zobu higiēnists

Aizsāka kailā madam 

zobu higiēnists
04.08.2014 10:44
Man meita jāpieraksta pie higiēnista, bet nevaru izdomāt - pie kura. Pati eju pie viena, pie otra.
Nezinu, kurš labs , kurš slikts.
Dzirciema ielā tai institūtā - tur man tīrīja tā,ka asinis gāja pa gaisu, sāpes nenormālākās un tā jaunā dakterīte manivēl kaunināja,ka man esot kabatas un viss netīrs un bīstams.
Aizgāju nākošo reizi Raiņa bulv. Rakstnieku poliklīnikā - tur pretēji- bez asinīm, bez sāpēm, ar mierīgu runāšanu un skaidrošanu.
Man pašai arī drīz būs laiks pie higiēnista - nezinu, ko domāt - varbūt tai RP tā mierīgā tās kabatas netīrija, asinis nešķāidīja, bet vajadzēja gan?
Paldies jau iepriekš
Re: zobu higiēnists
12.08.2014 18:34
Neredzu iemeslu kāpēc būtu jābūt asinīm. Pa manam, ja to dara tā, ka rodas asiņošana tad faktiski tas ir mākslīgi izsaukta tā problēma ar kuru itkā tai kabatu tīrīšanai būtu jācīnās. Un tas ir stulbi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu higiēnists
20.08.2014 12:23
Ku! , asiņošana ir atkarīga ne tikai no higiēnista prasmes un instrumentiem, bet lielā mērā no smaganu stāvokļa - jo iekaisušākas tās ir, jo vieglāk sāk asiņot. Bieži vien pat uzpūšot ar gaisu sāk stipri asiņot (pacientiem ar lielu zobakmens un aplikuma daudzumu).

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: zobu higiēnists
20.08.2014 23:27
Nu ok, ok. Vainīgs. Kaunos. Es vnk pēc vidējā mēru nevis kad zobi no saspiesta gaisa lido laukā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu higiēnists
21.08.2014 11:29
Tas nav k-kas reti sastopams, zobārsta ikdiena

__________________
dr.puce@gmail.com
akni.
Re: zobu higiēnists
11.09.2014 11:46
super mīkstā zobu suka, pareiza un ilga tīrīšana, zobu pasta, kas nav agresīva, nekādu mutes skalojamo, skalot tikai ar zāļu tējām, - pamazām normālo mutes mikrofloru var atjaunot, līdz ar to arī smaganu iekaisums pāriet, un asinis neiet pa gaisu (no pers.pieredzes)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 19?
Ziņa: