Smaganas sāp

Aizsāka Norm 

Norm
Smaganas sāp
03.03.2011 16:21
Situācija tād, ka jau gandrīz divas nedēļas sāp smaganas ēšanas laikā un īsu brīdi pēc tam. Sajūta tāda, ka tas ir no cietāka ēdiena mehaniskiem spiedieniem. Agrāk tik traki nav bijis. Nedēļu kā lietoju Lesnaja zobu pastu un gelu Kamistad N, ko ieteica aptiekā. Pa starpu skaloju ar kumelīšu tēju un Asinszāles tēju. Palika vieglāk, bet tiko palieto kaut ko cietāku, gaļu vai tamlidzigi, tā atkal sākas sāpes. Viedu dienu neēdu pavisam, tad uz vakara pusi uzlabājos diezgan spēcīgi situācija un ēdienreizes laikā diskonforta nebija praktiski nemaz. Tad atkal atsākās. Neēdu riekstus un kaulus negraužu. :)
Pie stomatologa pie mums Valmierā var tikt tikai mēnesi iepriekš pierakstoties, tadēļ vēršos pēc palīdzības šeit. Pie mums nav paredzēta neatliekama palīdzība, vot tādā čuhņā atrodamies. :)
Galīgi nevēlos palikt bez zobiem.

Kas varētu būt par vainu? Kā rīkoties? Varbūt kaut kas vitāli trūkst organismam. It kā regulāri lietoju vitamīnus ar minerālvielām, bet tomēr šāda situācija radās.
Norm
Re: Smaganas sāp
03.03.2011 16:24
Aizmirsu pieminēt, ka smaganas neasiņo un vismaz manāmi nav sapampušas.
Norm
Re: Smaganas sāp
05.10.2011 14:35
Smaganas sāp joprojām, jau pus gads pagājis. Stomatologs teica, ka nekādas smaganu slimības neredzot? Kas varētu būt par vainu? Ko darīt?
Re: Smaganas sāp
05.10.2011 19:56
vai ir visi zobi mutee? cik izrauti, truukst? cik gadi? vai ir kustiigi zobi?
Norm
Re: Smaganas sāp
01.09.2016 11:41
Pagājuši 5 gadi, bet smaganas atkal sāp. Ko darīt? 40 gadi ir atstarpes starp zobiem, zobi nekust vai kust minimāli. Izraudtu zobu nav, bet zobi izauguši retāk nekā piena zobi bija.

Norm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Smaganas sāp joprojām, jau pus gads pagājis.
> Stomatologs teica, ka nekādas smaganu slimības
> neredzot? Kas varētu būt par vainu? Ko darīt?
egle1
Re: Smaganas sāp
03.09.2016 16:06
Pa pieciem gadiem varējāt pierakstīties Stomatoloģijas institūtā uz konsultāciju, uztaisīt panorāmas rentgenu un vēl apmeklēt neirologu.
Labdien.

Ja jūtīga smagana blakus zobam,kurš ir zem kroņa,vai pastāv iespēja,ka zobs ir sabojājies un jāņem kronis nost? Kronis turās 20 gadus.Kurš speciālists var noņemt kroni ?

Paldies.
Re: Smaganas sāp
26.03.2017 12:27
Jā, iespējams, zem zoba saknes ir iekaisums. Kroni noņemt var jebkurš zobārsts.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: