Katastrofa.

Aizsāka Bluetooth 

Katastrofa.
26.12.2014 22:07
Zobārtsa apmeklējumi līdz šim 0.
Vecums 25 gadi.
Zobu skaits mutē +- 22 gabali.
Visi dzerokļi nopuvuši.
Zobos,kas palikuši pilns ar caurumiem,plombēts protams nekas nav,rauts ārā arī-īsāk sakot katastrofa.
Kāpēc novedu līdz tādam stāvoklim savu muti-kauns no zobārsta.

Uz doto brīdi pilnīgi vienalga par kaunu,jo jūtu ka nearstējot to,kas man te ir izveidojies es atstiepšu kājas no kādas infekcijas.

Jautājums:vai ir kāda specializēta prakse kur mana daiļā pērļu rota neizraisīs nevaldāmu riebumu nabaga dakterītei vai dakterim un,kas spēs tikt galā ar uzdevumu nepiedzīvojot šoku?

Ko es vēlos:
1.Izraut visu,kas ir nevēlams un nav glābjams.
2.Saglābt visu,kas glābjams.
3.Dzerokļu implantus-tiltus-kroņus...nav ne jausmas,kas tie ir-bet vēlos atjaunot zobu funkcionālu.
4.Priekšējo zobu rindu kā BredamPitam...lai beidzot varu uzsmaidīt kādai jaunkundzei.

Posts ir nopietns,meklēju praksi kur griežas cilvēki ar brutālām mutēm un ārsts ir norūdīts ārprātam.
egle1
Re: Katastrofa.
04.01.2015 12:34
Neesmu īpaši speciāļiste, taču domāju, ka Stomatoloģijas institūts ir pieredzējis visu. Uztaisīs tev pilno narkozi, ja jau baidies un glābs kas glābjams, tikai izmaksas būs baisas - akurāt kā Breda Pita honorāri.
Man tikai jautājums - kā var nopūdēt zobus tā, ka šamie procesā nesāp? Man sāp pat plombētie, nedzīvie, pildītie zobi. Es atkal no tiem, kas skaida pie dr. ik pa pāris mēnešiem, un tajā pašā laikā visi zobi zāp. :DDDD
nht
Re: Katastrofa.
17.01.2015 21:19
Bluetooth, atradi kādu jēdzīgu speciālistu, varbūt vari ko ieteikt, man tamlīdzīgas problēmas. Tiešām nevienam nav kāds sakarīgs ieteikums?
Uz SI jāzin pie kā iet, nevar iet uz dullo, var uzrauties uz ārstiem-rupekļiem, kas tik nejaucības sarunās...
Re: Katastrofa.
18.01.2015 12:39
Padarbiniet meklētāju. Es savulaik savu "katastrofu" novērsu un diezgan daudz arī par to rakstiju un pat telefona numurus publicēju. Bet tas bija sen...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: