Zobu platiti vai breketes?

Aizsāka sabb 

Labdien !
Lieta tada , ka man apaksejie zobi ir diezgan normala stavokli , bet augsa ari labi , tikai tie , kas atrodas prieksa -4 , videjie lielie ir labi , bet tie , kas atrodas vienam zobam pa labi un vienam pa kreisi ir taka uz prieksu izgasti un es isti nezini ko darit . Nesaprotu jaliek zobu platite vai breketes vai vel kas cits . Palidziet ludzu . Iesakiet !
Ko , tad likt?
Paldies !
Gaidisu atbildi .
Re: Zobu platiti vai breketes?
19.06.2015 16:41
Atkarīgs no tā, cik ir nauda. Jo breketes ir ievērojami dārgāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zobu platiti vai breketes?
22.06.2015 00:30
labaak breketes
Re: Zobu platiti vai breketes?
25.06.2015 10:02
Ar platīti pieaugušiem cilvēkiem neko daudz izlabot nevar.

__________________
dr.puce@gmail.com
Man ir 15 gadi .
Re: Zobu platiti vai breketes?
29.06.2015 11:38
Man dēlam 8gadi un skrējām likt breketes 4priekšzobiem domājām lai pārējie aug vietā, bet dr. ieteica sākt ar platīti un ja tad nepalīdzēs iet pie dārgā varianta. platīte izmaksāja 70€ un katra vizīte 7.50€ nu pagaidām vis iet ok. zobiņi pabīdīti jau par 3mm atpakaļ un iztaisnoti, skatīsimies kā tālāk.
Re: Zobu platiti vai breketes?
02.07.2015 18:16
Ar pieaugušo ir domāts cilvēks bez piena zobiem :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Labdien !
Nu ko , vakar biju pie ortodenta un man pateica , ka nekada platite nelidzes , vajagot breketes . Es neko neizlemu un pateicu , ka padomasu . Tagad sezu un domaju , man pateica , ka , lai liktu platiti ir jaizrauj divi zobi - tie , kas atrodas aiz ilkniem augsa , ta saucamie ceturtie zobi . Sezu un nevaru izdomat , esmu parskatijusies 1 000 000 video par un ap breketem , gribu likt un zinu , ka jaliek , bet mani aiztur viena doma , kas bus , kad izraus to divus zobus? Tie ir pilnigi veseli un zel tadus raut . Vel lieta tada , ka man loti bail , ka pec brekesu nesasanas starp zobiem bus caurumu un skirbas ,bet es gribu , lai tie atrodas kartigi , blakus viens otram . Ludzu iesakiet ko darit ? Ka bus ar tam skirbam ? Tas bus vai ne? Ludzu !
Gaidu palidzibu !
Cerams , ka kads izlasis un atbildes !
Re: Zobu platiti vai breketes?
26.07.2015 14:51
To var pateikt tikai Jūsu ortodonts, redzot zobus klātienē.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: