atkal par implantiem

Aizsāka saldeniece 

saldeniece
atkal par implantiem
08.02.2016 14:09
Labdien,

Teksta uzdevums ar diviem nezināmajiem.
Palīdziet atrisināt.

Trūkst divu augšējo zobu – 5tais un 6tais.
Piedevām ir 4tais zobs – kam 3 (!) reizies tīrīti kanāli.
4. zobs tika pārārstēts nesen. Lai arī darbs paveikts kvalitatīvi (ko apstiprinājuši 2 citi zobārsti) un nekādu iekaisumu vai vainas neredz – zobs turpina tā kā nīdēt, tā kā sāpēt.Lai gan ne uz uzsitienu, ne uzspiedienu nesāp.
Tātad ir doma par implantiem, bet budžets nav neizsmeļams. Varētu likt 5. un 6. vietā un miers. Bet ko ar to šaubīgo 4.??? Viens zobārsts ieteica, ka 4. jārauj ārā ( jo, lai gan pagaidām izskatās ok, bet ir jau 3reiz ārstēts un kāda pēc iemelsa dēļ sāp un skaidrs, ka sagādās problēmas tuvākā vai tālākā nākotnē) un jāliek 2 implanti, kas aizstātu visus trīs zobus.
Nosūtīja jau pie cita zobārsta uz raušanu.. bet tas cits saka – neko neraušot, nevajagot, zobs pagaidām labs utt…
Bet ko man darīt ar tiem implantiem? Es varētu atļauties 2us, bet nedomaju, ka trīs. Ielikšu tos 5. un 6. un izkritīs man tas 4.? Un ko tad?
Esmu bezmaz vai par to 4. raušanu un miers. Ja būtu labs, neskarts zobs – tad cita lieta, bet šitāds……
Re: atkal par implantiem
08.02.2016 18:54
Nu un kur problēma. Tur jau nevajag 3 skrūves.
ja visi 3 rindā, 4. un 5. vieta skrūve, bet virsū tiltu no 3 kroņiem.
Un implantu cena arī ir atkarīga no tā, kādu kroni tam liek. Ja grib cirkonija, tad protams sālīti. Bet metālkeramika nav tik traki.
Man nav 5 6 7 8 zobu apakšā vienā pusē. Likšu skrūves 5 un 7 un metālkeramikas tiltu. Tieši ekonomijas dēļ. Bet vēl neesmu sapratis ka ir labāk. Ka arī... var jau sākumā uzlikt lētākus kroņus. Kad vairak naudas, nomainīt uz ko labāku?
saldeniece
Re: atkal par implantiem
08.02.2016 20:42
Problema ir taada vai raut to ceturto, kas it kaa ir "labs".

Atvainojos par garumziimem.
Re: atkal par implantiem
09.02.2016 00:43
nu un kar tur labs, ja tas ir jau problemātisks. Vienīgi es tomēr to visu parādītu vēl kādam specam.
Man pašam ir superīgs doks zināms, kurš arī ir lielisks ķirurgs un implantalogs. Vēl jāskatās kas ar kaulu darās, jo varbūt kaulā kaut kādi nelabi procesi aizgājuši.
Principā.. ja zobam nav vēl kāds palicis nepamanīts kanāls utt... nekam nebutu jāsāp vairs. Bet ja man būtu jāmeklē ar mikroskopu kaut kāds mini kanāls... personigi es noteikti vnk izceltu to zobu ārā, lai netaisa problēmas, bet es to noteikti nevaru nevienam ieteikt
Re: atkal par implantiem
12.02.2016 17:32
Runājot par 4 zobu, ticēt vajag sev nevis ārstiem. Ārsts nevar just to ko Jūs jūtat. Un ja Jūs jūtat, ka zobs nīd un sāp, tātad tur ir kāds process, neatkarīgi no tā ko saka ārsti un uzticēties tādam zobam nevar.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
me
Re: atkal par implantiem
16.02.2016 10:06
4 zobs blakus tuksiem 5;6 zobiem?

Man ir līdzīgi tikai apakšā, bet zobs sāp un nīd, vesels, jo kā zobārsts skaidrojua, ka sakodiens ir nepareizs līdz ar zobu trūkumu, tāpēc viņš tiek regulāri traumēts.
Mēģinu staigāt pa zobārstiem, meklēt ekonomiskākos variantus, zobu ielikšanai.
Re: atkal par implantiem
17.02.2016 20:31
me

Ja zobs ir pilnīgi vesels (nelabots) tad varbūt kaut kā varētu arī noticēt tai "traumēšanas" versijai. Citādāk labāk nē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: atkal par implantiem
18.02.2016 18:25
"Mēģinu staigāt pa zobārstiem, meklēt ekonomiskākos variantus, zobu ielikšanai." ...nu jā.. riepas auto arī iesaku meklēt maksimāli lētas. Vēlams atjaunotās. Vienīgi tie lopi no CSDD tagad prasa, lai visi 4 riteņi vienādi :( vairs nevar priekšā uzlikt continental bet aizmugurē čingagļuk un braukt... tagad visas jāliek čingagļuk.

Neuzskatu, ka te jāekonomē. Es arī iepriekš ekonomēju, bet rezutatā ieberzos ar to, ka paliku bez 2 zobiem, kuri bija līdz tam ārstējami. bet nu katram savs - lai veicas pa lēto ielikt implantus.
Re: atkal par implantiem
18.02.2016 19:59
Es izvēlējos riepas Linglong. Domāju, ka kaut kur ir pieejami arī ķīniešu implanti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: atkal par implantiem
18.02.2016 20:14
Linglong... kas tas tads...
opā... 225/40 R18 ~50€??? :D limonāde... bet es tomēr atturēšos.
Re: atkal par implantiem
18.02.2016 20:21
Nū, man ir daudz mazākas... vairāk kā pus gadu lietoju. Nav nekāda vaina. Apaļas un gaisu ārā nelaiž. Ja būtu Linglong implanti, droši vien tos varētu likt :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: atkal par implantiem
18.02.2016 21:33
Ja " nīd " un plāno ko labot mutē, paprasi rtg. Jo infekcija var iekļūt smukā zobā bez ārējiem defektiem.
Un ja grib protezēt, tad ja īd, bet rtg saka ka OK, tad ortopantogrammu un CT galvai, paprasot žokli pamatīgi skatīt ( iepriekš jārunā par to ). Nu MR ar var.
Jo ja nāksies labot vai raut pēc protezēšanas kādu blakus zobu utt, tad atkal izdevumi..........
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: