Zobu breketes

Aizsāka Aga 

zelta
Re: Zobu breketes
21.01.2008 21:35
Vai atðíiras cenas Stabu ielâ un SI?
Zinu, ka m'usu pilsçtas ortodonts brauc no Rîgas, tur breketes maksâ par ls 50 dârgâk, vizîte par ls 5 dârgâk nekâ pie mums.
Re: Zobu breketes
25.01.2008 20:45
Nu sveiki! Jus te visi runâjat par tâm breketç, taka man ar kâdu laiciòujau tâdas gribas, tikai nezinu vai man tâs palîdzçs. man ir ïoti ðíirbaini zobiòi(bet tikai augðçjie), man ïoti nepatîk, jo ðad tad tie rada kompleksus-smaidot utt. Vai kâds zina, ka ar brekeðu palîdzîbu viòus var dabût arî kopâ????:)
Re: Zobu breketes
25.01.2008 23:52
visdriizaak var, bet labaak aizej uz kons. pie ortodonta, lai paskataas uz Tavaam shkjirbaam :)
Re: Zobu breketes
30.01.2008 19:36
Nju tautiesi man Breketesj au ir 2 gadus...!!!!
25. februarisl aikam klus par manu laimiigaako dienu mana muzaa kad visbeidzot man tik nonjemtas breketes.. man tulitp aliks 17 gadu,.!!
Breketes es uzliku Stomotologijas instituutaa..vnk burveliiga vietaa... iesaku jums arii tur likt lai ariicik tas maksaa.. bet kvalitatiivi..!!!
Stabu ielaa nju nesmu dzirdejusi labas atsauksmes..pat prasot savai zobuaarstei par Stabu ielu kapee tur tik neilgi nesa breketes vinja teica minimums 1 gads janeesaa bet pazinja viena apmeram kadus 8 menesus nesaaja!!!
Protams zobu jutiigums ir biezii..esmu atteikusies no abolu grausanas burkaniem visus sos divus gadus ...!!
Pirmais kad iepazistos ar cilveekiem vinji ieskatas man mutee.. citi to ddara patstavigi tad vienmer atgadinu lai neskataas jo tas ir kaitinosi..!!
Bet ta sakuma jau nav pierasti bet ar laiku sac pierast .. galvenais ir uztvert visu poziitiivi..!!!
Un arii ja kads kko saka par jusu breketeem neuztveriet nopietni.. jo man brekesu del ir iedotas vairakas smiekliigas iesaukas... tad vel klasesbiedrene sacer dazadus hiitus/dziesminjaas.... to visu uztveru ar smaidu un ljoti pozitiivi..!! un vel ta pati klasesbiedrene katru dienu pasaka kadu joku vai piemin breketes..!!
Sakumaj au kad uzlika likasb aigi forsii intresnatii..!! bet pagaja gads un man breketas saka apnikt ta nemitiiga tiriisana.. aaaaa. ... briiziem likas ka kompleksi jau bus no taa..jo visi nemitigi skatas mutee..!! bet samierinaajos un dzivoju talaak..!!! un ta pagaja divi gadi.!!
Tagad zobninji salidzinosi ka bija ieprieks ir taisnii un smukinjii..!! esmu apmierinaata ar rezultaatu..!!
Velu visiem to labaako....AR SKAISTRU SMAIDU PA PASAULI... uztveriet visu pozitiivi un ljoti mieriigi..!! nekas traks tas nav ..!!! Pasaapees paries.. bus bumbaas...
atcerieties SKAISTUMS PRASA UPURUS..!!!
Pasmaidam un dzivojam talaak.!! VEIKSMI.. :) :) :)
Anda22
Re: Zobu breketes
11.02.2008 17:35
Sveiki! Palîdziet man izlemt vai likt breketes, ja pec 6 mçneðiem uz planoju braukt studet uz arzemeem. Cik biezi ir obligatas vizetes pie arsta pec 6 menesiem ??? Atbraukt uz vizitem varetu periodiski, ne biezak ka 3-4 menesi
Miïð paldies JUMS :)
Re: Zobu breketes
14.02.2008 01:28
vismaz 2x meenesii
Maks
Re: Zobu breketes
15.02.2008 09:58
Man jâliek abiem þokïiem un nosauca cenu apmçram 800 La tikai breketes plus viss pârçjais.Nu nav man tâdas naudas,tâpçc staigâðu ar ðíîbiem zobiem( labi ka nav uzkrîtoði redzams).
Stomatoloìijas institûts.
Re: Zobu breketes
15.02.2008 13:40
Maks

A kas taas par breketeem, ka taada cena, baltaas? man teica meenesi atpakal, ka cena ir 500ls. Un, ka var maksaat pa dalaam.
lapzeme
Re: Zobu breketes
15.02.2008 21:09
Maks
Tagad visi apmaati ar zobiem. Ja nav tik uzkriitosi redzams, ko krenkeejies, vel pie tam puisis..
Piekriitu - kaaseeji, iedzivojas uz modes lietu - zobiem..
Re: Zobu breketes
16.02.2008 09:35
"kaaseeji, iedzivojas uz modes lietu" - haha
Re: Zobu breketes
16.02.2008 10:50
neviens jau rokas nesasien un breketus ar varu neliek :))
Re: Zobu breketes
17.02.2008 14:21
To Puce
Tas nu gan bûtu skats...
Re: Zobu breketes
17.02.2008 17:01
Wuda
Re: Zobu breketes
04.03.2008 15:18
Vakar Stomatoloìijas institûtâ ieliku metâla breketus apakðzoklim, kas man izmaksâja 300 Ls. Pirms tam izmekïçðana kâdus 54 Ls, lieko zobu(divu) izrauðana 42Ls....Par tiem zobiem...sâpçja tikai tâs dienas vakarâ, bet iedzeru tramadoliòu un viss èikiniekâ :)...bet sâkâs morâlie, ka aiz laba prâta izrâvu divus veselus zobus.Bet nu vietas ðiem nebija (uz iekðu iespiesti)...Tad vçl sapirkos birstîtes visâdas, kuras maksâja lîdz 3 Ls...un nâkamie izdevumi ir vizîtes ik pçc 6 nedçâm uz pievilkðanu.
Man vel tâds sakodiens savâdâks, ka nâcâs uz sestajiem zobiem uzlikt tâdas cementa plombes, kuras paceï sakodienu...ui kâ man viòas tracina, bet ceru, ka ar laiku pieradîðu...paeðt tâ grûtâk.
Un vçl lûpa iekðpusç noberzta...ceru,ka tik sakumâ tâ.....
Re: Zobu breketes
04.03.2008 19:43
Wuda - saki luudzu pie kaada Dr Tu liki breketes? Un vai juus nebijaat ar dakteri runaajuði, ka var maksaat pa dalaam?
Es te saaku domaat, vaitad cenas ir paceelusaas, man apriilii jaaiet pie aarsta un sarunaajaam, ka vajadzees maksaat pa apakszokli 160ls un paareejo pa dalam, kopaa 500ls
Re: Zobu breketes
04.03.2008 23:12
pieradiisi - viss buus labi. uzliec vaska/parafiina lodiiti uz breketiem kur tie berzh luupu/vaigu.
Deniize - lika man Dr.Zane Kriðjâne. Viena gada ar mani (26), bet no ta nevajag baiditie......vini dienndienâ to vien dara, ka nemas ar breketem un zina, ko dara.Par maksasanu pa dalam nerunaju, jo par laimi man bija naudina, ko maksat uzreiz, bet visu var sarunat, domajams. Vajag tik prasît.

to zb: lieku, lieku vasku! :)
Re: Zobu breketes
05.03.2008 13:58
wuda - paldies, prieks, kad izlasiiju, ka Tev ir 26 gadi, man tuliit buus 25 un nevareeju ilgi paardziivot to, ka taadaa vecumaa jaaliek, kaa nekaa nau vairs tiina vecums:)
Re: Zobu breketes
14.02.2008 01:28
vismaz 2x meenesii
Maks
Re: Zobu breketes
15.02.2008 09:58
Man jâliek abiem þokïiem un nosauca cenu apmçram 800 La tikai breketes plus viss pârçjais.Nu nav man tâdas naudas,tâpçc staigâðu ar ðíîbiem zobiem( labi ka nav uzkrîtoði redzams).
Stomatoloìijas institûts.
Re: Zobu breketes
15.02.2008 13:40
Maks

A kas taas par breketeem, ka taada cena, baltaas? man teica meenesi atpakal, ka cena ir 500ls. Un, ka var maksaat pa dalaam.
lapzeme
Re: Zobu breketes
15.02.2008 21:09
Maks
Tagad visi apmaati ar zobiem. Ja nav tik uzkriitosi redzams, ko krenkeejies, vel pie tam puisis..
Piekriitu - kaaseeji, iedzivojas uz modes lietu - zobiem..
Re: Zobu breketes
16.02.2008 09:35
"kaaseeji, iedzivojas uz modes lietu" - haha
Re: Zobu breketes
16.02.2008 10:50
neviens jau rokas nesasien un breketus ar varu neliek :))
Re: Zobu breketes
17.02.2008 14:21
To Puce
Tas nu gan bûtu skats...
Re: Zobu breketes
17.02.2008 17:01
Wuda
Re: Zobu breketes
04.03.2008 15:18
Vakar Stomatoloìijas institûtâ ieliku metâla breketus apakðzoklim, kas man izmaksâja 300 Ls. Pirms tam izmekïçðana kâdus 54 Ls, lieko zobu(divu) izrauðana 42Ls....Par tiem zobiem...sâpçja tikai tâs dienas vakarâ, bet iedzeru tramadoliòu un viss èikiniekâ :)...bet sâkâs morâlie, ka aiz laba prâta izrâvu divus veselus zobus.Bet nu vietas ðiem nebija (uz iekðu iespiesti)...Tad vçl sapirkos birstîtes visâdas, kuras maksâja lîdz 3 Ls...un nâkamie izdevumi ir vizîtes ik pçc 6 nedçâm uz pievilkðanu.
Man vel tâds sakodiens savâdâks, ka nâcâs uz sestajiem zobiem uzlikt tâdas cementa plombes, kuras paceï sakodienu...ui kâ man viòas tracina, bet ceru, ka ar laiku pieradîðu...paeðt tâ grûtâk.
Un vçl lûpa iekðpusç noberzta...ceru,ka tik sakumâ tâ.....
Re: Zobu breketes
04.03.2008 19:43
Wuda - saki luudzu pie kaada Dr Tu liki breketes? Un vai juus nebijaat ar dakteri runaajuði, ka var maksaat pa dalaam?
Es te saaku domaat, vaitad cenas ir paceelusaas, man apriilii jaaiet pie aarsta un sarunaajaam, ka vajadzees maksaat pa apakszokli 160ls un paareejo pa dalam, kopaa 500ls
Re: Zobu breketes
04.03.2008 23:12
pieradiisi - viss buus labi. uzliec vaska/parafiina lodiiti uz breketiem kur tie berzh luupu/vaigu.
Deniize - lika man Dr.Zane Kriðjâne. Viena gada ar mani (26), bet no ta nevajag baiditie......vini dienndienâ to vien dara, ka nemas ar breketem un zina, ko dara.Par maksasanu pa dalam nerunaju, jo par laimi man bija naudina, ko maksat uzreiz, bet visu var sarunat, domajams. Vajag tik prasît.

to zb: lieku, lieku vasku! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 7?
Ziņa: