sap zobi!

Aizsāka treisija 

Re: sap zobi!
16.05.2013 22:08
jaaiet pie zobudaktera lai apskata kaadaa staavokli zobs tagad ir un ko var dariit lietas labaa. vajadzees vai nu aarsteet kanaalus, atjaunot kronja dalju un likt kroni vai raut aaraa.
Re: sap zobi!
17.05.2013 07:13
Visticamak, zobs ir iekaisis; kamēr nav sapampusi seja, ej pie dr, lai atver zobu un izlaiž strutas.

__________________
dr.puce@gmail.com
egle1
Re: sap zobi!
22.05.2013 13:05
Atkal es - līdz SI endodonta vizītei jāgaida vēl (līdz pirmdienai), zobs nedzīvs (22) - ir tapa, plus metālkeramikas kronis jau kādus gadus 9 - mana dr. uztaisīja un paskatījās zobu rentgenā un pateica, ka tur nav iekaisuma procesa, neko viņa neredzot. Saknes galā iekaisuma neesot - neredzot, kaut arī kanāls nav līdz galam aizpildīts. Uz jautājumu - kāpēc sāp- pateica, ka, iespējams, tiešām "uzdeva" imunitāte. (Es te citā tēmā rakstīju, ka man labo 5.zobu kreisajā pusē augšā (sanāk laikam "25"), kuram joprojām ārstē kanālus un liks arī kroni. Pirms tam ārstēšanas procesā tas 5. bija otrajā dienā sapampis un veica incīziju.
Kas vēl varētu būt par iemesliem? Arī neko pārlūzušu (sakni) tajā rtg neredz. Diez kas nav - šitā staigāt ,nezinot.
Re: sap zobi!
22.05.2013 20:34
Lūzums var arī nebūt redzams...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: sap zobi!
11.08.2013 10:57
Saprotu, ka tēma beigusies, bet varbūt kāds vēl var palīdzēt.......a
Liela, neskaidra problēma... acu zobam izurba caurumu, doks uzlika zāles uz ātru roku, jo steidzās uz autobusu..
saprotams, ka plombe drīz vien izkrita un es nomainīju doku..
Pirms nedēļas uztaisīja rgt, viss labi, bišk patīrija, paurba, uzlika oderi un plombi, bet par cik bla24s z6ba0 05n5 ca4r405ns ar5, tad 1ana2 na2a0a1a nedellaa, tas ir, aizvakar... atnācu, salaboja, bet, kad gāja ārā anestēzija, jutu ka sāp tas zobs, ko man pirms nedēļas sataisīja.. tagad jau 2 dienu mokos ar ļoooti jūtīgu zobu - bišk paaiztieku - sāp, pulsē, uz aukstu vai siltu- sāp ļoti, sviests, par cik esmu stāvoklī, dzeru minimāli noteiktajās devās ibuprofenu.. un pieraksts pie doka pēc 4 dienām, bet kā gan lai iztur tās sāpes??
Kāds nevar dot padomu - diez kāpēc sāp tas zobs? viņš varbūt ir saspiests pārāk? (zobu diegu ar grūtībām var izraut)... vai kanāls var sākt sāpēt pēc nedēļas??
Re: sap zobi!
11.08.2013 11:00
atvainojos par numuriem starp vārdiem, datoram nogāja greizi.. :D
tur rakstīts ir "par cik sanāca blakus zobam mini caurums, tad nacās nakamajā nedēļa doties pie doka"
Re: sap zobi!
11.08.2013 20:06
izklausas ka vajag kanaala aarsteeshanu. jo aatraak jo labaak. ja esi staavoklii, ibuprofeens nav ieteicams. pajautaa ginekologjei ko vinja ieteiktu.
Re: sap zobi!
12.08.2013 08:00
Piekrītu. Nedzeriet labāk ibuprofēnu, meklējiet, kur var tikt ātrāk un izņemt nervu.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: sap zobi!
13.08.2013 19:24
Paldies par padomu, bet zobu sāpes pirmdienā jau bija pagaisušas bez pēdām, vienīgais bik jūtīgs zobs, bet vispār viss ļoti labi!! :))
Re: sap zobi!
13.08.2013 23:32
:)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: sap zobi!
23.09.2013 11:41
Sveiki! Mekleju labu zobarstu,bet mana dakterite diemzel vairs nav LV, nezinu,kur griezties:) izklausas,ka dr.Puce ir zobarste, tik daudz labu padomu?:)
Re: sap zobi!
24.09.2013 00:24
jaa ir. aizsuuti vinjai privaatu zinju
Re: sap zobi!
19.03.2015 14:57
vajag saposo zobu pasukat
Re: sap zobi!
28.03.2015 05:40
kad to izrauj tad var ne tikai pasuukaat
Re: sap zobi!
15.04.2015 12:25
Labdien!!! Sāp zobs tikai pa no vakara puses diena ne....vai bija kadam tāda situācija???:)Paldies!!!
Re: sap zobi!
15.04.2015 12:28
Jā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sap zobi!
15.04.2015 12:51
Ku :)!!! ko darīt, kas par vainu varētu būt!!!:)
Re: sap zobi!
21.04.2015 08:06
Nervs jaanjem aaraa. Ej pie zobaarsta.
smaganas
Re: sap zobi!
30.08.2015 17:31
Diskusija jau sena,bet varbūt kāds mani redzēs...gribētu zināt kāda ir citu pieredze,jo sāku jau uztraukties.
Pirms piecām dienām biju pie zobārsta,kur man atgrieza smaganu,lai gudrības zobs varētu iznākt ārā..izgrieza lielu gabalu. visas piecas dienas mocos ar sāpēm (smaganu,kakla,galvas...viss,kas atrodas kreisajā pusē)..Dzeru antibiotikas,kakla sāpes sāk mazināties. Bet tur kur izgrieztas tās smaganas viss vēl ir ļoti jēls. Pirmā diena,kad varu apēst arī kaut ko cietāku par jogurtu. Bet visvairāk mani uztrauc smaka,kas nāk no tām smaganām..pēc zobārsta kabineta. Man liekas,ka pēc piecām dienām šādai smakai vairs nevajadzētu būt..dari,ko gribi,nepazūd. Un tas nav tā,ka tikai mazliet..es to pati ļoti labi jūtu un ir ļoti nepatīkami,jo jāstrādā ar cilvēkiem. Man bail,ka ārsts izdarījis kaut ko nepareizi (pēc apmeklējuma uzzināju,ka šis ārsts neveic savu darbu kvalitatīvi...varbūt jau tā ir tagad tikai mana paranoja..tāpēc gribu dzirdēt citu "piedzīvojumus" ar smaganu girešanu). Un vēl man tur tām smagānām ir t'da vieta,kur,ja es pieskaros vai par platu atveru muti,man liekas,ka man galva pārsprāgs no sāpēm.
ehh..pēc 3 dienām eju atkal pie zobārsta,bet līdz tam arī vēl ir jānodzīvo..gribētu bez stressa.:)
Re: sap zobi!
30.08.2015 21:41
Nestreso. 5 dienas tā pailgi ir bet var gadīties ja daudz nogriež. Jēlums nekur nepazūd. Viņam jāsadzīst. Un dzīst viņš no malām. Ja liels, tad sanāk ilgi. Smaka pēc zobārsta kabineta atkarīga no lietotiem dezifekcijas līdzekļiem un tie varētu būt kāds no seniem līdzekļiem. Iespējams, ka klīnika nebija nekāda smalkā. To smaku palūdz kādam lai pārbauda, vai ir jūtams no vajadzīgā attāluma.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sap zobi!
09.12.2015 15:14
Milie tautiesiPALIDZIET!!!
Nedelu mokos ar zobu sapem labaja puse.Aug gudribas zobs (puse jau bija iznakusi) bet atkal smagana uzgaja virsu.
Blakus ir blombets zobs kuram viena puse zoba ir nodrupis(bet neizskatas ka tur butu caurums)
ja visu laiku palidzeja ibumetins,salsudens..tad tagad vairs nelidz nekas :(
Neesmu jau gulejusi 3 naktis.... Iesakiet ko dariit,ludzu.....
P.S.
Atrodos aremes tapecnav iespeja tikttikatri pie daktera :(
Re: sap zobi!
09.12.2015 15:32
Ir divi varianti. Ciesties, vai meklēt iespēju tikt pie ārsta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Auch..
Re: sap zobi!
09.12.2015 15:37
Varbut ir kaut kada cita iespeja ka nonemt sapes,vismaz tik daudz lai varetu pagulet?
Sakuma domaju ka varbut nervs ir vainiigs,meginaju skalot ar ledaini aukstu udeni (zobs pilniba nereageja uz to,bet beidz sapet uz isu laiku)
Re: sap zobi!
09.12.2015 18:08
Gan jau ka arī nervs ir tas vainīgais, kas sāp. Jo padomā loģiski, ka var būt zobs nodrupis bet nebūt caurums. Ja viņš ir nodrupis, tātad viņā ir pamatīgs caurums.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
egle1
Re: sap zobi!
09.12.2015 20:21
Neko nevar darīt. Kura valsts, ka nav iespējas tikt pie palīdzības pie akūtām sāpēm? Varbūt aptiekās kas ir? Mums LV ir stomagēls, piemēram, kas ir ar lidokaīnu, varbūt tajās ārzemēs kas līdzīgs? Varbūt kads cits ārsts var izrakstīt pretsāpju recepšu zāles.
Vispār jūtu līdzi. Jo man pašai ir problēmas, bet pieraksts pēc nedēļas DDDDDD. Protams, ja būtu ļoti akūta situācija, meklētu neatliekamo variantu, bet tā jāgaida un nav patīkami.
Re: sap zobi!
09.12.2015 23:01
Pampums nav?

__________________
dr.puce@gmail.com
Auch..
Re: sap zobi!
10.12.2015 20:45
Ne,pampums nav... Sapes bija tik neciesamas,ka braucu uz slimnicu...nepatikami bet vismaz iedeva zales kas remde sapes....beidzot vareju atgut miegu... :)
Nekas traks nebija,man bija taisniba ka vainiigs ir gudribas zobs,kas spez uz nervu...
Re: sap zobi!
13.12.2015 13:20
Man ir 2 stāsti..par novēlošanos pie zobārsta...
1. mans stāsts. 4 zobu izmakšķerēšana (tas kas no tiem palicis pāri). Vienam zobam pie katras saknes pa strutu maisiņam. Nākamais solis 3-4 implanti.

2. stāsts... caur paziņām... sāpēja kaut kas ar zobiem. Pie ārsta netika...negāja... negribēja...kas to lai zina. Dzēra pretsāpju zāles. Nonāca reanimācijā ar kuņģa plīsumu. Knapi izdzīvoja.

morāle... kad brauc ceļojumā, vajag apdrošināties. Bet vēl labāk - salabot kas acīmredzami jālabo un tad jāceļo!
Ja ārzemēs esi ka rezidents... tad pie ārsta netikt var laikam tikai Indijā, Malaizijā vai tamlīdzīgas vietās.

Nevajag vilkt garumā... tas ir bīstami. Un tas būs daudz... DAUDZ DAUDZ dārgāk, pēc tam visu savest kārtībā.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sap zobi!
13.12.2015 16:22
Ja runa ir par neārstētu zobu komplikācijam tā, jā caurums kuņī no pretsāpju zālēm ir interesansts variants. Pārastais "bubulis" ir tāds - aizies strutas līdz smadzenēm un nomirsi. Laimīgā kārtā šādi gadijumi nav bieži bet jāatzīmē, ka tie mēdz būt ar ekstrām. Kā pirmā ekstra ir strutainai meningīts. Tas ir meningīts ar smagu gaitu un bieži ar paliekošu invaliditāti. Bet otrā, īpašā ekstra ir kavernozā sīnus tromboze. Tā ir reāli kruta lieta jo galva tad mazliet piepampst un viena vai abas acis izlien no orbītām. Visi kas izdzīvo, paliek par invalīdiem, daļēji vai pilnīgi zaudējot redzi un iespejams, arī dzirdi. Par tādiem sīkumiem kā sajūtām slimošanas procesā varēt arī nerunāt :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sap zobi!
13.12.2015 18:22
Nu tie briesmu stasti ir dažādi :)
Tai skaitā arī sepse. Bet to arī, cik es interesējos, reāli pasaulē ir tikai pāris gadījumi bijuši.
PROTAMS, ka nomirt no bojāta zoba ir ekstrēmi mazs % bet ārstēšanās izmaksas un sarežģītība gan pieaug, ar katru mēnesi.

Es te no citiem klausos, ka baigi dargi pie zobārsta samaksājuši.. veseli 30€ par zobu... he...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: