Kronīši?

Aizsāka gunga 

Kronīši?
23.07.2016 10:09
Sveiki. Vai kāds nevar,lūdzu padalīties pieredzē par zobu kronīšiem? Man piedāvā 2 variantus - 1 ir tie kas no ārpuses ir baltie bet iekšpusē metāla, šis ir lētais variants. Tākā man vajag likt 7 priekšā domāju vai nav jocīgi ka visu laiku metāls mutē? 2.ir viss caur baltie,kas ir 3x dārgāk nekā pirmais variants.
egle1
Re: Kronīši?
23.07.2016 17:30
Metālkeramikas kronis ir lētais vaiants? Budžeta zobārstniecībās tas maksā 250 euro, es nudien neteiktu, ka lēti, sevišķi ja vēl liek inlejas. Metālkeramika esot labākais variants sānu zobiem, jo tādi kroņi tur lielāku ēšanas slodzi. Nu jā cirkonija kroņi ir no 450 euro. Ja priekšējie zobi un budžets atļauj, nu tad liec cirkonija kroņus.
Man pašai ir 4 metālkeramikas kroņi, bet tie ir sānu zobi, sestie, piektie.
Re: Kronīši?
22.08.2016 09:00
egle1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Metālkeramikas kronis
> Budžeta zobārstniecībās tas maksā 250 euro,

Tā nu gan nav...

__________________
dr.puce@gmail.com
egle1
Re: Kronīši?
22.08.2016 11:21
Nu rekur ir viena no lētākajām vietām Rīgā dental.lv. Viņu cenrādī mk kronis 220 eiro. Tajā vietā kur eju es (Swiss dental 280+ )
Dental.lv cenas var paskatīties http://dental.lv/lv/cenas, swiss dental var atrast googlē
---------------------------------
Es kā pacients paskatos cenas un klāt vidēji pielieku vēl procentus 50%. Protezēšanai reizinu ar 2. Ja paliek pāri (bet visbiežāk nepaliek), no laimes eju un nopērku sev jaunas kurpes. Bet esmu ievērojusi, ka šeitan zobārste puce vienmēr apstrīd cenas, taču nepasaka, cik tad īstenībā tas izmaksā pacientam. Es saku - īstenībā. Kā jau teicu, esmu pacients un dalos pieredzē ar citiem pacientiem.
Re: Kronīši?
23.08.2016 08:36
Protezēšanas cenas dental.lv nemaz nav zemas. Par labošanu un higiēnu varu piekrist.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Kronīši?
23.08.2016 17:31
Puce, vakar biju tajā mājā, kur Tu agrāk strādāji. Skatos uz sarakstu 1.stāvā pie sienas un Tavu vārdu vairs neredzu? Vai Tu tur vēl esi?



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2016 17:32 by kachenite.
Re: Kronīši?
30.08.2016 08:37
Esmu, esmu :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 15?
Ziņa: