kapec ta notiek

Aizsāka dart 

kapec ta notiek
13.05.2015 16:20
Labvakar veletos noskaidrot kapec ar mani sadi notiek jau kadu menesi man ir sirds parsitieni un atri skrien sirds un sajuta ir tada ka liekas ka gipsu bet negipstu un visu laiku urksk veders precizak zarnas visas malas bet nesap un kad kaka tad var noverot nedaudz glotas un ari surst acis un melni punktini radas un citrreiz kajas ir tada ka karstuma sajuta un kraksk locitavas un ari paukstinata temp 37 un 37.2 no ka tas varetu but paldies par palidzibu svars 63kg augums 176 22 g
Re: kapec ta notiek
13.05.2015 18:34
Vitamīnu trūkums.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kapec ta notiek
13.05.2015 18:48
Un kadus vitaminus butu velams lietot
Re: kapec ta notiek
13.05.2015 19:22
Vismaz vienus kombinētos. Ja līdzekļi atļauj, tad pēc iespējas labākus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kapec ta notiek
20.05.2015 10:33
Vajadzētu pārnest medicīnas daļā. Kāds sakars šeit ar sportu? Vēl,vajadzētu arī dzimumu. Tad runāsim.
Cieņā.
Re: kapec ta notiek
06.06.2015 12:18
Re: kapec ta notiek
06.06.2015 14:11
Es pārnest nevaru, tikai dzēst... bet piekrītu Mazdakterim, ka šis pie sporta neder.

Par pašu tēmu... nu... ES personīgi izdzertu kursu AnimalPak vitamīnus (44dienas), bet paralēli aizietu uz Gulbja Laboratoriju un nodotu saujiņu ar analīzēm... sāktu ar vienkāršāko... eritrocīti utt... alt ast...ggt... gan jau pakjertu klātt hormonālo... testosteronu, lh, fsh... onko marķierus... nu kaut ka tā. Bet vispār jau 2 labi speciālisti no konkurejošām klīnikām - būtu labākais variants.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kapec ta notiek
07.06.2015 14:26
Jāiet pie ģimenes ārsta. Svara deficīts norāda,ka tiešām organismam kaut kas trūkst.Gļotas ar fēcām ir kolīta pazīmes.
Kāda- spastiskā vai cita , noteiks protologs vai gastroenterologs.
Pārnes savu tāmu uz medicīnisko daļu. Tur sīkāk norādi,kad ir t*. Rītos/vakaros. Cik ilgi ir tās parādības. Iemācies likt akcentus uz pašu svarīgāko.Tev sanāk putra. Tad vēl par šķidrumu lietošanu. Cik apmēram dienā? Kādas fiziskās slodzes?
Lai veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 5?
Ziņa: