kâ izârstçties no depresijas

Aizsāka nerrs 

nerrs
kâ izârstçties no depresijas
07.01.2008 19:41
kâdi ir efektîvi lîdzekïi pret depresiju,netieku vaïâ jau 10 gadus.
Re: kâ izârstçties no depresijas
07.01.2008 21:23
madcynics
Tu esi tik viszinoshs, ka gribeetu dzirdeet Tavu padomu shim gadiijumam. No Tevis ir skaidrs, ka dakteri/psihoterapeiti u.c. ir tikai sava labuma mekleetaji. Zaales arii garaam - taas pashas narkotikas vien ir. Ko dariit ???
Re: kâ izârstçties no depresijas
07.01.2008 21:42
Es ar gaidu ieteikumu ;-)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 10:08
...he, he...tepat blakus hQuse pamazâm nolîda no zâlçm...vçl buntîte òemas ar ðîm te paðâm problçmâm...un risina bez kârtîgas uzsçðanâs uz ripâm...bez tam - nevçrðos pret sirdzçjiem, bet ESKULAPIEM, kuri savâ aprobeþotîbâ un mazprofesionâlismâ, kâ arî naudaskârç veicina grûtdieòu un pseidogrûtdieòu skaita palielinâðanos...te viena jau jmçnesi rij kkâdas ðaibas bez rezultâtiem...bet labais dakteronkulis tak izrakstîja...un òem noteikti labu kapostu par vizîti...bet Alstere un komaati tikai brçkâ - vo, tauta, rijiet ripiòas un regulâri atstâjiet naudu pie mâcîtajiem psihoterapeitiem...

...par tikðanu vaïâ...izlasît pirmos trîs teikumus...:)
...kazas...:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 10:52
Es vçl paskatîjos Brasilias mâjas lapâ. Tur ir norâdîta literatûra vçl bez Kurpatova. Íeries tik klât. Man paðai interesanta ir Raiha teorija, pirms tam meklçju, neko daudz nevarçju atrast.
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 11:03
..jaaa, saturiigs ieteikums trakais caali, neko nepateiksi... ja citeejam pirmos triis sakraalos teikumus, tad riiciibas plaans ir "...he, he...tepat blakus hQuse pamazâm nolîda no zâlçm...vçl buntîte òemas ar ðîm te paðâm problçmâm..."
bracka
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 11:33
tad kâ var izârstçt depresiju?
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 11:48
Vari pamçìinât padzert meþrozîðu eïïu - dabîga, Latvijas raþojums (firma ÐAAR). Firmas pârstâve to ieteica depresijas gadîjumos, jo meþrozîte skaitâs spçcîgs antidepresants. Lietoðana - pa vienai tçjkarotei vakarâ, vismaz stundu pçc çðanas, 3 mçneðus.
Nopçrkama laikam arî aptiekâs, bet var nopirkt arî pie Es Saule izplatîtâjiem. Ja interesç, raksti man uz e-pastu labaakai.dziivei@inbox.lv
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 11:50
madcynics
Jautâjums bija, ko cilvçkam darît (zâles nav lietotas, ps.t. arî)...âzîti manu.
Nav man ticîbas, ka pie 10 gadu depresijas palîdzçs grâmatu lasîðana.
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 11:59
nav nekâdas informâcijas - kâ izpauþas depresija. nerunâðu par stadijâm, rakstîðu ðoreiz tâ - vai ir depresîvs stâvoklis vai depresîvais sindroms?
depresîvs stâvoklis var bût arî 10 gadus un grâmatas var lîdzçt, ja pats vçlas strâdât ar sevi.
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 12:43
...depresiivs staavoklis vai depresiivs sindroms... ;-)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 12:48
Tavs ðîgada lakonisms, koma, jau sâk kïût biedçjoðs.. :)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 12:55
,,,
Tu jau sâc smaidît par Ðtîmerlingu ( tas ir viòa traktçjums - par stâvokli, sindromu), bet viòð taèu slavens psihoterapeits :)))
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 13:00
http://www.kukii.lv/(A(RPBugAMsP_rOAnGuYFiIL5St94m1LHGgdGdkXGur8mBRmg2USykpCYJfJWu_b1-YELoLREawRd9MtSru32uSxvDRL4Ry4ZzLBVTQyPwn-GY1))/gramata/827/atbr%c4%abvojies%20no%20depresijas.aspx


laba grâmata Alstere, komatam un kompânijai, bet droði vien nav lasîjuðas.
(es nedaudz citu metoþu piekritçja)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 13:03
...depresiivs staavoklis ir diezgan virspuseejs raksturojums, kas faktiski nepasaka neko par pamataa esosho probleemu...
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 13:06
ðtîmerlings ar to domâjis to nomâktîbu, kuru Tu bieþi piemini.
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 13:12
...man shkjiet nelietderiigi depresijas vaardu lieki valkaat... lai neagraveetu zituaaciju... klasiski ar depresiju (pat depresiivu staavokli) tomeer domaa ko citu...
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:08
man interesee mezhroziishu eljljas kaa antidepresanta kjiimiskaa darbiiba... buutu interesanti uzzinaat... ja jau skaitaas SPEECIIGS antidepresants...

depresiju nekaa nevar izaarsteet. katram pasham jaaatrod tas suuds (taadu vareetu buut pat miljoniem), kas vinju liidz depresijai aizvedis, jaaiemaacaas beigt to suudu kultiveet sevii, pamazaam jaaatbriivojas no taa, un depresija aizies pati. kas ir autora suuds, nav zinaams.

katrs meklee sho suudu pa savam. cits lasa graamatas, ko kaads cits ir sacereejis, cits nodarbojas ar kaadu religjisku praksi, ko kaads pirms vinja ir izgudrojis, attiistiijis un atzinis par labu esam. cits runaa ar kaadu, kam pasham taa jau ieprieksh ir bijis, cits ar kaadu, kas prot nolikt cilveekam priekshaa spoguli vai arii vnk aizsviidushu spoguli notiiriit, resp., tiek izmantota kaut kaada jau uzkraata pieredze. bet katram pasham jaaatrod (sajuutaas, ar sirdi jaanosaka), kura metode vinjam derees. bet gala rezultaataa vispirms jaapanaak, lai cilveeks speej ieraudziit sevi, kaads vinjsh tobriid ir un ko dara garaam.

cits dzer kjiimiski sintezeetus preparaatus, ko sauc par antidepresantiem... uz laiku der, bet tas neaarstee. suuds jaameklee taapat. ja lietos tikai zaales, visa depresija ar uzviju buus atpakalj tad, kad zaales paartrauks lietot.
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:10
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ..jaaa, saturiigs ieteikums trakais caali, neko
> nepateiksi... ja citeejam pirmos triis sakraalos
> teikumus, tad riiciibas plaans ir "...he,
> he...tepat blakus hQuse pamazâm nolîda no
> zâlçm...vçl buntîte òemas ar ðîm te paðâm
> problçmâm..."

...komatiò, ar kâdu kaiti Tu sirgsti???...iepriekð nekâdi nevarçji noformulçt savu domu ( es domaju par kritisko attieksmi), tagad neproti saprast uzrakstîto...slikti, èabulît...:)

...Alsterît, Tava pieíerðanâs ripiòâm un terapeitiòiem ir vispârzinâma...grûti gâja laikam...

...par tikðnu vaïâ...jau sakumâ paudu - katrs dzîvo sevis izveidotajâ mikrokosmâ...tâtad, katrs pats savas laimes vai nelaimes kalçjs...palîdzîba IR vajadzîga - tâ kas no malas...:)...bet to var atrast arî tuvâkajâ apkârtnç...slikti, ka cilvçciòð, kuram vajadzîga reâla palîdzîba, to nevar sameklçt starp tuvajiem...jo tie arî pateiks - nu ka, rij ðaibas un ej pie labâ daktera...nestrîdos, ir gadîjumi, kad dakteronkuilis vai tante ir vajadzîga...bet pârsvarâ tâ ir vajadzîga tiem rumpjiem, kuru ticîbas sev ir nokauta pamatos...

...kçrtçjo reizi deklarçsu - ðamaòi baltajos paltrakos novçrð sekas, cçloni atstâjot - mums tâls ceïð ejams...:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:12
...runcenît, kâ man patîk tas, ko paudi...:)...vçl viens rumpis mûsu rindâs...:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:18
Jaa, pievienojos barinjam :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:30
...gribçju papildinât...nerram vispirms IR jâpieòem, ka viòð ir pats labâkais,jaukâkais, skaistâkais, nerrîgakais, vienreizçjais, neatkârtojamais utt, utt...tâdad - jâiemîlas sevî ( nejaukt ar narcisismu :)...tas ir pirmais solis...pârçjais nâks pats no sevis...:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:31
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------
> man interesee mezhroziishu eljljas kaa
> antidepresanta kjiimiskaa darbiiba... buutu
> interesanti uzzinaat... ja jau skaitaas SPEECIIGS
> antidepresants...
>
> depresiju nekaa nevar izaarsteet. katram pasham
> jaaatrod tas suuds (taadu vareetu buut pat
> miljoniem), kas vinju liidz depresijai aizvedis,
> jaaiemaacaas beigt to suudu kultiveet sevii,
> pamazaam jaaatbriivojas no taa, un depresija
> aizies pati. kas ir autora suuds, nav zinaams.
>
> katrs meklee sho suudu pa savam. cits lasa
> graamatas, ko kaads cits ir sacereejis, cits
> nodarbojas ar kaadu religjisku praksi, ko kaads
> pirms vinja ir izgudrojis, attiistiijis un atzinis
> par labu esam. cits runaa ar kaadu, kam pasham taa
> jau ieprieksh ir bijis, cits ar kaadu, kas prot
> nolikt cilveekam priekshaa spoguli vai arii vnk
> aizsviidushu spoguli notiiriit, resp., tiek
> izmantota kaut kaada jau uzkraata pieredze. bet
> katram pasham jaaatrod (sajuutaas, ar sirdi
> jaanosaka), kura metode vinjam derees. bet gala
> rezultaataa vispirms jaapanaak, lai cilveeks speej
> ieraudziit sevi, kaads vinjsh tobriid ir un ko
> dara garaam.
>
> cits dzer kjiimiski sintezeetus preparaatus, ko
> sauc par antidepresantiem... uz laiku der, bet tas
> neaarstee. suuds jaameklee taapat. ja lietos tikai
> zaales, visa depresija ar uzviju buus atpakalj
> tad, kad zaales paartrauks lietot.


tas laikam labâkais no Taviem garadarbiem :)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 19:35
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
jâiemîlas sevî
> ( nejaukt ar narcisismu :)...tas ir pirmais
> solis



dumais câlis arî pasaka pa vçrtîgai domai, tikai negrib pieòemt, ka citi mîl sevi:)
te rodas tâ disharmonija (gan jau pats apjaut, cik neharmoniska personîba esi:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 20:15
...man patiik kaa trakais caalis ciinas pret to, ko a la pretinieki nemaz nav teikushi ;-) ...
Re: kâ izârstçties no depresijas
08.01.2008 21:31
Runcene, tieðâm labi:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
09.01.2008 09:04
...komatiò, kurð te cînâs???...es pieduros pie Tavas nostâjaS...un Alsteres arîdzan...
...kâ magdalçnîtei gribas ielîst viducîtî...vai tâs bûtu uzmetiena sekas??...
...jaukumiò manu...:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
09.01.2008 10:15
kâ neapnîk pïurkstelçt vienâ stilâ? tas gan Tev izdodas harmoniski:)), ne pa labi, ne pa kreisi - pieduros, bumbulît, jaukumiò:)

ko vispâr te atlîdi? Tevi, âzi, te kâds sauca? forums jau sâka ieòemt citu gaisotni, bet ðis klât kâ veca slota.
kâ ieradies, daþi sâka iegriezties te pavisam reti. vismaz ar jaunâm domâm bûtu nâcis:)
labi, dumiíît, tas mans pçdçjais disputs ar Tevi:), vairâk Tevi nepagodinâðu ar savu uzmanîbu:)
Re: kâ izârstçties no depresijas
09.01.2008 15:01
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------

> katram pasham
> jaaatrod tas suuds (taadu vareetu buut pat
> miljoniem), kas vinju liidz depresijai aizvedis,
> jaaiemaacaas beigt to suudu kultiveet sevii,
> pamazaam jaaatbriivojas no taa, un depresija
> aizies pati. kas ir autora suuds, nav zinaams.

Tomçr, es tâ padomâju, ka "suuds" nav labs apzîmçjums. Tas, kas to rada, tâ daïa Tevî prasa lielâku uzmanîbu un mîlestîbu. Tâ ir bijusi novârtâ. Ja to nosauc par "suudu", tad viss paliek, kur bijis, ja ne vçl sliktâk.
Re: kâ izârstçties no depresijas
09.01.2008 15:10
...magdalçnît, netreso...padzer remensu, bûs labi...paþçlo sevi, þultainums Tavos gados samaitâs Tev i âdas krâsu, i grumbas varâk izcelsies...
...ganrdîz aizmirsu...tad beidzot atðûsies gan...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 09.01.2008 15:13 by madcynics.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 3?
Ziņa: