Bailes no zobarsta

Aizsāka Lebara 

Bailes no zobarsta
03.02.2010 23:53
Sveiki, gribeju lugt padomus. Gribas salabot visus zobus, bet nu sausmigi bail no zobarsta, lidz pat gibonim. Varbut kads var ieteikt kadus padomus ? labus zobarstus, kas nesmietos par mani, jo tomer nesmu jau vairs galigi mazs puika ? varbut kadas nomierinosas zales iedzert pirms zobarsta ? es tiesam nez, ko darit lai nebutu bail....

dzirdeju ka labo zobus ari ar pilno narkozi, varbut kadas atsauksmes pa so variantu ?

Paldies liels.
Re: Bailes no zobarsta
04.02.2010 02:39
ar pilno narkozi nav labākais variants.
nepazīstu nevienu zobārstu, kas smietos par bailīgajiem pacientiem, bet nu vari pajautāt draugiem-radiem, pie kā tie iet un vai ir apmierināti.
palūdz, lai Tavs ģimenes ārsts izraksta Tev, piem., Xanax pa 1/2 tab pirms zobārsta apmeklējuma.
Re: Bailes no zobarsta
04.02.2010 04:57
Pucei taisniba.
Pilna narkoze pamosanas nebus patikama.Proceduru grutumu tev vairak tad dos tiesi narkoze, nevis ta arstesana.
Ja sasprice pareizi tad lokala anestezija labi iedarbojas/ nesapes/.
Man vienmer vismaz to saspricesanu zobarsti vienmet labi iztaisijusi, labosanas vai rausanas laika sapju nebija.
Galvenais lai labi sataisa.
Pilnu narkozi zobu del es neparko negribetu.
Re: Bailes no zobarsta
04.02.2010 10:32
Skaidrs, nu jaa, paldies par atbildem . Varbut kadus labus Zobarstus var ieteikt ?
zobs44
Re: Bailes no zobarsta
04.02.2010 14:47
to Puce: zobārsti jau nesmejas, viņi netic, pat dusmojas, ironizē. Nu tipa tāda reizēm sajūta-nu ko 'tu man te stāsti, nevienam nekad nesāp, kāpēc lai tev sāpētu. Valmierā viens dakteris tā rāva zobu, ka no pacientes bļaušana visi pārējie gaidītāji aizlaidās. Iznāk jauna meitene, raud, stāsta, zobārsts iešpricēja narkozi, pat minūti nepagaidīja un davai raut laukā. Bail ir tāpēc, ka gandrīz katram ir savs šausmu stāsts no vecajiem laikiem.
Monstris
Re: Bailes no zobarsta
05.02.2010 10:54
Man arī bija paniskas bailes no vecajiem laikiem. Tagad ... lokālā anestēzija un guli, skaties griestos, tikai nevajag aizmigt. Vislabākā recepte ir paņemt un pierakstīties. Un vislabākā sajūta ir pēc tam kad tu ej projām no zobārsta - jūties kā varoņdarbu izdarījis, kaut vai nemaz tik traki nebija
Re: Bailes no zobarsta
05.02.2010 17:18
kaapeec nevajag aizmigt?
Re: Bailes no zobarsta
06.02.2010 13:14
lai zobārsts pa kluso neizrauj visus zobus ;)
trrr
Re: Bailes no zobarsta
08.02.2010 19:25
Bet kā ir ar sedāciju??? Šo metodi nepiemēro tādiem bailīgiem pacientiem, kuri bez pilnās narkozes ni un ni???
Re: Bailes no zobarsta
08.02.2010 21:15
jaa, sedaacija ir laba bailiigiem pacientiem
Re: Bailes no zobarsta
08.02.2010 22:17
a kas ir taisni taa sedaacija ? kaa vinu izmanto ?
Re: Bailes no zobarsta
08.02.2010 23:21
vai nu iedzer tabletes kas "nomierina"

var arii ar "smieklu Gaazi" kas nomierina bet visu saprot un var atcereeties.

speeciigaakas iedzeramaas zaales kad neko neatceras no proceduuras.

var iedurt veenaa un tad arii visu laiku ir nomodaa bet neko neatceras. .
Re: Bailes no zobarsta
09.02.2010 16:49
nu a kur var dabut tas zales vai to smieklu gazi...to visu zobarsts piedava ?
Re: Bailes no zobarsta
09.02.2010 17:20
puce

Ar to aizmigšanu ir kā ir... visādi stāsti dzirdēti par smuko zaķi un zobārstu vīrieti... :)
Re: Bailes no zobarsta
09.02.2010 18:06
lebara - zobaarsts visu noorganizee

ku! - taapeec vienmeer ir klaaat asistente sieviete un arii atljauj kaadam radiniekam uzmest aci netrauceejot.
Re: Bailes no zobarsta
13.02.2010 11:38
Ha, tad jau es laikam esmu vieniga, kas loti atbalsta visparejo narkozi - ari zobarstnieciba. Butu man tada problema ka temas autoram, turklat lieka naudina (aptuveni 100 LVL par narkozi vien, vienkarsi neadekvata summa), es noteikti tikai un vienigi ar visparejo narkozi lautu sev ko darit. Stress ari galu gala ir kaitigs.

Puce - es gan zinu zobarstu, kas klaji atlaujas nirgaties un smieties par pacientu, ka ari ironizet. Tavi Liepajas kolegi, Puce!!!
Re: Bailes no zobarsta
13.02.2010 12:34
Jugusalu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
aptuveni 100 LVL par narkozi vien,
> vienkarsi neadekvata summa

kāpēc neadekvāta?
Re: Bailes no zobarsta
13.02.2010 13:20
Manuprat, loti dargi tas ir. Latviesu pacientam nav tadu lidzeklu ka stomatologiskajam turistam, kas zobu labosanas noluka ierodas Riga ar merki ietaupit naudu, lai gan pelna loti labi.
Iedomajies, ja, piem., par apendektomiju ari liktu maksat par v.n. 100 LVL, kas tad notiktu? Ko daritu cilveks, kurs to nespej atlauties?
Re: Bailes no zobarsta
13.02.2010 13:44
apendiksu nevar izgriezt bez narkozes... bet terapeitiskajā stomatoloģijā tā ir izvēles lieta.
Re: Bailes no zobarsta
13.02.2010 19:00
manam teevam apendiksu izgrieza bez narkozes - saspriceeja apkaart un uz priekshu. veel esmu dzirdeejis no citem ka taa ir izdariits. iipashi sajuusminaati gan nebija...
Man ir nepanesiiba pret lidakaiinu un novakaiinu... abaam anesteezijaam ko izmanto labojot zobus... taapeec pie zobaarsta neesmu bijusi jau teju 9 gadus... ir doma par vispaareejo narkozi... bet nav ne mazaakaas nojausmas, vai taadu labosanu veic arii citur, ne tikai Riigaa... nu piemeeram Jelgavaa???
Re: Bailes no zobarsta
19.03.2012 10:39
Lora Swank:

Novokaiinu sen vairs nelieto zobaarstnieciibaa, un lidokaiins arii nav vieniigais, anesteetikji ir daudz un dazhaadi. Vnk kaadam shausmiigi negribeejaas iet pie zobaarsta ;-)

__________________
dr.puce@gmail.com
litta
Re: Bailes no zobarsta
26.03.2012 22:27
Sveiki!
Man ir diezgan lielas problēmas ar zobiem, turklāt pēdējā laikā to stāvoklis strauji pasliktinās, jāiet pie zobārsta, bet ir mežonīgas bailes. Kauns to pat kādam stāstīt, jo neviens tāpat neticēs, ka no zobārsta var būt tik paniskas bailes. Ieteikumi, ka ir labas anestēzijas, nesāpēs utt., neder, es no bailēm pat līdz kabinetam nespēju tikt :(
Varbūt kādam ir pieredze- psihologs, psihiatrs, kas palīdzējis to pārvarēt?
dentix
Re: Bailes no zobarsta
22.04.2012 18:42
Nav jābaidās no zobārsta.viņš neko sliktu nedara.viņš rūpējas par cilvēka mutes veselību.kādreiz man pašai bija bail no zobārsta,bet vēlāk kad sapratu kad jāiet ir un neko darīt,saņēmos un aizgāju.nekas traks taču tas nav.pēc tam pašam labāk paliks. :) Saņemies un viss būs labi.Bailes no zobārsta ir tikai cilvēka iedomas.Nedomā par to un viss būs ok. :)
Re: Bailes no zobarsta
09.10.2016 12:44
Ha. Nēesi vienīgais kas baidās, man bērniba arī ir bijusi ļoti sliktas pieredzes, patiesība es arī baidos tik traki ka visu nakti neguļu pilnigi no bailem un citu neko nedomāju. Bet aizgaju pie zobarsta tricēdams, apskatīja, pateica kur jalabo. Iešpricēja, pagaidija pāris minūtes. Un sāka darīties, es pilnīgi šoka neko nejutu, pirmo reizi. Gulēju, un pat šprici nejutu domaju man jau tiešām iešpricēja vai? :D Tagad mazliet mazāk bail, tagad jau bail pa rēķinu drizāk . :D Bet higiēna gan nepatika, tas bija sāpīgi dēļ daudz zobakmeņiem, nekad nav būts. Bet nu esmu diezgan apmierināts. Pat aizgāju nākamo zobu salabot, priekšejo. (Vakar). Vienīgi kas sāpēja ir šprice priekšēja zobā un viss. :) Šobrīd esmu ļoti ļoti apmierinā,s, varbut ārsts ir ļoti labs. Vienīgi vēl šodien ( nakamā diena) sāp tā šprices vieta un viss. :) Zobs izskatas ka jauns. :)).
Tagad kopš pēdējo 3 reizu apmeklējuma esmu mazlietn omierinājies, bet vienalga sirdi domas nāk par pagātni.

Nezinu vai bērnībā bija sāpīgi, vai bez šprices darija ( Vai žīdoja maz ielaida), vai nekvalitatīvs dakteris, vai slikti instrmenti.. Bet kad biju līdz 18+ maksāja daudz dārgāk nezinu kāpēc, šoreiz daudz lētāk. Kāpēc tā ? Nezinu. :)

Bet nu veiksmi tev salabot zobus :). Pats driz iešu atkal vēlvienu zoba blombi salabot. ;) Un tad jau būs labi zobi. Vienīgi vēl breketes uzlikts un būs super :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: