ka tā mūsdienu civilizētajā sabiedrībā pieņemts. Tradīcijas.

Spartā zīdaini apskatīja un meta aizā, ja secināja "nebūs karotājs".

Jā, sistēma novājina sugu.
hexo
Re: psihiatri
23.06.2011 01:39
kk, Tu aizmirsi piebilst, ka Spartā visu vīrieši bija homoseksuāļi un pedofīli, un dzīvoja atsevišķi no sievietēm. Kad zēns sasniedza noteikto vecumu, viņš tika nodots audzināšanā virsniekam, kas ietvēra sevī militāro audzināšanu un arī seksuālas attiecības, līdz konkrētais zēns kļuva pats par virsnieku un cikls atkārtojās.
Re: psihiatri
24.06.2011 20:25
Es arī esmu uzskaitē.Bet neesmu traks bet indigo,tas ir ar savādāku domāšanu un no cita portāla.
Re: psihiatri
24.06.2011 20:26
Vai tad spravku arī dod? :)
juris muris
Re: psihiatri
15.10.2013 10:21
pseidozinatne,viltus zinatne --- 99 proc
pats varu liecinat tikai par depresiju,bet uzskatu ,ka man vina labi padodas arstesanai
vai jus maz saprotiet ,cik raiba ir psinenes publika --- 20 proc socialo maju inhabitanti---profilaksei,interesanti cilveki,kuri saka kadas tev skaistas kurpes, skumst par miezu putru,kura jau soc maja ir noriebusies,gatavi grauzt ķiplokus,jebko,ta ari teiksim vini ir badā
kaut kapec ar galvas vezi ir jaguļ psihene, ja aizkraukle atkačāšana maksa 90 latu,tad visa daugavpils to dara bezmaksas,preikš tā jau ir psihuška,alkoholiķi ir elite, tos netur ilgāk par 2 ned.,
es līdz šai dienai nevaru paskaidrot,kādeļ man ir 2 .grupa, vienkārši es nestradaju 8 gadus + bieži eju pie ģim ārstes, nazinu vai ta ir tāda plūsma------ laikam tomer ļoti neraksturīga --- lasa inernetā med jautajumus ---- tev nevar nekas sāpēt,jo tu esi šizofrēniķis+viss ir izlasīts internetā,lūk,ko nozīmē sasieties ar psiheni
tev atņem smēres,lai tu tās neapēstu; es nezinu nevienu sanitāru,kurš nepīpētu ;premier cigaretes tiek izplatitas centralizeti,kafija pec saraksta,cigaretes ar īpašu izsniegšanu; gridas mazgasana vai 2 *diena, 3 ned nostaigaju ar jostu,tad man to atņēma un kaut kur nobāza ta,ka es to aizmirsu pec izrakstisanas
ari patlaban esmu bijis pie gim arstes ar balanopostitu, 5* ,ja atnaksi 6 reizi, busi automatiski psihene
antibiotiku kurss neveiksmigs, smēres neveiksmigas,tatad psihene
Re: psihiatri
16.04.2015 18:00
tikko biju pie kabuces , neadekvaata ,klausiities negrib , jo nav laika , tonis agresivs neapmierinats, minuuti kaut ko pa ausu galam paklausiijaas ,uzreiz tik piedavaja zaaliites un tvaiceni , pat ne veldres ielu , vinai pohui kur ko iespundeet un ko kaa sazaalot, viniem visiem privatprakses ,jo tur maksaa naudu !
Re: psihiatri
25.05.2015 12:09
Man arī Dr.Ilze Lāce ļoti palīdzēja.Nav ko teikt..Bravo!!!
Re: psihiatri
04.07.2015 23:47
Mani no psihenes negribēja laist ārā, iegāju pirmājā dienā, un nākošajā jau prasījos ārā, bet viņi nelaiž speciāli, jo viņiem mēs dodam darbu, bet manējam bija atļauts piezvanīt, un ar sievas vai vecāku parakstu tiku ārā. Un man vēl muterei pateic, ka man grupa jāņem nost :)))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: