Gudrības zobs

Aizsāka Aldona 

Gudrības zobs
17.07.2010 00:12
Sveiki,
Ir tā ka viens gudrības zobs izaudzis līdz pusei, otru pusi zobu sedz smagana, jau gadu tā ir un nav nekad sāpējis. Tas ir slikti ja tā tas ir, vai arī tam zobam tā smagana kaut kā pati nonāks, zobam augot.
:)



Edited 1 time(s). Last edit at 17.07.2010 00:12 by Aldona.
Re: Gudrības zobs
17.07.2010 11:57
slikti nav, vnk zem tās smaganas "kapuces" grūtāk zobu iztīrīt ---> lielāks risks, ka izveidosies caurums.
dasdsa
Re: Gudrības zobs
23.07.2010 23:20
man tas pats, tiiri ciitiigi tapec ka netirumi var uzkraties, bet vispar jau tas normali.
Re: Gudrības zobs
02.08.2010 07:57
aizvakar piepampa tā smagana, kas uz gudrības zoba. cauruma zem smaganas nav, ēdu pazaļus ābolus, saspiedu un tā nu tagad diezgan stipri sāp/ ko darīt, kā rīkoties?
Re: Gudrības zobs
02.08.2010 21:27
skalo ar saalsuudeni, pretsaapju tableti ja vajag un atraadi dakterim lai izdomaa vai vajadzees raut aaraa pirms gadiijuma ar naakamo aabolu
Re: Gudrības zobs
03.08.2010 07:55
šonakt nav gulēts. sāpēja smaganas tā, ka likās pa sienām rāpošu vai skriešu pēc plaķenēm un izraušu kautko tur ārā pašrocīgi :D

principā ir man neaizlāpīti caurumi citos zobos, no tiem tad arī varētu būt kāds iekaisums aizgājis ... jāmeklē palīdzība, jo otru nakti tā mocīties nevēlos.

Tagad netieku skaidrībā par vietu kurp doties.. uzreiz uz SI vai pie jebkura cita ārsta...
Re: Gudrības zobs
03.08.2010 09:12
jānoskaidro, no kā tas iekaisums, un ja tiešām tā ir tikai smaganas kapuce, tad var mēģināt griezt to nost cerībā, ka neataugs, bet ar izraušanu pagaidīt. īpaši, ja ir stipri bojāti/plombēti citi sānu zobi...
Re: Gudrības zobs
05.08.2010 08:26
situācija tagad ir tāda, ka man tam 8 gudrības zobam ir tā sapampusī smagana virsū, sāp ļoti un cenšos turēt muti pusvirus, lai augšējais gudrības zobs nespiež uz tās smaganas. blakus ir sen noplombēts zobs un vakardien 6 zobam iztīrīja kanālus, uzlika zālēs.

vai raujot (izceļot) to gudrības zobu tiks traumēti blakus esošie zobi? :o
Re: Gudrības zobs
07.08.2010 14:34
GM Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vai raujot (izceļot) to gudrības zobu tiks
> traumēti blakus esošie zobi? :o

ļoti maza varbūtība.
Re: Gudrības zobs
09.08.2010 08:33
Biju 5dien uz SI pie J. Krasnovoļska.
Uztaisīja rentgenu vienam gudrības zobam - teica, ka nav jēgas raut un nogrieza smaganas.
Šodien jāiet mainīt zāles. Pie reizes palūgšu arī rentgenu augšējam gudrības zobam, jo nezkāpēc arī augšpusē tagad tā jocīgi zobi sāp. :|
Re: Gudrības zobs
22.11.2010 21:49
Man izauga 3 gudrības zobi labi bet vienam ceturtajam nebija īsti vietas un puszobu sedza smagana, vārdsakot krājās barība un iekaisa šad tad, nekad nesāpēja, 2 reizes grieza nost smaganu tā atauga, vārsakot nočakarējos pamatīgi, līdz vienreiz izrāvu un miers ja būtu zinājis ka tik elementāri izraut būtu to izdarijis 2 gadus atpakaļ.
Re: Gudrības zobs
14.09.2012 15:34
A taa smagana var nokrist pate no sevis?
Man tagad situaacija ir taada,ka nu jau divas dienas gudriibas zobs ir pilniibaa izliidis, tikai vinju liidz pusei klaaj smagana, un es nesaprotu ko iisti man dariit, vai pastaav varbuutiiba, ka taa smagana pati no seviim nokritiis, un cik ilgaa laikaa?
Man nav taa,ka loti saap, vienkaarshi diskomforta sajuuta, un vaigs arii piepampis, un kriit virsuu tam zobam, plus vel taa smagana...
PALDIES
Re: Gudrības zobs
15.09.2012 15:13
tā ir t.s. kapuce, ja pati nepāries un traucēs, var aiziet pie ķirurga nogriezt.

__________________
dr.puce@gmail.com
Subars
Re: Gudrības zobs
27.09.2012 20:05
Sveiki! Man augšējā rindā aug gudrības zobs, viņš pats man nesāp, bet man sāp zobs kas ir viņam blakus! Kā man mazināt šīs sāpes un kā rīkoties?
Re: Gudrības zobs
28.09.2012 00:42
kārtīgi tīrīt zobus, skalot ar sālsūdeni vai salviju.

__________________
dr.puce@gmail.com
sveiki man gadu atpakal sapeja zobs mocijos ar sapem veselu menesi kamer sakne pati nomirs jo es baidos loti no zobārsta.tagat gads ir pagajis mans zobs prieksa ir melns plus smagana jav kadus 6 menesus uzpampusi laikam tur struras ieksa kas iet uz augsu lidz degunam taustot ciets plus vel galvas dzinkstona tas ir iespejams kad tas ir no zoba? un ko darit? antibiotikad padzert vai? un tagat sonedel sapeja nakti visi zobi bail kad nebotiek nekas slikts .ko darit
Re: Gudrības zobs
08.03.2015 04:34
jaaiet pie zobaarsta
Re: Gudrības zobs
08.03.2015 15:45
Jā, galvas džinkstoņa patiešām no tā var būt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
elizzza
Re: Gudrības zobs
23.04.2015 20:52
Ar smaganām ir tā..jābūt uzmanīgam un ļoti labi jātīra ne tikai ar diegiem, bet arī ar specialu birstīti, kuru man ir devis zobārsts. Ar smaganām nedrīks ielaist. Ir jaapmekle higiēnists biežak, jalieto speciālu zobu pastu un skalotāju. (to izrakstīt higiēnists) Ja sāp, ir nopietni, bet labojami. Galvenais neielaist līdz smaganu slimībām..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 13?
Ziņa: