JUtîgi zobi

Aizsāka Juta 

Juta
JUtîgi zobi
08.01.2008 16:33
Jûtîgs zobs = bojâts zobs = slikti salabots zobs. Es tâ uzskatu. Kâ var veseli zobi bût jutîgi? Un drausmîga ir tâ reklâma, kur zobârste ar baigo lepnumu saka, ka 70% viòas pacientu ir zobu jûtîgums. Nu paldies, pie tâdes es savus zobus negribçtu labot :P
grrrrrrr
Re: JUtîgi zobi
08.01.2008 16:48
es arii negribeetu
Re: JUtîgi zobi
08.01.2008 21:56
Juta:

nav taisnîba.
jûtîgi var bût arî veseli neplombçti zobi (piem., ja pacients nepareizi tîra zobus, grieþ zobus naktî, bieþi vemj vai çd ïoti daudz skâbas pârtikas, utt.)
Re: JUtîgi zobi
09.01.2008 09:39
varu pievienot praktisko piemçru-
vakar biju pie zobârsta ar sûdzîbu, ka zobs reaìç uz karstu, aukstu un saldu;
zobârts izpçtîja un teica, ka zobam citâdi nekâda vaina- reaìç zoba kakliòð, kuram plâna emalja un ðo jûtîgumu norakstîja uz lielo svçtku skâbo mandarînu çðanu;

tâ nu es, sekojot reklâmâm un ârsta norâdçm, iegâdâjos zobu pastu LACAULT sensitive

puce
varbût kâda pasta ir labâka, lai nomierinâtu jutîgus zobus?
Re: JUtîgi zobi
09.01.2008 12:05
oga:

Sensodyne, OralB Sensitive ir labas, bet Lakalutam arî nav ne vainas :)

ir arî tâds profesionâls lîdzeklis GC Tooth Mousse/Recaldent, bet tas ir 1.dârgâks par zobu pastu, 2.dabût var tikai pie zobârstiem, veikalâ nepârdod.
Tas ir ïoti efektîvs, bet domâts drîzâk cilvçkiem ar ïoti jûtîgiem zobiem, abrâzijâm, emaljas erozijâm utt.
Re: JUtîgi zobi
09.01.2008 14:06
es savus jûtîgos zobus jau ilgstoði "mierinu"ar President sensitive. Lacalut arii bija ok, bet luuk sensodyne un Oral B uz mani neiedarbojaas, tik pat vareeju tiiriit kaa ar parastaam, taa ar taam..
Re: JUtîgi zobi
09.01.2008 22:17
bruute:

jâ, pacientam paðam jâpiemeklç sev piemçrotâkâ pasta, esmu dzirdçjusi no daþiem, ka Sensodyne nenoòemot jûtîgumu, bet parastais Colgate Herbal noòem... galvenais atrast to pareizo :)
Juta
Re: JUtîgi zobi
11.01.2008 15:32
Bet ja pacients pareizi tîra zobus, negrieþ zobus naktî, nevemj vai neçd ïoti daudz skâbas pârtikas, bet pçc zobârsta apmeklejumiem, kad nu skaitâs, ka visi caurumi salaboti, zobi sâp un ir jûtîgâki kâ pirms laboðanas??? Vienkârði man ðíiet, ka tas ir labs iemesls zobârstam novelt no sevis vainu - pasakot ka zobi ir jUtîgi!
Biju izdomâjusi salabot visus caurumus un tad doties pie higçnista, bet man vienkârði ir bail no JUTÎGIEM zobiem, ka nepaliek vçl JUTÎGÂKI!
Re: JUtîgi zobi
11.01.2008 20:15
dzîvi zobi paliek pârlieku jûtîgi tajâs vietâs, kur emalja ir ïoti plâna vai tâs nav, vai arî ja zobâ ir caurums vai neadekvâta plombe.

bet nedrîkst aizmirst arî to, ka dzîviem zobiem stipri kairinâjumi IR jâjût, viòi taèu ir DZîVI :)
Re: JUtîgi zobi
11.01.2008 20:18
Juta:

jûtîgâks paliek konkrçts tikko saplombçtais zobs? tâ paretam var bût, jo plombçðana ir tâda kâ mini-operâcija, sâpes nejût sâpju centri galvâ, bet zobs taèu vienalga tiek mehâniski un íîmiski kairinâts...
Re: JUtîgi zobi
14.01.2008 15:19
oho!
man jau pçc pâris dienâm palika galîgi labi lietojot lacault sensitive
fantastiski!
Juta
Re: JUtîgi zobi
14.01.2008 17:35
Jâ konkrçtie tikko sablombçtie zobi sâpçja. Nu jau pagâjis mçnesis, es ar lietoju lakalut sensitive jau kâdas 2 nedçïas ir daudz labâk (salîdzinoði). Bet mani tracina tas, ka pçc zobârsta sâp vairâk nekâ pirms.
Re: JUtîgi zobi
15.01.2008 00:14
Juta:

tas var bût saistîts kâ ar materiâla un lampas kvalitâti un ar preparçðanas/plombçðanas tehnoloìijas ievçroðanu, tâ arî ar tavâm individuâlâm îpatnîbâm :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: