Sāpošs zobs zem protēzes

Aizsāka Samtenîte 

Sāpošs zobs zem protēzes
15.12.2007 22:13
Iesakiet lūdzu, ko darīt.
Pirms kādiem 2- 3 gadiem man bija protezēšana. Uzlika tiltu.
Tagad pie viena no zobiem kronis ir panācis nost, tilts ir nedaudz kustīgs.
Aizgāju pie zobārsta un viņš saka, ka tam zobam sakne galīgi sapuvusi, būs jārauj ārā. Ar naudu šobrīd švaki Bet tas zobs vai arī blakus zobs sāk arvien stiprāk sāpēt.
Zobārsts teica, lai eju pie tās pašas sievietes, kas protezēja. Pierakstījos, bet tikai uz decembra pašām beigām brīva vieta.
Liekas, ka jau rīt sāpēs vel trakāk.
Tas zobārsts teica, ka, ja es ietu pie tās pašas sievietes, tad varbūt man kādu atlaidi iedotu. Kā tur īsti ir? Vai var cerēt? Viņš saka, ka var pagaidu tiltu uztaisīt.
Bet, ja traki sāpēs, droši vien jau rīt kaut ko meklēšu. Vai ir kāda vieta, kur arī svētdienās pieņem zobārsts, ja sāp?
Galīgi nesakarīgi laikam uzrakstīju. Jūtu, ka zobs sāk pārņemt visas manas domas...
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
15.12.2007 22:16
Ko man te tādi ķeburi????? Jums arī tādi rādās?
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
16.12.2007 02:23
nç, mums râdâs viss pareizi :)

vajag noskaidrot (Rtg utt.), kurð zobs ir vainîgs, un ja tas bûs zobs zem tilta, tad varianti ir trîs:

1. mçgjinât òemt nost tiltu, nesabojâjot to, tad ârstçt un atjaunot zobu, un mçgjinât likt to veco tiltu atpakaï.
2. ja tilts nenâk nost labprâtîgi, pârzâgjçt to un noòemt, ârstçt un atjaunot zobu un taisît jaunu tiltu.
3. ja zobs pats sabojâjies nav, bet problçmas sagâdâ infekcija zem sakòu kanâliem, tad var mçgjinât urbt caurumu kronî, ârstçt kanâlus un plombçt ciet.

tas viss, protams, pie nosacîjuma, ka zobs vçl ir atjaunojams...
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
16.12.2007 11:38
Nē, dakteris teica, ka tas zobs būs jārauj ārā, jo sakne pūstot, esot pat viena no trim saknēm nodalījusies nost.
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
16.12.2007 15:06
nu tad jâòem nost tilts un jârauj tas zobs, citas izejas nav...
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
16.12.2007 17:10
bet kā tu domā,vai man kaut kādas atlaides iedos tanī klīnikā?
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
16.12.2007 17:43
kâ es to varu zinât?

ja vaina ir protçzista darbam, tad noteikti to atlaidi var pieprasît, bet ja nç, tad var tikai mçgjinât kaut ko sarunât...
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
17.12.2007 00:15
puce
paldies par atbildēm. Šis zobārsts teica, ka tā ir protēzista vaina.
Re: Sāpošs zobs zem protēzes
17.12.2007 10:00
veiksmi!

ziòo, kâ gâja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: