Sociofobijas grupas

Aizsāka Niks 

Sociofobijas grupas
21.11.2007 18:30
Vai Jûs varçtu ieteikt kâdu terapijas grupu, kur varçtu risinât sociâlâs fobijas problçmas? Internetâ centos meklçt, bet îsti neatradu. Paldies!
Re: Sociofobijas grupas
21.11.2007 19:26
http://www.socialphobiaworld.com/forums.html

paskaties varbuut ir veel kaads forums

social fobia+forum
Niks
Re: Sociofobijas grupas
21.11.2007 19:36
Paldies par linku, bet es biju domâjis reâlu grupu tepat Rîgâ.
Re: Sociofobijas grupas
21.11.2007 19:59
www.psihoterapija.lv
www.psihodrama.lv
www.cii.lv

tur liek info par dazhaadaam grupaam.

bet tajaas maajaslapaas noteikti ir kaads taalrunis vai e-pasts preciizaakai info.
NIk!KLau, ja ðî problçma ir skârusi arî Tevi, vai mçs par to nevarçtu aprunâties????Jâatzîst ka man ar ðî lieta interesç!!!
Re: Sociofobijas grupas
25.11.2007 21:45
Hmm? Manupraat taa ir ljoti laba ideja - saakt paarvareet sociofobiju divataa. Vislabaak gultaa zem segas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Zini, Ku, vai kâ tevi tur .....!!!
Lai Dievs dod Tev neiekrist izmisumâ un kad kâds reâli par Tevi mçìinâs pasmieties vai izsmiet.....nesaprotu, kâ var bût tik zemiski cilvçki....
Re: Sociofobijas grupas
26.11.2007 09:58
Anna25
Sociofobija jau neizslçdz humora izjûtu (tâpat kâ VD). Tici man ku! nemçdz ne par vienu òirgâties.
Re: Sociofobijas grupas
26.11.2007 10:46
Anna25

Vispaar jau tas ko es teicu bija domaats nopietni... tikai ar humoru pateikts... Iespeejams ka tava sociofobija saknjojas humora izjuutas truukumaa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
OK!Es sapratu....òemu savus îgnos vârdus atpakaï un atvainojos..
ðíietami es tik tieðâm esmu baisa îgòa:-((((...vienmçr ir licies ka visi viss apkârt ir necieðami, bet galu galâ pati esmu necieðama.....
bono
Re: Sociofobijas grupas
26.11.2007 14:51
Man arii ir sociofobija.
Anna25
Re: Sociofobijas grupas
26.11.2007 15:20
Vispâr jâatzîst, ka esmu baisa egoiste...
Biju izmisumâ, jo domâju ka neesmu normâla, ja man ir ðî VD vai turpat jau kâ sociofobija, bet ienâkot ðai lapâ un konstatçjot kA ir kâds vçl bez manis....pçkðòi sâku justies pacilâtâk..:-)))....galu galâ, es neesmu viena, lai nu kâ...tomçr pastâv ðâda problçma un esmu VIENA no ðîs sçrgas upuriem:-)
k MAN GRIBÇTU KLIEGT PILN RÎKLÇ ....SARAUJAM UN PIEVEICAM TO PRÂTA TERORU:-)))))
Re: Sociofobijas grupas
26.11.2007 16:08
Te jau viens teica, ka 50% cilvçku esot VD...vai tâ nav vçl priecîgâka vçsts?:)
Anna25
Re: Sociofobijas grupas
26.11.2007 16:41
Re: Sociofobijas grupas
07.12.2007 09:34
Sveiki! Nekas patîkams tâ sociofobija nav. Galvenais, ka ar to ir grûti tikt gala', bet traucç tâ ïoti. Man vispâr ðíiet, ka no malas cilvçkam, kam nav tâdas problçmas ir grûti saprast tâs sajûtas.
Re: Sociofobijas grupas
07.12.2007 11:05
...ir teorija, ka cilveki ar VD un citâm lîdzîgâm lietâm ir jûtîgi uz Zemes pulsa izmaiòâm...
...terapijas, dieviðíâs ripiòas un citi maldi diez vai kardinâli palîdzçs...:)
Re: Sociofobijas grupas
07.12.2007 11:26
...jaa, un taa zeme iepulsee tieshi briidii, kad cilvis ieiet veikalaa vai kad tam jaauzstaajas ar refereaatu...
Re: Sociofobijas grupas
07.12.2007 12:06
...klau, komatiò, visas ðîs te ligas, ka VD un, kâ lepni te sauc - sociofobija - tâ, vienâ reizç, òçma un parâdîjâs...un saslima ar ðîm ðausmîgajâm kaitçm lçrums ïauþu...un sameklçja vçl daudziem citiem ðîs kaites gudrie dakteri ar vel gudrâkajiem farmakologiem...un ðïaukâjâs sadurtajiem pûðïiem lîdzîgie sirdzçji izstieptâm rokâm un vârdiem uz lûpâm - palîdziet, dodiet ripiòu, lai varu uzstâties ar referâtu...un baroja daudzgalvaino pûli ar debesu mannu - antidepresantiem - veiklie dakteri...rosîjâs psihoterapeiti ar proftehskolas diplpmiem kabatâs...un bâza batonus ausîs sirdzçjiem un tiem, kas sevi par tâdiem iedomâjâs...
Re: Sociofobijas grupas
07.12.2007 12:34
taas ligas ir eksisteejushas ljoti, ljoti sen, tik visaados laikos dazhaadi sauktas... tiesa gan, taas ir mazaak tajaas kultuuraas, kur dzimtas dziivo kopaa, kur cilveekam vienmeer paliels ljauzhu barinjsh apkaart...
Re: Sociofobijas grupas
07.12.2007 17:59
...ljoti konstruktiivs ieteikums, trakais caali...
Re: Sociofobijas grupas
08.12.2007 13:06
...komatiò, saldenâ mana...tas nav ieteikums, bet fakta konstatâcija...:)
Re: Sociofobijas grupas
08.12.2007 13:41
Vispaar jau Mad pareizi to lietu skata... jo redziet, dziive kaa zinaams nav cukurs un atliek tikai niikuliigajaas tautas masaas ieseet domu ka tas ko vinji izjuut kaa dziives gruutums patiesiibaa ir slimiiba lai ciinjas proces apstaatos pavisam un tik vien paliktu speekaa kaa pastiept roku peec tabletes vai vismaz peec autorizeeta smadzenju skalotaaja...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
delta
Re: Sociofobijas grupas
08.12.2007 14:26
Par tâm nîkulîgajâm tautas masâm....
Bûtu jau çrti VD sapârot ar nîkulîbu, bet diemþçl diez vai tas ir tik viennozîmîgi. Zinu ne vienu vien spçcîga rakstura cilvçku, kam nîkulîbu, vârgulîbu vai dîkdienîbu nu nekâ nepiekarinâsi bet kas tomçr cieð no pavisam reâlâm psihosomâtiskâm izpausmçm.
Cits jautâjums, ka uztver viòi to visu daudz citâdâk nekâ pçc dabas jutîgâki cilvçki un par viòu problçmâm arî apkârtçjâ pasaule mazâk uzzina, bet tâ nu tas ir ar jebkuru kaiti vai problçmu, ne jau tikai VD.
Re: Sociofobijas grupas
08.12.2007 14:36
vai Kurpatova grâmatu viòi vismaz ir lasîjuði? vai gausties tomçr çrtâk?
Re: Sociofobijas grupas
08.12.2007 14:42
...nu ja...ir jâbût vçlmei strâdât paðam ar sevi...tad arî baltsvârcis reâli palîdzçs...:)
Re: Sociofobijas grupas
08.12.2007 14:44
...savadâk - es tevi gadiem ârstçðu...
...un jau vienreiz paudu - eskulapiem arî çrtâk darboties ar metodçm, kuras praktiski sevi izsmçluðas...bet tik naudietilpîgas, ka grçks mest malâ...:)
Re: Sociofobijas grupas
19.12.2007 03:55
Opâ! Visu laiku biju domâjusi, ka man patîk vientulîba un brîþam esmu kautrîga, bet izrâdâs man sociofobija. Man patîk, beidzot ar kaut ko slimoju! :)
Re: Sociofobijas grupas
04.05.2008 08:48
Ja kaadu interesee raksts par sociofobiju, tad varu ieteikt zurn. Lilit apr. nr., tiesa, krievu val., bet vai latv. zurn. nedubleejas? Vispaariigs raxts, bet man likaas sakariigs, man arii psihiatrs uzstaadiija sho diagnozi... bet taa kaa es nezinaaju visas SF paziimes, tad veel shaubiijos, vai man tiesaam ir shii kaite....
Re: Sociofobijas grupas
04.05.2008 10:43
Tas raksts ir arii Lilit apriila numuraa latviesu valodaa. Man sii kaite arii piemiit :( Bet raksts tiesaam sakariigs.
Re: Sociofobijas grupas
04.05.2008 12:27
Labojums!!! Raksts par sociofobiju ir Lilit maija numuraa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 22?
Ziņa: