nepareizs sakodiens - žokļa operācija

Aizsāka Santa7 

Re: nepareizs sakodiens - žokļa operācija
11.03.2015 18:10
Nu, dalies ar pozitīvo. Kā redzi, iepriekšējais autors dalijās ar negatīvo. Tagad vajag pozitīvo, līdzsvaram...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labprāt vēlētos dzirdēt tavu pieredzi!Ļoti interesē viss process kādam būtu jāiziet un ar ko būtu jārēķinās:)
Labdien!

Kad man bija ap18 gadiem, tad ārsti piedāvāja veikt operāciju, kuru apmaksātu valsts. Tad, kad uzzināju ko tas nozīmē,es nobijos un atteicos ar domu, ka tāpat esmu skaista un principā tā arī dzīvoju līdz 30 gadiem, kamēr nepietiekama vieta žoklī un saspiestie zobi uz kuriem spieda neizšķīlušies gudrības zobi sāka nopietni traucēt dzīvot :( Kad gadu atpakaļ ārsts izrāva malējo zobu augšžoklī,sāka bīdīties visa priekšējo zobu rinda un pēkšņi parādījusies tukšajā vietā sāka augt gudrības zobs, kas tagad rada papildus problēmas un ir iekaisis, jo viņam īsti vietas nav. KO ES GRIBU TEIKT - NOŽĒLOJU, ka neiztaisīju operāciju tad, jo tagad nebūtu nekādu problēmu ar skaistu smaidu un zobiem, kā arī nevar zināt vai vecumdienās varēs taisīt protezēšanu,jo žoklis šķībs :( tagad man nav iespējas iztērēt tādu naudu, lai veiktu šo operāciju, bet ja varētu tad noteikti darītu,jo ZB jau mocīties - kumosu normāli nokost grūti, zobi nevienmērīgi nolietojas, apakšējais žoklis dēļ zobu rindas nobīdes krakšķ pastāvīgi, paradontoze,jo nevaru pilnvērtīgi iztīrīt visas spraugas,jo zobi tik cieši saauguši. Tā, ka nebremzējiet un izmantojiet iespēju. 2 gadi, kad tev ir 20 nenozīmē neko,jo visu atlikušodzīvi būs VESELI! zobi un burvīgs smaids.
Gribas uzzinat tagad cik izmaksatu tada operacija. Kaut ka pedejo laiku saku atkal domat par to...ka jau sen rakstiju atteicos un kad tomer sagribejas gaidiju berninju...visi joprojam saka,ka ir ta pat smuki,ka nevar redzet ka kaut kas ar to zokli,bet...pashai neerti muti valja turet un to meli starp tiem :(
Ta pa ari joprojam ir bail bus viss ok,ja taisit operaciju,vai,nedod Dievs,seja shkiba paliks :(
Loti gribas dzirdet tavu stastu :)
sveiki,
vispār ir diezgan grūti uztvert augstāk rakstīto - bez komatiem un punktiem, drukas un gramatikas kļūdas…

man ir doma veikt šo operāciju, jo augšžoklis ir stipri uz priekšu. Zobi taisni…
labprāt dzirdētu atsauksmes par operāciju rezultātu, kas veiktas pēdējo divu gadu laikā (sākot no 2014) :)
Re: nepareizs sakodiens - žokļa operācija
23.12.2015 23:23
Ja augšžoklis uz priekšu, tas manuprāt nozīmē ņemt kaula daļu no cita kaula (kaut kur kājā?) un implantēt, lai pagarinātu žokli...
Te sīkāks video par to visu.

Par atveseļošanos utt... es uzskatu, ka nevajag klausīties citu stastos... vienam pēc zoba izņemšanas vajag mēnesi vēl ārstēties... citam viena reizē izņem vairakus slitus un salabo visus zobus ko jālabo un pēc ledēļas tas jau visu aizmirsis...

Ja tas ir tikai kosmētiski... es par to neceptos... operācijas riski ir lielu. Ja pelni ar savu izskatu, tad protams ir citādi.

Ir TIK daudz slavenības un miljonāri, ar šķībiem zobiem un nepareizu sakodienu...bet tas viss protams individuāli..kā arī katram pašam par sevi jālemj

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Beidzot atradu īsto ārstu(ļoti cēru),kurš izlabos manu nepareizo sakodienu(apakšējais žoklis man iet uz priekšu bišķiņ,un augšējais žoklis ir šaurāks par apakšējo)!!! BEZ OPERĀCIJAS!!! Vnk ar brekešu sistēmu Damon!!! Novembri beigās liks atkal tos breketus ( būs jāmocās apm 2 gadus,bet nu beigās staigāšu ar smuku smaidu!!! To dara Alenas Butkevičas klinikā!!!
Sveiki! Gribeju papildinat savu komentaru no 16.08.2015 gada. datoram nav LV valodas, tadel atvainojos par garumzinju iztrukumu.
Tatad papildinu. Esmu uzsakusi sava sakodiena laboshanu. Dotaja bridi ir veikta augszokla paplasinasana un nesaju brekets. Dubulta zokla operacija planojas apmeram pec gada. Arstejos Stomatologijas instituta. Provizoriski summa visai arstesanai bus 10 000 EUR ( ieskaitot lidosanu no UK uz LV) Loti daudz informacijas var atrast Instagram ievadot #doublejawsurgery . Diemzel pagaidam nejutos pietiekami brivi par to runat atklajot savu identitati, dalities ar bildem,utt, bet Instagram ir diezgan daudz atverto profilu.
Sveika. Tada summa, jo dzivo UK pati? Pie kada arsta arstejies Stomatologijas Instituta?
Sveiki Katerina. Es dzīvoju Londonā un lidoju uz Latviju pie ārsta. Biļetes vidēji izmaksā 70 funti katru reizi. Tāda summa man apmēram sanāca, kad sāku ŗēkināt visu kopā, jo man bija jāizgriež divi zobi, tad bija nepieciešama augšžokļa paplašināšanas operācija ar paplašinātāja ievietošanu SARPE (zem pilnas narkozes) Šīs abas operācijas taisīja dakteris Bīgestāns (ļoti labs ārsts, nebija nekādu problēmu) + breketes, to pievilkšana katras 8 nedēļas un pati operācija ap 8000. Domāju, ka pat sanāks drusku vairāk nekā 10 000 EUR. Ārstējos Stomatoloģijas institūtā pie ortodonta daktera Andra Ābeltiņa (katra pievilkšana jeb loku maiņa 35 EUR). Dotajā brīdī jau pagājis gads un divi mēneši kopš brekešu uzikšanas, domāju, ka pēc kādiem trim mēnešiem būs kādas ziņas par operācijas datumu.
P.S. Vēlos piebilst, ka es saprotu cik šī operācija ir nopietna un nekādā gadījumā nevēlos uzspiest savu viedokli par operācijas nepieciešamību (katrs pats to izlemj priekš sevis) bet dzīvot ar paradontozi, krakšķošu žokli un kompleksiem es ar vairs nevaru. Parasti cilvēki par šo problēmu nerunā, jo kautrējas un man patiešām likās, ka visi cilvēki kā cilvēki, bet es kaut kāda nepareiza. Man patīk mana seja spogulī, bet bildēs es sev riebjos. Man pat īsti nav nevienas bildes, lai salīdzinātu ar pēc operācijas rezultātu, jo es tās visas dzēsu ārā. Vienmēr slēpu savu žokli un parasti staigāju ar pusatvērtu muti,jo ja sakļauju zobus es izskatos nikna un ar laiku tas kļuva par paradumu. Tiem,kam ir šī problēma mani sapratīs. Atvainojos par garo tekstu, bet nevaru to turēt sevī. Lai jums visiem veseli un skaisti smaidi :)
Sveika, Monta. Ļoti labi saprotu tevi. Zinu kā ir turēt visu laiku zobus vaļā ????‍♀️Bet par operāciju domāju nopietni. Palika tikai salabot visus zobus, uz konsiliju aiziet un kā teica viens ortodonts, ja likt breketes, tad pietiks ar 6 mēnešiem, jo sen jau viss bija sagatavots. Dažreiz domāju kā būtu ja piekristu operacijai kad bija 18 gadi... Bet tajā laikā nebija tik populāri staigāt ar breketiem, un nebija nekādas dzirdēšanas par operāciju. Man pat mamma saka - priekš kam tev vajag operācija? Tev viss ok..... aha..... ka var cilvēki kaut ko tādu pateikt, ja nezin ko mēs jūtam katru dienu...
Sveika Monta.

Lasīju Tevis rakstīto un liekas, ka pati to visu esmu uzrakstījusi, jo sajūtas man identiskas.
Manam nepareizajam sakodienam neviens ārsts nebija pievērsis uzmanību, jo, ja es būtu zinājusi, ka 18-19 gados šo problēmu varēju atrisināt bez maksas, sen jau to būtu izdarījusi. Tagad raudāt gribas...
Man tā pati problēma, kas Tev. Pēc nedēļas būs pirmā augšžokļa paplšināšanas operācija. Eju pie dr. Ābeltiņa. Esmu ļoti apmierināta :)
Pēc cik ilga laika Tev uzlika breketes pēc šīs operācijas? Man teica, ka pusgadu būs jāpagaida, kamēr žoklis sadzīs..
Labdien E ????

Ņemot vērā, ka lidoju no Londonas un, ka parasti apakšžoklis prasa ilgāku laiku, lai sabīdītu zobus, tad man uzlika breketes apakšējam žoklim 2 nedēļas pēc augšējā žokļa paplašinātāja ievietošanas. Aukšžoklim ielika pēc 2 mēnešiem, bet augšā bīdījās super ātri. Paplašinātāju nēsāju 6 mēnešus.
Dotajā brīdī gatavojos operācijai 20.11. Breketes nēsāju jau 2 gadus.
Es Tev uzrakstīšu e-pastu, lai vari pajautāt visu, kas uz sirds
Monta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien E ????
>
> Ņemot vērā, ka lidoju no Londonas un, ka
> parasti apakšžoklis prasa ilgāku laiku, lai
> sabīdītu zobus, tad man uzlika breketes
> apakšējam žoklim 2 nedēļas pēc augšējā
> žokļa paplašinātāja ievietošanas.
> Aukšžoklim ielika pēc 2 mēnešiem, bet augšā
> bīdījās super ātri. Paplašinātāju nēsāju
> 6 mēnešus.
> Dotajā brīdī gatavojos operācijai 20.11.
> Breketes nēsāju jau 2 gadus.
> Es Tev uzrakstīšu e-pastu, lai vari pajautāt
> visu, kas uz sirds


Gribēju tik pielabot , ka breketes aukšžoklim man laikam tomēr uzlika ne ātrāk kā pēc 4 mēnešiem, nevis 2 kā es uzrakstīju. Laiks tik ātri paskrien, ka grūti visu atcerēties :)
Labdien!
Vai ir kādam vēl kāda pieredze ar šaurajiem žokļiem (meitai-augšējais žoklis pāri apakšējam), kur veikta korekcija tomēr bez operācijas???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: