zoba implants

Aizsāka zobs 

zobs
zoba implants
18.02.2004 18:00
Man trûkst viens zobs.
vai kâds var paskaidrot kâ izpauþas zoba implantçðana, kur par to vairâk uzzinât?
...tas varot maksât no 300- lîdz 500 Ls, tâ man paskaidroja.
Un kâ veidojas cena?
vikija
Re: zoba implants
18.02.2004 19:34
To var uzzinaat Stomatoloìijas intrituutaa, Sirovaa u.t.t
Tas izpauzhas taa ka kaulaa ieskruuvee skruuviiti uz kuras uzliek virsuu kroniiti!
kaa veidojas cena ; telpu iire, sterilizaacija, alga arsta, maasas alga, implanta, diega, skalpella, ansteezijas centas + kroniitis uz implanta!
ku!
Re: zoba implants
18.02.2004 19:52
Vikija tu varku izlaidi.Lielo.
otto
Re: zoba implants
18.02.2004 20:03
to pamat "varku" saòem raþotâji, jebkurð s... ko liek cilvçkâ iekðâ uz palikðanu maksâ kârtîgu naudu.
Jo tie materiâli patieðâm ir baigi dârgi - íîmiski neaktîvi, nealerìiski u.t.t.t.t
Vecis
Re: zoba implants
18.02.2004 22:09
Nu esmu izmantojis, to kliiniku, kas ir Skanstes ielaa 13, slinkums mekleet viziitkarti, bet ja aktuaali riit iedotu preciizus taalrunja numurus. Nu cipari tur ir super, bet par kvalitaati nevaru suudzeeties pilniigi ne grama. Maksaaja tas porcelaana pliks kronis tur 280 latus pirms 3 gadiem , zoba kanaala tiiriishana 30-40 latu....
Teiksim lai liktu implantu visupirms ir jaauztaisa vienkaarshi runaajot zhoklja rengens uz kompja un taa atrakcija maksaa Ls 50 un peec taas bildes nosaka cik plats ir kauls, kur iet nervs un vai vispaar var likt to titaana skruuvi un ja var cik resnu, garu utt.... bez taa visa, tas ir zinaams risks, es ieteiktu uz tilta likt to truukstosho zobinju, bet ja man truukst tikai 6 apakshzhoklii no ieptieksheejiem 12 visaa mutee, tad tu vari nemaz arii nesatraukties, ja vien runa neiet par priekshzobinju.... Taapat liec uz tilta un nebuus apmeeram gadu gara proceduura ar implantiem un bez riska ar tiltu!
Re: zoba implants
19.02.2004 12:30
Bet kâ jau visis sveðíermeòi organismâ - tâdu implantu organisms var nepieòemt un var rasties sareþìîjumi.

Ja ir saglabâjuðâs zoba saknes - tad saknç ieliek skrûvi uz kura tad to kronîti - vieglâka un lçtâka procedûra.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 20?
Ziņa: