MIRZATEN - BRIESMAS

Aizsāka siesna 

Vai Jūs gadījumā nezinat par iespējamo lielo svara pieaugumu no Mirzaten,viss kas te rakstīts,bet neviens to nepiemin,vai arī šīs zāles netiek izrakstītas ilgstoši,jo ārzemju saitos tādas briesmas sarakstītas!?
mākonītis
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
23.02.2010 18:48
tas ir iespējams,bet kā nu kuram.citam lietojot šīs zāles gribas ēst vairāk - tā tas bija arī man,citam nepavisam,tas atkarīgs no katra.izslēgts protams ,ka nav.
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
24.02.2010 16:20
Es no savas pieredzes varu teikt,ka man tās sajūtas ,kas rodas no Mirzaten ,ir ļoti nepatīkamas un trauksme palielinās.Lietojot antidepresantus,sajūta ir ļoti slikta pirmās 3-4 dienas.tad jāieplāno brīvdienas,jo tādā stāvoklī,kādā atrodies par aiziešanu uz darbu ,nav pat ko domāt.Sākumā man ieteica 1/2 tabletes,bet tas bija briesmīgi,tad pārgāju uz 1/4 daļu,Nu drusku palīdzēja,bet ne tā kā citas iepriekš lietotās.Dakteram prasīju iepriekšējās izrakstīt,bet viņš saka,šitās tādas pašas utt.Nelietoju ilgi,nepatika un sirds arī sāka streikot.Vistrakākais,ka lietojot šāda tipa zāles,man sāk klibot atmiņa.
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
24.02.2010 19:19
Es gan lietoju 4 dienas pa 15 mg uz nakti,iemiegu uzreiz,bet mostos jau agri augšā un nervozitāte tik pieaug,lietots jau ir viss kas noAD,bet Es uz savu roku strauji atmetu,jo bija sākusies vemšana katru otro dienu,tad domāju,ka mans organisms jau noguris no ķīmijas,jo palika arvien sliktāk,vistrakākais,ka viss saskrēja uz vestibulāro aparātu,nevarēju vairs paiet,tā man pagāja 2 mēneši,tad vairs nevarēju izturēt un aizgāju atpakaļ pie psihiatra,nu un tagad Mirzaten,Fluanxol,Letoxanil pa pustabl. uz nakti,gribas tikt uz pekām ātrāk,jo tak jāiet uz darbu.Kāds te lieto Alpha-stim aparātu,gribētos uzzināt ko vairāk,jo Es pati to lietoju trešo nedēļu,bet nekādus uzlabojumus vēl neesmu jutusi!?
krike
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
26.02.2010 16:12
VAru teikt,ka arii man apetiite bija pastiprinaata,truuka saata sajuuta!
Jau iepriekš izteicos par savaam sajuutaam...:(labi,ka esmu tikusi uz celja vismaz sobriid citiem liidzekļiem!!
Kas ie Alpha stim aparaats,hmm!?!
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
27.02.2010 17:27
Varat ieiet mājas lapā www.Alpha-stim.lv,tur būs visa informācija,kādi tad ir tie citi līdzekļi,man nav palīdzējusi ne adatu terapija,ne homeopātija,nu jā,laikam jau bija jāsāk ar psihoterapiju,bet tas ir dārgs prieks!?
mākonītis
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
27.02.2010 17:35
esmu lasījusi,ka ne mazāk kā ls15 par vizīti parasti ir vairāk,jā tas ir dārgs prieks.
laaciitis
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
27.02.2010 22:56
Vai kaads ir lietojis -Nantarid ? Vai taa stipra zaale ? Mani moka stipri reibonji ,kad saaku lietot ?vai ir kaadam pieredze ?
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
28.02.2010 13:01
Nantarid ir kvetiapīns, jā stipra zāle. Neiroleptiķis. Tevi moka reiboņi vai arī vienkārši uznāk miegs? Šitām zālēm ir visstiprākā sedatīvā ietekme no visiem neiroleptiķiem. Labs pirms gulētiešanas.
laaciitis
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
28.02.2010 14:19
Es ilgstosi paarstraadaajos -ieguvu VD.Lietojot siis zaales man ir arii milziiga miegainiiba.Vai siis zaales aarstee ,vai arii tikai aprok slimiibas simptomus.Vai pieder pie jaunaas paaudzes medikamentiem?
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
28.02.2010 15:02
Jā, jaunās paaudzes atipiskais neiroleptiķis. Nezinu gan vai kaut ko ārstē, nez vai psihotropās zāles vispār var kaut ko ārstēt. Parasti jau darbojas uz simtomu aprakšanu. Man jau nu gan negribētos kvetiapīnu dzert pa dienu- tas jau kā zombijam staigāt sanāk. Tavs ārsts gadījumā nav kaut ko sajaucis? :)
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
28.10.2010 22:14
neirofarmakoloģe Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene - piedod, bet šoreiz Tu mazliet greizi
> esi nošāvusi ar saām atbildēm:
>
> 1) protams, ka mirtazapīnam (ģenēriskais
> nosaukums) ir dažādas devas. tomēr lai arī tas
> nav intuitatīvi - jo lielākas devas tiek
> lietotas, jo mazāka miegainība. tas
> izskaidrojams tā, ka šīm zālēm ir vairāki
> iedarbības mehānismi, no kuriem specifiski divi:
> adrenerģiskais - ir aktivējošs un
> histamīnerģiskais - ir nomācošs. jo mazāka
> deva, jo vairāk izpaudīsies nomācošais efekts
> (miegainība), jo lielāka deva, jo vairāk
> pārsvaru ņems aktivējošais komponents.
>
> 2) šis nav tricikliskais antidepresants, bet
> TETRAcikliskais: tā sastāvā ir nevis trīs, bet
> četri atomu gredzeni, līdz ar to tā īpašības
> ir ļoti atšķirīgas. tricikliskie ir vieni no
> vecākajiem AD un netiek plaši lietoti to
> blakusparādību dēļ, it īpaši dēļ
> negatīvās ietekmes uz sirdi. tetracikliskajiem
> AD šādu īpašību nav.
>
> 3) sedācija parasti krasi uzlabojas 2 nedēļu
> laikā
>
> 4) antidepresīvais efekts mirtazapīnam ir viens
> no ātrākajiem AD klasē - var parādīties
> vienas - divu nedēļu laikā (nevis 4 - 5).
> pētījumos konstatēts ka tas ir vienlīdz
> efektīvs ar tricikliskajiem AD un pārāks par
> gandrīz visiem citiem pieejamajiem
> antidepresantiem.
>
> Šīs zāles izmanto arī sliktas dūšas
> novēršanai bērniem, kas saņem vēža
> ķīmijterapiju, galvassāpju profilaksei, kā
> miega zāles, var uzlabot libido u.t.t. Kopumā
> visas publikācijas, ko esmu lasījusi (diezgan
> padaudz) par šo preparātu atsaucas ļoti labi.
>
> Ja kādam vēl kādi jautājumu, varat prasīt.
>
> P.S. Un tiešām šīs zāles jāņem tieši pirms
> gulētiešanas - būs labs miegs. Koncentrācija
> sasniedz maksimālo 2 h laikā un 18 h laikā
> puse no vielas ir izvadīta no organisma.

Par tā libido uzlabošanu viens otrs psihiatrs saka pretējo. Man 5 dienas lietojot drīzāk samazinājās( tapēc atmetu ) ,lai gan taisnības pēc jāsaka , ka tobrīd lietoju vēl concor( arī nav vēlams vīriešiem ) un prestarium.
Antons Kartons
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
26.05.2016 10:05
Dzerot mazāku devu, protams, ka miegainība būs lielāka. Jā, taisnība tajā ir, bet līdz noteiktai robežai. Pieņemu, ka miegainība ir lielāka, ja iedzer 15 nevis 45. Bet, piemēram, iedzerot 7.5, es guļu sliktāk nekā tad, kad iedzeru 15.
M
Re: MIRZATEN
03.07.2017 13:03
Dzēru šīs zāles vairāk kā gadu
Patreiz esmu samazinājusi devu no 30 mg uz 7,5 mg
Man personīgi palīdzēja ļoti labi, kad nekas cits nespēja palīdzēt

Jāņem vērā, ka cilvēki ir dažādi

Man Mirzaten palīdzēja gulēt, jo nespēju ļoti liela stresa dēļ
Tas neizsauca miegainību vai kādas sliktas reakcijas, tikai ļāva pilnvērtīgi un dziļi izgulēties

No mīnusies varu minēt to, ka pirmajā mēnesī pieņēmos svarā, jo sāku daudz vairāk ēst. Tas arī viss
Samazinot devu, proporcionāli samazinās arī svars
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
01.12.2017 20:29
Es mirzatēnu sūkāju kā konfekti 3 reizes dienā. ārste, protams, teica, ka tā nevajadzētu, bet man bija reāls fizisks atvieglojums.jo man bija depresija, trauksme, kas reāli spieda vēderu un sirdi, no šī tāds atvieglojums nāca. bet tas efekts sāka mazināties, tad man uznāca vēl vieni dzīves mēsli, tur jau sākās citas zāles, pat neatceros visas, beigās jau arī miega vajadzēja.
aberz
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
01.12.2017 23:34
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> 6) dažkārt paša psihe (bailes par/no zālēm)
> taisa tādus trikus, ka maz neliksies...
>
> nolīgstiet tādu privātu psihiatru, kurš
> cilvēciski šķiet uzticams, iedod telefonu un
> kuram galu galā drīkst piezvanīt...

Runcene, kas tu esi?
Izbijusi feldšere vai ne?

Mana pakaļa sāk domāt, ko tu tā uztraucies
par psihiatru kam var piezvanīt?

Izklausās ka tu gribi nocelt viena pasihitra
uzsēdinātu uz zālēm "kabančiku"

Psiho...sas
:-)
Iedzēru pusīti no 30mg tabletes vakarā. Sākās panika, bet jau nepamanīju kā iemiegu. Pa nakti savajadzējās nr 2. un tad jau jutu, ka nebūs labi. No rīta nepārtraukti nāca raudiens, centos vingrot kopā ar mammu, bet sākās agresija. Katrs troksnis likās nenormāli kaitinošs, sirds arī nenormāli dauzījās. Otru vakaru nolēmu zāles vairs neņemt, iesaku arī jums pašām/ pašiem cīnīties ar el depression. Protams, ja nevar, tad nevar! Bet es cieši neiesaku šīs zāles, ja vien nevēlaties miegainību, agresivitāti, sirds klauves un dīvainu kamolu kaklā. :D
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd
Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Šarlatānam
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
18.07.2023 17:54
Lisa3511 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd
> Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi
> palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada
> lietošanas restilen.


Neticiet šim spamerim, kas to mēslu nemaz nav mēģinājis, bet tikai pelna uz lētticīgajiem!
Re: MIRZATEN - BRIESMAS
23.01.2024 20:44
Sveika, gribeju pakonsulteties nedaudz par mirzatamīnu. Ja esi pieejama, ludzu, atraksti man.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: