zobu implantēšana, vai sāpīgi?

Aizsāka dellii 

zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 19:40
Sveiki, tā kā finansiāli esmu nobriedusi ielikt implantus, pēkšņi prātā iešāvās doma- vai tas ir sāpīgi?(saprotams, pēc anestēzijas pazušanas būs sāpes, bet interesē tieši operācijas laikā). Ir radušas lielas bailes no operācijas, ka ļoti sāpēs. Un ir paredzēta vēl kaula uzaudzēšana, no tās ir vislielākās bailes.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 19:45
Operāciju laikā parasti anestēzija ir laba un neko nejūt. Bet pēc tam var būt visādi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 19:53
cik, saprotu te atbildes sniedz arī ārsti. situācija tāda, ka pirms 6mēnešiem izrāvu piena zobus(itin nesāpēja) arī pēc anestēzijas, bet zem viena zoba jau pazuda kaula masa, tā ir jāuzaudzē vai to dara vienlaikus ar implantu ievietošanu vai tomēr nē? un tie ir 3.šie zobi, saka, ka vissāpīgākie. šausmas. Ir kādam šeit pieredze ar kaula uzaudzēšanu??
Aiz bailēm sāku apsvert domu par cirkonija kroņiem.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 20:01
Jāp. Šeit mēdz būt arī ārsti bet es tāds neesmu. Kaulu uzaudzē atsevišķā procesā un kad viņš ir izveidojies tad viņā ieskrūvē implantu un kad tas pēc laika ir nostiprinājies, tad uz viņa nostiprina zobu. Varbūt arī 3 zobi ir sāpīgākie bet es tā saprotu, ka zobu Tev nav. Tāpat arī nesapratu domu par cirkonija kroņiem... Tos varēs uzlikt uz implantiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 20:13
Paldies, Dievam, zobi man ir:), uz doto brīdi nav tikai trešie, Biju domājusi tiltus no cirkonija kroņiem, nevis kroņus uz implantiem.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 20:28
Es jau par to arī runāju. Par trešajiem. Kā viņi var būt sāpīgi ja viņu nav...? Sapratu... Nu tas Tev jāizlemj pašai. Rēķinies ar to, ka lai nostiprinātu tiltu ir jāliek kroņi uz blakus zobiem un lai to izdarītu viņus ir jāapslīpē (respektīvi, jāsabojā) un turpmāk tie bojāsies daudz ātrāk kā tad ja dabīgi stāvētu mutē. To ir jēga darīt tad ja blakus zobi tāpat ir slikti. Ja labi vai ļoti labi tad tilti manuprat nav prāta darbs ja var atļauties implantus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 20:29
Vienīgi es nezinu kā ir ar to trešo zobu implantu turēšanos. Vai viņus tomēr nevajag balstīt uz blakus zoba. Bet tas ir jautājums speciālistiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 20:46
neviens ārsts no apmeklētiem nav teicis, ka jābalsta, savādāk tiešām man nebūtu jēga likt implantus. Nu jā, visi blakus zobi ir pilnīgi veseli, tāpēc mana zobārste uzstāja uz implantiem. Tik gribas saprast kā tā operācija notiks un cik sāpīga bus.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 21:20
Šadas operācijas pa pilnam var atrast youtube bet cik tur sāpīgi, grūti spriest. Visi mierīgi un neviens nedīdās :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 21:43
Tikai aizmirsu piebilst, cilvēkiem ar vājiem nerviem nevajadzētu skatīties kā implantē zobus... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 22:40
Paldies, nomierināji :D neviens nedīdās. Skatoties, šis filmas vieglāk nepaliek. Procesu es daudz maz zinu, bet interesē tieši tās fiziskas un emocionālas sajūtas operācijas laikā, nevis procesa apraksts vai kas cits. Tieši kā sagatavoties morāli tam visam un uz ko jābūt gatavam. Vai neizurbs caurumu līdz degunam(joks) :)))
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
27.06.2013 23:35
Nu jā, par to morālo pusi grūti ko teikt... Tas ir ļoti individuāli. Kā kurš to uztver. Bet ja Tu mierīgi vari aiziet pie zobārsta un pat kādu zobu izraut tad nevajadzētu būt lielām problēmām jo tā operācija pārāk no zoba raušanas neatšķiras.

Runājot par izurbšanu līdz degunam, tas vairāk attiecas uz gadijumiem kad zobs vēl ir iekšā vai tiko izrauts. Ja zoba bedrīte kaulā jau ir aizaugusi tad maz iespēju, ka tā varētu būt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
peec sinus lifta, tas ir kaula pieaudzeeshanas nekas nesaapeeja, mazliet paasinjoja deguns tajaa pashaa dienaa, seja gan bija pamatiigi pietuukusi, cilveekos nevareeja radiities kaadas 3dienas, implanteeshana un peec taas arii nekaadu saapju. sapeeja, kad atsedza smaganu, lai skruuveetu kronjus, tad gan peec atsegshanas pirmo dienu bija jaadzer pretsaapju zaales. peec vajadziibas, pirms proceduuras iedot nomierinosnu tableti.
LV paarsvaraa visi kjirurgi vispirms pieaudzee kaulu un tikai peec zinaama laika implantee, tachu piem. Butkeevicha, kas stazheejusies ASV, dara visu vienaa reizee, tas ir izrauj, pieliek kaulu un implantu. ASV taa ir pierasta prakse.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
28.06.2013 22:53
Ku:

Līdz degunam var tikt ļoti mierīgi, taču parasti haimors ir tuvu 4.-6. zobam, ne 3.

Ik:

Implants vislabāk ieaug, kad tas ir labi fiksēts; vislabākā fiksācija ir, kad skrūvē nobriedušā (cietā) kaulā, un implants vismaz līdz pusei ir kaulā.

__________________
dr.puce@gmail.com
to puce: taapeec jau es arii neriskeeju un neriskeetu Butkeevichas variantu, bet taa tieshaam ir pienjemta prakse ASV, man nesen vienai draudzenei, kas dziivo tur, izraava, pieaudzeeja kaulu un arii uzreiz ielika implantu, viss ir ok, peec 3-4meen liks virsuu kronjus. shaads variants saiisina procesu, man pagaaja pusotra gads, kameer tiku pie zobiem, peec ASV metodes buutu 3-4, max 5meeneshi.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
01.07.2013 08:06
ik Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> to puce: taapeec jau es arii neriskeeju un
> neriskeetu Butkeevichas variantu, bet taa tieshaam
> ir pienjemta prakse ASV, man nesen vienai
> draudzenei, kas dziivo tur, izraava, pieaudzeeja
> kaulu un arii uzreiz ielika implantu, viss ir ok,
> peec 3-4meen liks virsuu kronjus. shaads variants
> saiisina procesu, man pagaaja pusotra gads, kameer
> tiku pie zobiem, peec ASV metodes buutu 3-4, max
> 5meeneshi.


Viss ir individuaali, atkariigs no infekcijas izmeera, kaula daudzuma, kvalitaates utt, arii ASV...
bet par cik tur ir hronisks laika trūkums visiem, tad lielāko tiesu tiek piedāvāts ātrais variants, ar izņēmumiem protams.
bet ņemot vērā, cik gadu desmitus implantē ASV un cik LV, tad nu, dzīvojot LV, es esmu par ilgāku procesu, iespējams aizspriedumi:) , bet mūsejiem nav prakses ar ātro variantu, nu izņemot minēto ķirurģi, un runājot ar vairākiem ķirurgiem, viņi ir kategoriski pret šādu variantu, lai arī citur pasaulē tas tiek veiksmīgi pielietots. bet kā jau tika minēts, viss ir individuāli, arī runājot par sāpēm un bailēm procedūras laikā.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
01.07.2013 12:49
Pret bailēm tak var ripu paprasīt ne?
Es sev tādu toč prasīšu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Pats sapīgākais tajā procesā ir anestēzijas adatas ieduršana.
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
18.02.2014 14:28
uzreiz peec implanteeshanas, kad izgaaja narkoze saapeeja stipri, uzreiz iedzeeru 1 ''dolmen'' pretsaapju tableti un aizgaaju guleet. otraa dienaa vairs nekas nesaapeeja, nebija sapampis, tikai liidz diegu iznjemshanai diskomforta sajuuta ap smaganaam.
Cik maxaa zobu implanteshana , vai tas ir daargi?
Re: zobu implantēšana, vai sāpīgi?
08.11.2014 15:04
beidzot es saņemos un ieliku implantus, varu pateikt tikai to, ka process nav sāpīgs vispār, bet pēcoperācijas periods ir khm ne īpaši.
Sapampumi man nebija, zilumi arī. 1 smagana ir ok nesāp, bet otra jau ceturto dienu īd sāp un niez, dzeru pretsāpju. Ir balta svītra uz rētas(baidos, ka strutas), zvanīju zobārstam(ne ķīrurgam) teica tā mēdz būt, varbūt pārtikas paliekas. Nezinu. pirmdien došos uz konsultāciju. Gribas, lai tas pēcoperāciju murgs ātrāk ir cauri
Izmaksas 2 implantiem bez kroņiem u.c. manipulācijām ir 1000eur.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 17?
Ziņa: