izrauts zobs

Aizsāka Marita 

izrauts zobs
04.12.2007 13:26
Sveiki!!!
Mani piemeklçjusi neliela problçma, man vakar izrâva zobu(apakðþokïa 6.) bija neliels sastrutojums...
Tiekot no zoba valjaa ieguvu uztuukushu vaiga apaksheejo dalju un lieta taada, ka veeleetos uzzinaat kaa no vinja var tikt valjaaa unj ja nee peec cik ilga laika wnjsh aptuveni pazudiiis?!

P.S. Jau ieprieksh pld;)
Re: izrauts zobs
04.12.2007 21:25
jaaiziet atpakalj pie zobaarsta lai apskata kas vareetu sho uztuukumu izraisiit. varbuut ieteiks kaadas zaales un 2-4-6 dienaas buus kaartiibaa.
Re: izrauts zobs
04.12.2007 22:58
Heh jau zaales izraxtiija, bet viens ir pretsaapju liidzeklis, 2. skalojamais kkaads unj 3., lai neieviestos jaunas probleemas ar strutaam;(
Re: izrauts zobs
04.12.2007 23:21
Marita,

rauðanas dienâ skalot nedrîkst.

pietûkums var bût 2 veidu:
- postoperatîva tûska, kad pietûkuma vieta ir palielinâta, bet mîksta un nesâpîga
- flegmona, kad infekcija izplatâs mîkstajos audos, un tad pietûkuma vieta ir tâda pacieta, karsta un sâpîga.

kâdas ir tâs zâles nr.3? vai pietûkums mainâs (samazinâs, palielinâs)?
Re: izrauts zobs
05.12.2007 12:47
Par to, ka 1. dienaa ar skalot ar zaaleem nedriixt mani noinformeeja, tik ar uuudeni wareeju peec eedienreizeem...

Gruuti teikt, jo tas pietuukums saap tikai tad, kad vinjam pieskaras

Zaales bija diokseceliins, bet aptiekaaa taadu nebija un tika iedots aizvietotaajs doksiciliins...

Nedaudz samazinaajies
Re: izrauts zobs
05.12.2007 18:08
Marita:

ar ûdeni ar nedrîkst. tikai paòemt ûdeni mutç un izspïaut, bez aktîvâm kustîbâm, jo var izskaloties ârâ receklis, no kura jâveidojas kaulam rauðanas vietâ. ja tas izskalojas, pçc 2-3 dienâm var bût stiprs iekaisums.

manuprât, ja pietûkums nav liels un ir acîmredzams progress uz labo pusi, atliek tikai dzert doksiciklînu un gaidît.
Re: izrauts zobs
05.12.2007 18:09
Lielum liels paldies, wnk tas uztuukums mani nedaudz uztrauca...
Re: izrauts zobs
05.12.2007 18:11
:)

ja nepâriet vai pasliktinâs, atrâdies tomçr dakterim-râvçjam :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 18?
Ziņa: