Tumðs priekðzobs

Aizsāka Zuzîte 

Zuzîte
Tumðs priekðzobs
23.11.2007 02:04
Sveiki, gribçju uzzinât Jûsu viedokli ðâdâ jautâjumâ. Man jau kâdus 3 gadus atpakaï ir izòemts nervs priekðzobam un nu tas ir palicis diezgan tumðs. Biju pie zobârsta, ðis teica, ka balinât no iekðpuses vairs neesot iespçjams, jâliek plâksnîte. Iepriekð biju dzirdçjusi, ka vidçji metâlkeramikas plâksnîte maksâ 150-200Ls, bet ðis zobârsts man teica, ka esot baigi specifiska zobu krâsa u.t.t., îsâk sakot, bûðot jâliek tâ linjete un plâksnîte, kura maksâ kopâ ar visu ap 550Ls, esot labâka par to keramiku, tagad nezinu, ko darît, ir kâda pieredze? Pateicos jau iepriekð par atbildçm. Bûtu labi, ja pakonsultçtu kâds zobârsts.
uvz
Re: Tumðs priekðzobs
23.11.2007 12:40
Tas viss ir atkarîgs no Tava maciòa biezuma...
Man arî priekðçjais zobs bija nedzîvs un sâka palikt pelçks. Zobârste gluþi vienkârði viòu mazliet noslîpçja un pârklâja visu ar helioplombi. Samaksâju ~ 11 Ls (cena atkarîga no tâ, cik glaunâ klînikâ to dari) Zobiòð tagad ir smuki balts un varu droði smaidît :) Un galvenais - nebija dârgi :)
Lai veicas!
Re: Tumðs priekðzobs
23.11.2007 13:00
Nu man ar shkjiet ka ar tiem 550 Ls ir stipri paarspiileets... veel nesen taas plaaksniites ap 60 Ls bija pieejamas... tagad varbuut drusku daargaak... Bet tas atkariigs no izveeleetaas kliinikas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tumðs priekðzobs
23.11.2007 22:10
nedzîvi zobi bieþi vien ir arî stipri noplombçti, tâdâ gadîjumâ labâk likt kroni (Rîgâ 100-300); bet ja zobs ir maz plombçts - tas var bût gadîjumâ, ja, piemçram, nervs nomira zoba traumas rezultâtâ (sitiens utt) - tad var likt arî plâksnîti (Rîgâ 150-300).

Pârklâðana ar plombçjamo materiâlu ir ekonomisks risinâjums (Rîgâ 20-100), neslikts, bet 1. ne vienmçr iespçjams (ja zobs ïoti tumðs), 2. virsma nekad nav tik ideâla, kâ porcelânam, ar laiku var palikt matçtâka vai var parâdîties k-kâdi redzami defektiòi (pârkrâsojuðies punktiòi utml), tad ir jâveic "tehniskâ apkope" tai restaurâcijai.
Zuzîte
Re: Tumðs priekðzobs
25.11.2007 03:19
Sajaucu mazliet, man esot jâliek kronis, nevis plâksnîte, gatavots no kaut kâdas jaunâkas tehnoloìigas, bez metâla un man esot komplicçta zoba struktûra, izskatîðoties arî perfekti kâ îsts. Vai varbût tomçr vçl pakonsultçties kautkur citur, jo 550 ir baigi liela summa? Varbût varat ieteikt, ko konkrçtu?
Re: Tumðs priekðzobs
25.11.2007 12:58
Zuzîte

Nu ko es varu piebilst? Savu viedokli izteicu, puce saveejo arii... Starp citu, vinja ir profesionaale shajaas lietaas... bet ja nauda ir tad kaapeec nauztaisiit kaut ko veel labaaku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Tumðs priekðzobs
26.11.2007 17:40
vienmeer var aiziet uz citu kliiniku un paparasiit cik TAADS kronis pie vinjiem maksaas...
Re: Tumðs priekðzobs
26.11.2007 22:22
vai arî apzvanît klînikas, ja precîzi zini, kas tieði tevi interesç...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: