2 jautajumi zobarstam

Aizsāka avenue 

avenue
2 jautajumi zobarstam
02.08.2010 14:31
1. Sodien biju pie zobarsta un sablombetais zobs liekas augstaks nekaa ieprieksh, tads ka izcilnis, bet zobarste man kartigi nopuleja, jo sakuma bija vel trakaak... Vai ta izcilja sajuuta pazudiis? Pie taa ir jaapierod vai kaa? Vai arii vajadzeeja veel nopuleet, lai neko nejustu tagad savaadaaku nekaa bija ieprieksh?

2. Vai pie vienas anesteezijas, kas man paredzeeta nakamreiz visam apakshzhoklim (taa sapratu, jo laikam viens nopietni labojams zobs + ir viens labojams, kur butu vajadziga anestezija tikai zobam) var labot 2 zobus - abus apakshaa? esmu dzirdejusi, ka 1 reizee labo tikai vienu zobu taadeelj taads jautaajums. Domaaju pie tas lielaas anesteezijas varetu abus salabot.
Re: 2 jautajumi zobarstam
02.08.2010 18:20
1.papildus jaapapulee
2. var
Re: 2 jautajumi zobarstam
03.08.2010 09:25
2. ja būs pietiekami daudz laika; citreiz viena zoba salabošana prasa pat 1,5-2h
zobu rausana
12.02.2017 16:02
Labdien.Biju pie zobuarsta ,vina pateica ka man viena reize vajag izraut 3 zobu saknes un 2 zobus apaksa ar vietejo anesteziju.Vai tas ir iespejams?Vai tas ir normali?man ir 48 gadi.Baidos ka es tur pat kresla ari paliksu .
Re: 2 jautajumi zobarstam
12.02.2017 18:06
Jā, ir ok.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 2 jautajumi zobarstam
12.02.2017 22:05
Varbūt ne pa tēmu: Atceros, ka padomjlaikos skolā manam klasesbiedram vienā piegājienā salaboja 6 zobus. Attiecīgi, vienā reizē 2 salaboti zobi- ir ok!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: