Tīrīti kanāli un 'jocīgs' zobs.

Aizsāka ytrewq 

egle1 - Hmm, padalīsies, lūdzu, kurā kantorī zoba ar 3 saknēm kanālu pārārstēšana maksā 90-200 eur? Vai tas ir ārpus Rīgas?
Re: Tīrīti kanāli un 'jocīgs' zobs.
26.04.2016 19:14
Varbūt kaut kur var, bet kronis jāliek vai vismaz plombēt arī vajadzēs. Tur plombe vai kronis 50-500 klāt tai pārārstēšanas cenai.
Nu rekur Barona ielā Dental sola pa 130, viņi neko neraksta par pārārstēšanu, tāpēc jājautā uz vietas.
http://dental.lv/lv/cenas
egle1
Barona ielā endo pārārstēšanu netaisa.
Tad nekā, tad jāmeklē endodonts tieši uz pārārstēšanu vai jābrauc uz Stom. institūtu. Tur garas rindas, starp citu - 3 mēneši, mani pierakstīja uz augustu, pierakstījos katram gadījumam, ja vairs nebūs problēmu, atcelšu vizīti.
Man pašai tomēr vēl problēmas klāt ar 1.7 zobu, izrādās. Otrs zobārsts apstiprināja, ka apakšējie zobi (3.6 un 3.7) nav pie vainas, bet sāp no augšējiem. Nu tagad devitalizēts 1.7, skatīšos,, kas būs tālāk. Resp. paslaik labošanā 2 zobi, pirmreizējā endodontija.
Bet interesanti, man tas otrs zobārsts apakšējos nedzīvos pārbaudīja uz vitalitāti, resp. ar to šķīdumu (aizmirsu, kā sauc), zobi nereaģēja nekādi. Dr. teica, ka ja būtu palicis nepildīts kanāls, zobs reaģētu uz pārbaudi. Līdz ar to, ja rentgenā nerāda izmaiņas, uz vitalitāli nereaģē - vai tas nozīmē, ka zobs ok? Nu redzēs. Salabošu augšējos un skatīšos, ko saka apakšējie. Pagaidām nesāp ne augša, ne apakša.
Vai sajaucu skaitīšanu - ja augšā labajā pusē ir 1.7, tad apakšā labajā pusē ir 3.7 - vai ne? Jūk man tā skaitīšana zobārstniecībā.
egle1
Endo ledus ir baisa manta. Ja zobs ir nedzīvs, tad uz kairinājumu nereaģē.
Par zobu skaitītšanu - vados pēc šīs shēmas: http://www.namibiadent.com/tooth-eruption-charts.html Sanāk, ka 17 ir labā pusē augšā, bet 37 ir kreisā pusē apakšā.
biju pie daktera, pārbaudīja vienu no endodontiski labotajiem, kam nu jau gads riņķī, kā labots. teica, ka sataisīts ir ideāli, viss ir lieliski, bet, ja zobs ir jūtīgs, ir jādodas uz endodontisku labošanu zem mikroskopa meklēt neatrasto kanālu. diemžēl, ne visi kanāli ir pamanāmi bez mikroskopa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: