Sociofobijas grupas

Aizsāka Niks 

Re: Sociofobijas grupas
04.05.2008 14:35
Raksts tieðâm ir arî latvieðu Lilitaa un tîri normâli aprakstîts, arî padomi kâ tikt galâ!
Re: Sociofobijas grupas
05.05.2008 15:15
Un tâ ir sociofobija, par ko raksta Lilitâ? Es biju domâjusi pavisam ko citu, tjipa bailes no cilvçkiem, nespçju kontaktçties, utt,...nu tad man tuvojas ðî sçrga, man vienatne sâk patikt aizvien vairâk...es gan gribçtu iebilst, bet tur jau rakstîts, ka slimie savu slimîbu noliedz :D
mad uzjautrinâs
Re: Sociofobijas grupas
05.05.2008 19:10
...tikai lumpenis tic tam, ka HS ir 100% sabiedrisks kustonis...
Re: Sociofobijas grupas
05.05.2008 19:48
Cilvçks iet ârstçt savu "sociofobiju", lai varçtu turpinât skriet neatskatoties un pat neiedziïinoties tajâ, kas pats tâds ir un ko patiesîbâ viòam vajag? Manuprât, ðâda izdegðana tieði liek apstâties un sajust pasauli un sevi. Citâdi tieðam sanâk tikai tâds kustonis...
mad uzjautrinâs
Re: Sociofobijas grupas
05.05.2008 19:57
...15% 70% 15%...ir pazîstams???
Re: Sociofobijas grupas
05.05.2008 20:55
shodien paskatiijos uz lielveikala paardeveejaam un tieshi par shito iedomaajos... vinjas jau nu toch sirgst ar sociofobiju savaas briivdienaas...

es domaaju, ka probza ir tik tad, ja cilvis nevar pabraukt sabtransportaa, nevar ieiet eestuvee, veikalaa, bankaa etc.

te tak bono pirms laika par sho te posteeja...
Minnis
Re: Sociofobijas grupas
07.05.2008 10:10
Man arii uzstaadiija tadu diagnozi un ieteica nevis ripas vai izvairiishanos no puulja, bte tieshi otraadi.lai katra diena ir kaa treninsh un peec tam lai neaizmirst sevi uzslaveet, cik "labi uzvedos" lielveikalaa, par balvu sanjemot iespeeju veel pusstundu pastaigaat un galaa kaut ko nopirkt:)Ieteica skatiities uz cilveekiem,skatiities sejaas un izteeloties, ka arii citi juutas tieshi taapt ka tu.bet es, vienalga, cik iespeejas atljauj, tupu maajaa.
Re: Sociofobijas grupas
07.05.2008 11:20
Man ir taapat, bet diemzeel dziive spiez, gan uz darbu, gan veikalu iet :) Sodien vajadzeeja iet uz pasvaldiibu. Jau no riita bija slikti un jo tuvaak pasvaldiibai es braucu, jo sliktaak kluva. Bet neko, saneemos, nokaartoju visas lietas, pasai prieks par sevi :) Kaut gan, ja ir iespeeja, es arii labaak uzturos maaajaas. Dazkaart sliktumi uznaak arii maajaas, bet seit es juutos eertaak. Un taa teorija, ka vajag peec iespeejas vairaak apmekleet sociaalas vietas un tu beigsi baidiities - nestraadaa, vismaz man ne, jo tik pat slikti kaa bija pirms gadiem 3 ir arii tagad apmekleejot sociaalas vietas. Bet ja seedeet tikai maajaas un nekur neiet, peec laika nevareesi iziet no maajas bez panikas leekmes, tas gan ir fakts no personiigaas pieredzes.
Re: Sociofobijas grupas
07.05.2008 20:15
vajag pamazaam saakt... un iet tad, kad tipa nav jaaiet (briivdienaa, piemeeram) un aiziet uz kaadu nelielu veikalu, tad uz lielaaku... sheit es nezinu cita varianta, kaa sevi treneet pakaapeniski. ja saakas trauksme, apstaajamies, paelpojam... apmeeram taa... katrs jau zina savas bailiigaas vietas, nevajag graabt varbuut uzreiz visu... jaaizturas pret sevi ar miiljumu... parunaaties ar sevi vajag...
Re: Sociofobijas grupas
07.05.2008 21:50
Wai, atceros kâ es mçnesi Rimi negâju, tad pamazâm sâku ar mazajiem veikaliòiem, tad jau palika labâk un gribçjâs ko jaunu iepirkt, devos uz Spici, Alfu utml. savçjam pie rokas, un tâ pamazâm lîdz tiku tam pâri un varçju droði doties jebkurâ laikâ uz veikalu!
n f A
Re: Sociofobijas grupas
08.05.2008 22:58
Sociofobija un mizantropija nav viens un tas pats ( tas par lielveikalu pârdevçjiem brîvdienâs...)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: