strutas zobaa

Aizsāka VV 

VV
strutas zobaa
26.10.2007 11:54
prieksheejais zobs sastrutojis-strutas naak aaraa caur smaganu, saapes nav, neliels uztuukums, iesakiet, ko dariit lietas labaa, kameer tieku pie zobaarsta. dzirdeets tautas lidzeklis-skaloshana ar sodu+saali.
Re: strutas zobaa
26.10.2007 13:09
Ja jau strutas naak aaraa tad staavoklis nav paaraak kritisks tachu vieniigais kas var glaabt zobu ir labs zibaarsts... visas paareejaas darbiibas ir tikai acu aizmaaleeshanai lai ar mieriigu sirdi noskatiitos kaa tas zobs sabruuk...
Re: strutas zobaa
26.10.2007 15:08
jaa, vari skalot ar saalsuudeni, galvenais, vienalga aizchaapo pie zobaarsta, pat ja visi simptomi ir izzudushi. taads iekaisums liecina, ka zobs vai taa apkaarteejie audi nav kaartiibaa...
VV
Re: strutas zobaa
26.10.2007 19:56
pie zobaarsta noteikti ieshu, bet vai tieshaam ir taa, kaa ku! saka, ka zobs ir neglaabjams, ja strutas izveidojushaas? negribeetos, lai taa buutu, kaa nekaa prieksheejais zobs
zobs
Re: strutas zobaa
26.10.2007 20:36
Nesaprotu ka vispar beigtos zobos var iedzivoties???!!! Vai tad pat sodien lauzi neiiet reizi gada pie zobu arsta???
VV
Re: strutas zobaa
26.10.2007 21:10
saakaas uzbraucieni bez iemesla. Visi zobi ir salaboti, katru pusgadu tiek izieta apskate, sastrutojoshais zobs ir nedziivs, labots, bez cauruma utt, infekcija saakaas bez iepieksh pamanaamaam paziimeem, pedeejo x pie zobaarsta biju augustaa, viss bija ok.
Re: strutas zobaa
26.10.2007 22:03
VV Wrote:
-------------------------------------------------------
> pie zobaarsta noteikti ieshu, bet vai tieshaam ir
> taa, kaa ku! saka, ka zobs ir neglaabjams, ja
> strutas izveidojushaas?

nee, taa gluzhi nav.

pirmkaart, nav zinaams strutoshanas iemesls. ja iemesls ir nedziivs zobs un infekcija zem saknes, tad ir jaaaarstee zoba kanaals; ja infekcija ir zoba apkaarteejos audos, tad tur buus darbinjsh periodontologam...
Re: strutas zobaa
26.10.2007 22:05
VV

Es jau neteicu ka zobs ir neglaabjams. Es teicu, ka lai vinju saglaabtu ir vajadziigs labs speciaalists... labs saku taapeec ka ir redzeeti ne tik labi kas cobu taa arii "aizlaizh"...
Re: strutas zobaa
21.06.2011 21:50
Strutas prieksheja zoba ,ara nenak - viss ir uzpampis zobarstsizraxtija antibiotikas ,bet tas nepalidz nonjemt pampumu - varbut kads var ieteikt kaut ko pret pampumu ?
Re: strutas zobaa
22.06.2011 18:39
ārstniecisko mālu aplikācijas, piemēram
Re: strutas zobaa
06.02.2018 10:14
SweiKinjI man ir neliela problema pie zobuarsta lielas rindas tieku tikai Februara vidu man ir noluzis zobs palika tikai saknè, ir Sakusi strutot be ne sapet, strut is ir jutamas mute ko man darit ko varu pa lietot. Un vai tas ir normali
Re: strutas zobaa
20.12.2019 17:14
Es mokos jau ar strutojosu zobu 2.5 mēnešus regulāri staigājot pie zobarsta rezultātu neredzu paariet un struto atkal. Ko dariit, raut negrib.
Re: strutas zobaa
11.03.2020 06:48
Mmm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es mokos jau ar strutojosu zobu 3-4
> regulāri staigājot pie zobarsta rezultātu
> neredzu paariet un struto atkal. Ko dariit, raut
> negrib.
Re: strutas zobaa
09.08.2020 21:11
Ja struto, jāārstē kanāli. Ja izārstēt neizdodas, tad ir jārauj.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 9?
Ziņa: