Sāp sadrupušais zobs..

Aizsāka kalaboxs 

Labvakar.. Man ir sadrupis zobs jau kādu pus gadu, ir palicis tik ļoti mazs paugurins no tā zoba..

Kad apsaldēju to pusi kurt ir sadrupušais zobs tad sāp gan auss gan visa pārējā puse, pēc intensīvas sildīšanas un ausī pilināšanas paliek tikai mazl;iet sāpoš zobs..

Interesē kā notiek tāda zoba raušana, mani sabiedēja, ka ja nevarot ar tām standziņām aizķert aiz zoba, tad griežo tur kaut ko vaļā..

Kā tur īsti ir?
Re: Sāp sadrupušais zobs..
26.10.2011 23:54
1. varbūt, to zobu vēl var atjaunot - pirms raut, vajag uzklausīt vairāku zobārstu viedokļus;
2. stangas nav vienīgais instruments, sakņu raušanai bieži vien izmanto cēlāju un jāgriež ir tikai izņēmuma gadījumā.

__________________
dr.puce@gmail.com
> Kā tur īsti ir?

Nesaprastu kur ir probleema neatbildeetu uz juusu jautaajumu. Cik biezhi zobam saapes bijushas, vairakas nedeeljas reizee???? Un ja izrauts ir tad jau jaabeedaajaas nemaz nav. Liekaties mieraa cilveeki!
Re: Sāp sadrupušais zobs..
18.08.2013 16:42
Man 2 zobus ko domāju, ka būs jālikvidē sataisīja. Nu nosacīti - kroņi, bet neko nerāva. Vēl no divām paliekām tomēr jāšķiras un būs 2 tilti.
Kopa 8 kroņi man būs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sāp sadrupušais zobs..
18.08.2013 22:50
Tāds priecīgs ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Sāp sadrupušais zobs..
19.08.2013 10:24
Nu a ko man nepriecāties. Tiku pāri bailēm un kaut kā pēdējā vizītē pat no atsāpinātāja injekcijas nenoreibu :P :)
Kā arī...lai gan situācija man ir drūma mutē, tomēr viss sataisāms un salabojams. Patīkami tomēr ēst normāli nevis kaut kā :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Kurā iestādē Tu savas bailes pārvarēji un cik tev tas izmaksāja?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 25?
Ziņa: