Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!

Aizsāka Jino 

Sveiki!
Gribējās dzirdēt cilvēku domas par steroīdiem un blaknēm,
kas var rasties no to lietošanas. Lūdzu komentēt tikai cilvēkiem,
kas paši ir lietojuši un izjutuši uz personīgās pieredzes to blaknes...
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
30.05.2015 00:04
Tas viss ir atkarīgs arī no individuālās fizioloģijas un iedzimtajām, ģenētiskajām, hroniskajām un arī akūtajām kaitēm, īpatnībām.
Tieši tādēļ ir jāmonitorē viss ar analizēm - pirms kursa un pēc kursa (~3ned pēc kursa beigām) noteikti, es teiktu ka arī kursa vidū.

Vienam var būt nulle blaknes piem no metāna, bet man aknai ALT AST uzreiz kāpj.
Man no Omnadrena ūdensaizture nav nekāda, bet citi nopampst vnk nereāli.
No dekas man arī nekādu problēmu, tikai hormonalais fons nedaudz mainās, bet tas ir koriģējams.
Ir kam no dekas ir ļoti nopietnas hormonālas problēmas, kuras pēc tam ilgi jākoriģē.
No ilgākiem kursiem (3+ mēneši manā gadījumā), man metās lieli sarkano bumbuļu/pumpas un atrofējās sēklinieki. Pēc tam to visu koriģēju pēc asins analīzēm un PKT - Pregnyl, Clomifeine citrāts, tamox, utt

Pēc visādiem tādiem kursiem un vsp smagiem treniņiem, der patīrīt organismu (ne aknu, jo to nevar iztīrīt...var tikai palīdzēt) - piem ar ringeru un sterofindīnu 8 dienas pa pudelei vēnā + katru 4. dienu 10% glikozi 1pudeli. Aknai lai vieglāk - silimarīns jeb karsil.

Blaknes ir 100% vienmēr. Man pēc 3 mēnešu kursa, analīzes bija kā pēc 1 kārtīgas dropes ;) Kas kuram tuvāks izvēlās pats, bet par blaknēm ir jādomā pirms tās parādās.

Mīts par to ka zem steroīdiem slepkavo - dirst vajag mazāk ;) Zem alkohola daudzi kropļo un slepkavo - pierādīts :)
No alkohola un nikotīna mirst miljoniem cilvēku nemitīgi... katrs izvēlas, ar ko gatavs riskēt ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
14.09.2015 11:35
Blaknes ir daudz un dažādas. Var izšķirt tūlītējas blaknes un blaknes kas parādīsies pec gadiem 10 , 30. Ieksaitot prostatas iekaisumu un prostatas vēzi.
Agresivitāte izpaužas jo testosterons ir vīrišķais hormons.Vīrišķie hormoni nevar radīt lēnprātību un saprātu. Pazeminās inteliģences rādītāji un māka vest disputus. Visbīstamāk agresija izpaužas ja tiek lietots alkohols.Ir grezisirdības un dusmu lēkmes.Pat trakums.
Nerunāsim par mezglainām pinnēm,kas ļoti grūti padodas terāpijai. Nopietni jādomā par kaulu deformāciju. Tas notiek vairāku faktoru dēļ.Kalcijs tiek atņemts kauliem un plūst citām organisma vajadzībām. Tas aizplūst ar urīnu ,sviedriem .Arī sakarā ar urīndzenošo preperātu lietošanu.
Neapstrīdama un pierādīta ir farmakoloģiskā kastrācija. Nereti to atjaunot vairs nav iespējams. Tiek veidots hormonālais haoss.
Teksts ir nokopēts un ienests citā sadaļā. Dzēšanas gadījumā tiks iesniegta sūdzība likumā paredzētā veidā. Par preses brīvības ierobežošanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu no moderātora puses.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
14.09.2015 12:43
Paklau... Tev vecuma marasms vai kā?
Laikam reizes 50 jau ir lūgt, lai beidz nodarboties te ar demagoģiju... VIRSRAKSTU izlasīji? "Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!"
Sūdzies kur gribi... Rašists?... Latvijā NEVIENS forums nav masu medijs... valstis paputroji nedaudz - te NAV Krievija!

Tu pats jauc Testosteronu ar dihidrotestesteronu... stāsti ka steroīdi noārda kaulus, lai gan to dara KORTIKOsteroīdi, bet ar anabolajiem steroīdiem šo kaulu masu atjauno... stāsti kā aknu noārda, bet neesi lietas kursā, ka Nandralona dekanoātu (mūsu aptiekās tas ir Retabolils) lieto tieši lai REĢENERĒTU aknu... nav Tev zināšanu šajā jomā. Nu NAV! Tu runā pretrunā ar jebkuru endokrinologu un jebkuru sporta ārstu (saprotamu iemeslu dēļ, nevienu vārdu uzvārdu neminēšu). Paseko kādreiz līdzi un pamanīsi, ka vnm tiek uzsvērts - MONITORINGS. Alkohols iedzen reāli kapā... sporta farmācija nē (lai gan ATKĀRTOŠOS - monitorings).

Mēs, kas to darām - darām to apzināti! Nevis netīšām... mēs zinām riskus labak par Tevi. Vnk .. liec mieru!!! Nevajag Tevi šajā sadaļā... ļoti ceru ka Tev beidzot pieleks.

BEIDZ nodarboties ar demagoģiju... vnk ej uzraskti iesniegumu uz mani un miers!!! Bet beidz te liet savas samazgas. Nesaproti - šajā (!) konkrētajā sadaļā, Tavs nepamatotais un neargumentētais viedoklis NEVIENU neinteresē!!! Par citām sadaļām nezinu un negribu zināt!

Nākamajā postā lūdzu padalies ar saviem sporta sasniegumiem un kādus tieši preparātus esi lietojis, ka paliki lūk šads te... jo ja jau piedalies ŠAJĀ tēmā, tātad ta ir Tava PERSONĪGA pieredze.Edited 3 time(s). Last edit at 14.09.2015 12:58 by Mateus.
Paklau, Mateus, varbūt Mazdakteris1 arī stāsta no personīgās pieredzes. Kā Tu zini, ka viņš nav pārdzīvojis proststad problēmas un citas lietas, ko piemin?
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
14.09.2015 13:15
:D
A bet tā ir doma :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
14.09.2015 16:28
offtopic, bet... Klau, bez kariņiem. Ja ir kādi raksti zināmi par kādām tēmām, dalamies. Nevis mans ĒP garāks par tavējo, tāpēc man ir taisnība.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
14.09.2015 19:35
Davaiķe žiķ družno... Lai kaza paēdusi un vilks dzīvs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
23.10.2015 14:53
Ak šausmas, mazdakteri1, Tu laikam nekad neesi saskāries ar aas un vienīgais ko esi darījis - lasījis internetā hujņu no portāliem kā delfi.lv kuros pat raksta to ka proteinā pulveris un kreatīns ir steroīdi.
Tev par to visu nav nekāda zināšanu bāze. Tu kkur kkādas informācijas kripatas esi salasījis, sabāzis to visu vienā katlā, kārtīgi samaisījis un tagad ļerksti visu pēc kārtas.
Piem par to kaulu deformāciju, tāds preperāts kā T3-trijodotironīns, vairogdziedzera hormons, jā tas tiešām var ārdīt kaulus un padarīt tos trauslus, bet kas notiek ar tādu preperātu kā nandrolona dekanoāts(deka), gadījumā nav tā, ka deka stiprina kaulus un palielina kalcija absorbciju ? Takā Tas ka Tu saki ka visi preperāti "čakarē" kaulus ir nenormāls bullshit. Ja cilvēkam ir galva uz pleciem un viņš zin kā darbojas katrs preperāts, ko no tā sagaidīt, kā novērst blaknes un preperāta negatīvo iedarbību, tad viss ir kārtībā.
Takā lūdzu, ja neesi lietojis un personīgā pieredze Tev ir 0 tad aizver muti un lien atpakaļ uz to stūri no kura izlīdi. Paldies.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
23.10.2015 19:51
nu par kauliem... pareizi jau viņš saka... IR pieradīts. Vienīgi to dara kortiko-steroīdi ne anabolie. Anabolie tiek lietoti, lai labotu šīs te kortikosteroīdu izraisītās kaulu problēmas. Tas pats ar aknu. Bet SourBIII jau skaidrs ka pats to zin.

Ar Mazdakteri ir problēma, ka ir ideja - es teicu, tātad tā ir un nekas nav jāargumentē, bet citu argumenti ir muļķības.

Bet nu visiem mums te jāsadzīvo.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
20.11.2015 17:04
Man neviena priekšā nav jātaisnojas. Ir klausīti pieredzējušu zviedru speciālistu lekcijas kurs. Desmitiem gadus ilga ārstēšanas pieredze ar jauniem cilvēkiem.Iegūtas sistemātiskas zināšanas medicīnā.Kaktā nelīdīšu, tikai tāpēc,ka kāda argumenti ir lamāšanās uz putra galvā.
Runa iet par steroīdu lietošanu un vienlaicīgu lielu slodzi. Jā , ja slimnieks guļ gultā un pieņem steroīdus,tie palīdz atkopties pēc smagām traumām, operācijām.
Bet te runa iet par steroīdu lietošanu savienojumā ar lielu fizisku slodzi. Shēmu neievērošanu. Blakņu ignorēšanu. Galvenais atkarības mehānisma iedarbība. Jo testosterons( analogi) un adrenalīns, kas izdalās pie fiziskām slodzēm, izsit arī dopamīnus. Bio narkotikas dod cilvēkiem lielu laimes izjūtu. Tam bieži viņš nevar pretoties.
Parādi pat injekciju narkomānu,kurš ar laiku sāk ignorēt vienreizējās šļirces. Kaut gan sākumā apzinājās,ka lietot citu šļirci ir nāve. Tas pats ar androgēniem hormoniem. pienāk brīdis,kad process kļūst nekontrolējams. Tas nav 100 %. Tāpēc arī rodas "piemēri" ,ka mediķi melo.
Viena indivīda pat 10 gadus pieredze nav vērā ņemama.
Cieņā.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
21.11.2015 17:10
"Shēmu neievērošanu. Blakņu ignorēšanu"
No kurienes šo izrāvi, pats savā prātiņā laikam izdomāji ? Principā ja nēsi autists tad izmanto steroīdu kalkulatoru, ievadi preperātu un attiecīgos mg kā arī esterera veidu. Kalkulators uzģenerēs uzskatāmu līkni cik daudz testosterona Tev attiecīgajā brīdī būs asinīs un kā spaikos.
Kurš ignorē blaknes ? Regulāri cilvēki iet nodot asinis, čeko gan estradiolu gan, SHBG gan visu pārējo. Tātad secinājums ka atkal savā prātā kko pats izgudro un runā muļķības, izskatās ka noteikti neesi adekvāts sarunbiedrs šajā jautājumā, jo neko vairāk par "es esmu klausījies semināru" Tu neesi spējīgs pateikt.
Īstenībā pat izlasīt vienkāršu teikumu Tu neesi spējīgs... Kuru daļu no teksta "blaknes no PERSONĪGĀS pieredzes" Tu neuztver ? Pieredze tukšā stulbā spriedelēšanā bez pamata Tev ir, no tā kas notiek reālajā dzīvē sajēgas gan nav. Skumji...

:D Ja salīdzini AAS ar narkotikām tad Tu laikam esi bezcerīgs. LIetoju aas samērā ilgi, radās vajadzība atmest un atmetu. Kur un kas paliek nekontrolējams ? Beidz vienreiz dzīt stulbības...
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
23.11.2015 12:23
Jā, jau dzirdēti argumenti. Mediķis ar 30 gadu pieredzi un lektors šajā jautājumā ir muļķis.Runa iet par jaunu cilvēku likteni. Atkarība (alka holisms, līmes ostīšana, narkotikas,medikamenti un steroīdi) nav pakļauti 100% lietotāji.Tai ( atkarībai) pakļaujas tikai zināms procents indivīdu. Neviens īsti nevar pateikt kurš kļūs un kurš nekļūs par atkarīgo. Kurš no lietotājiem būs bīstams sabiedrībai.Jo tieši pastiprināts androgēnu līmenis asinās savienots ar adrenalīnu un alkoholu, kļūst par iemeslu necilvēciskai rīcībai. Huligānismam ,izvarošanām un slepkavībām. Lūk, kāpēc DP ,SAB un prokuratūrai ir jāpievērš sevišķa uzmanība androgēno steroīdu lietotājiem.Tajā skaitā arī teroristu "radīšanas" mehānismam. Pašnāvnieki -teroristi tiek radīti tieši no "atkarīgo " kontingenta.Ne jau velti tienešu vidū ir radīta izteikti negatīva attieksme pret sambistiem,karatistiem un "kačokiem". Ne jau manu spriedelējumu dēļ.
Diskusijas lasītājiem ir jābūt vispārējai iespējai dažādu viedokļu iegūšanai. Lai pēc tam nevajadzētu vainot vienu vai otru pusi.Tieši tāpēc es te arī uzstājos.
Lai miers un sapratne.Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2015 16:08 by Mazdakteris1.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
28.11.2015 12:10
Vecu neizlītotu un nezinošu, psrs laika iesīkstējušu vecu kraķu aizspriedumi un izdomāti pekstiņi. Nevienu kačoku teroristu kkā neesmu manījis, ziņās arī viņu regulāri nerāda pat Tevis jau minētajām slepkavībām, izvarošanām utt.
Par tiem super mediķiem ar 30 gadu pieredzi, zinu es tādus :D Viņi pat nezin kā ar gyno cīnīties un kas to izraisa takā nepļuksti te par to pieredzi, kad viņi mācījās tad tajā laikā vēl tad viņiem saborēja ka tas ļaunais un indīgais PROTAĪNS ir tas no kā nestāv un kuru lietojot pēc 3 gadiem kapā iegulsies. Vēl tagad tādus "30 gadu pieredzes" apveltītos, krievu laiku paliekas šur tur var manīt. Viņi neseko līdzi jaunākajiem medicīniskajiem pētījumiem un nekam citam arī nē. Domāju ka ar savu taisnvirziena domāšanu šamējie joprojām uzskata ka zeme ir plakana un atrodas uz 3 bruņurupuču mugurām :D Seko līdzi laikam.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
29.11.2015 13:41
Kas par verbālās caurejas pērlēm. Jāizvirza Pulicera prēmijai:))))
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
02.12.2015 18:13
Ej labāk uz kādu citu tēmu un stāsti par toksiskajiem prataīniem un indīgajiem kreatīniem no kuriem kājas krīt nost. Turklāt man liekas ka Tu kko nelabu šņauc, nevar būt tik tups cilvēks, nu vnk nevar...
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
05.12.2015 16:18
Atkārtoju. Visiem Latvijas tiesību sargājošiem institūtiem - SAB, Drošības policijai un Armijas pretizlūkošanas dienestiem ir jāpievērš pastiprināta uzmanība sporta klubiem, fitnesa zālēm un svarcelšanas klubiem kur piedāvā, rekomendē ,izplata un konsultē par steroīdo (vīrišķo androgēnu) preparātu lietošanu.. Viņi rada atkarību. Agresivitāti un vēlmi iznīcināt cilvēkus bez redzama uz to iemesla.
Jāievāc pamatojums no Ārstu biedrības. Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijas un Stradiņa Universitātes speciālistiem.Jāgriežas pie Zviedrijas speciālistiem, kuri ir vairākus gadus priekšā ,šo jautājumu pētīšanā.
Agresivitātes un atkarības ziņā šie preparāti ir ļoti efektīvi. Sevišķi savienojumā ar alkoholu un psiholoģisko apstrādi.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
06.12.2015 14:31
"Agresivitāti un vēlmi iznīcināt cilvēkus bez redzama uz to iemesla."
Ak Dievs :O Tev ir steidzami nepieciešama psiholoģiskā palīdzība ... 100% Tu esi mentāli "saguris", ja godīgi, man Tevis žēl :(
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
06.12.2015 16:36
http://dzivnieki.tomstv.lv/traka-haizivs-nokoz-citu-haizivi-vina-noteikti-ir-uz-steroidiem/
Šis virsraksts noteikti ir tavu roku darbs :D :D :D :D :D
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
07.12.2015 17:25
Vispareizāk ir pazvanīt uz Sporta Akadēmiju un parunāt ar Fizioloģijas un Anatomijas katedras vadītāju. Tad nevajadzēs mētāties ar smieklīgiem un sekliem apgalvojumiem.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
07.12.2015 19:26
Nez vai sporta akadēmijā kāds varēs konsultēt steroīdu jautājumā. Sporta akadēmijai ir pavisam cits profils.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
09.12.2015 17:20
Cien. Ku. Ja nezinātu nerunātu. Tas nav manā gaumē. Sporta akadēmijā ir ļoti spēcīga cilvēku anatomijas un fizioloģijas katedra. Tas tieši ir viņu lauciņš.Muskuļi, cīpslas, kauli. Endokrīnie dziedzeri, enerģija. Psihe un psiholoģija.Tur strādā maģistri un profesori šajā jautājumā. Bez tā visa sports nebūtu iespējams.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
09.12.2015 18:13
Mazdakteri, steroīdu lietošana ir šauri specifiska kačoku lieta. Oficiālajā sporta to neatbalsta un tāpēc ir maz ticams, ka tur kāds ko jēdzīgu var pateikt (izņemot to ko Tu jau pateici, bet tas priekš kačokiem nav nekas jēdzīgs). Ja Tu ieteikt griezties kādā militārajā pētniecības iestādē, tad tur varbūt arī ko var uzzināt par to.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
10.12.2015 16:37
Atkārtoju.Mums lasīja lekcijas no Zviedrijas militārās Akadēmijas(institūta).Par atkarību veidojošām vielām. Kad viņi minēja anaboliskos hormonus biju izbrīnīts.Vēl uzdevu viņiem jautājumu, kāpēc šo vielu sarakstos nav iekļauti smēķi ( nikotīns) . Tie neizsaucot eiforiju. Viņiem nepiekritu.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
13.12.2015 13:22
Mazdakteri... šķiet, ka Tu pat nenojaut, kas notiek LSPA :)
Bet lai jau.. ir Tev ir taisnība :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
08.01.2016 12:47
Ja tūlīt nesekos kāda atsauce uz reālu pētījumu, visam ko te ierakstīji - postu nodzēsīšu ;)
Statistika kaut kā saka, ka nevis trenēti sportisti ir noziedzinieku vairums, bet gan izkamējuši narkomani ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
15.01.2016 15:04
Vai kāds kurš maldās pats sava prāta milzīgajos plašumos... Nevienu vārdā nesaukšu...
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
28.04.2016 17:38
Par to dzēšanu.
Satversmes 100 pants. Likums. Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem.Pants 1; 22;
Elektronisko plašsaziņas līdzekļiem. Panti 26,3; 37; 50,1; 51,1.
Iesaku izlasīt.
Iekšējie kārtības noteikumi nav pārkāpti.
Lai miers un vēlme diskutēt. Jo saka, ka patiesība dzimst strīdos.
Cieņā.Edited 1 time(s). Last edit at 27.05.2016 22:05 by Mazdakteris1.
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
27.10.2016 11:10
Iesaku Mazdakterim 1 mainīt niku, jo kā cilvēks, kurš nosauc sevi par dakteri, var runāt par to, ka steroīdu ietekmē deformējas kauli ? Anabilisko steroīdu instrukcijās ir melns uz balta rakstīts: notiek kālija, nātrija un KALCIJA jonu aizture - tādā variantā kauli nostiprinās, nevis cieš. Kaulu deformācijas un trauslums (osteoporoze) rodas, ja notiek kalcija zudums !!!
Tālāk, nevajag jaukt vienā kompotā steroīdus un diurētiķus - diurētiķi tiešām izvada no organizma minerālvielas, bet mēs taču te runājam par steroīdiem. Absolūti lielākā daļa amatieru, kuri nekāpj uz skatuves, nelieto diurētiķus.
Par ķīmisko kastrāciju - tā nav kastrācija, bet pārejoša sterilitāte - iemācies pareizus terminus pirms izsaki publiski savas domas. Pēc testosterona enantāta lietošanas (600mg. nedēļā 1 gada laikā), patiešām tika konstatēta sterilitāte: rīks darbojas, sperma ir, bet apaugļošanās nav iespējama. Pēc tam eksperimentā iesaistītajiem 3 - 8 mēnešu laikā atkal iestājās spēja apaugļot olšūnu.
Par atkarību no steroīdiem. To nevar salīdzināt ar atkarību no narkotikām. Steroīdi un narkotikas ir pilnīgi dažādu preparātu klases. Iedarbība ir principiāli atšķirīga. Steroīdi neizraisa eiforiju, bet narkotikas lieto tieši eiforijas efekta dēļ - vei atšķirība ir saprotama ? Steroīdu galvenais psiholoģiskais efekts - pārliecinātības par sevi izjūtas rašanās. Fizioloģiskas atkarības nav, kā gadījumā ar narkotikām. Protams, pēc kursa ir samazinātas darbaspējas, apātija - bet tas viss ir pārejoši - turklāt, ja izmanto PCT, tad šos efektus var novest līdz minimumam.
Tie profesionālo kultūristu nāves gadījumi saistīti tieši ar diurētiķu, insulīna vai preparātu tauku dedzināšanai lietošanu, bet tie visi nav steroīdi. Nevajag jaukt visu vienā kompotā - nav zināms neviens nāves gadījums, kas būtu noticis tieši steroīdu dēļ. Dažos profesionālo sportistu nāves gadījumos vainoja arī augšanas hormonu (onkoloģijas attīstība) - bet tas nav testosterona grupas preparāts. Kāpēc neviens neaizliedz aspirīnu, kurš reāli ir potenciāli bīstams dzīvībai - no 20 aspirīna tabletēm vidusmēra cilvēks nomirs bez jautājumiem, no 20 tabletēm (vienreizēja deva) metandrostenolona ar viņu nenotiks nekas.
Paaugstināta agresija rodas ne vienmēr un ne no jebkura steroīda. Tāpat tā parasti nerodas, ja tiek lietotas saprātīgas (mērenas) devas. Slepkavības un miesas bojājumi tiek izdarīti tieši alkohola ietekmē (pēc statistikas). Tie atsevišķie gadījumi, cik man zināms kādi 2 - 3, tie notika ASV, kad profesionālie kultūristi (atļaušos atgādināt, ka tie testosteronu liek 3 - 4 grami nedēļā; neviens pie pilna prāta esošs amatieris tādas devas neizmanto) greizsirdības, vai vēl kaut kādos uzplūdos izdarīja slepkavības. Atvainojiet, bet tas ir piliens jūrā (slepkavību alkohola lietošanas gadījumā jūrā). Kāpēc neviens neaizliedz alkoholu, kurš reāli rada atkarību un sociāli ekonomiskas problēmas ?
Kāpēc neviens neceļ paniku par to, ka sievietes brīvi un legāli lieto pretapaugļošanās tabletes - tā ir tāda pati hormonu lietošana, tikai sievietes lieto estradiolu, bet vīrieši testosteronu - kāpēc tas nevienu neuztrauc ?
Re: Steroīdu blaknes no personīgās pieredzes!
27.10.2016 11:42
Te tika minēti sporta akadēmijas speciālisti. Manā priekšā ir viņu izveidota "Trenera roksagrāmata". Nodaļa "Dopings sportā" (138.lpp.) Diemžēl nekas cits kā steroīdu noliegšana un demonizācija tur nav izlasāms - faktiski tā pati dziesma, ko dzied visi tie, kam ir IZDEVĪGI aizliegt steroīdus un IZDEVĪGI būt "cīnītāju" pret steroīdiem lokā. Nekādas objektīvas informācijas par šiem preparātiem - tikai noliegšana un negatīvais. Tas arī saprotams, kāpēc nodaļas autorei ir tik tendencioza nostādne - kā gan sporta akadēmijas pasniedzēja tagad teiks kaut ko labu par steroīdiem - tas tak nav pieļaujams ! Liekulība un nekas vairāk.
Prātīgi endokrinologi, sporta ārsti ar specializāciju sporta farmakoloģijā, andrologi un prātīgi urologi - tie var jums dot objektīvu informāciju par anaboliskajiem steroīdiem. Jūs domājat, ka šī sporta akadēmijas pasniedzēja, kas uzrakstīja minēto nodaļu ir īpaši iedziļinājusies jautājumā par steroīdiem un daudzpusīgi izanalizējusi šo jautājumu - protams nē (tas redzams no teksta), jo daudz vienkāršāk ir noliegt un izdevīgāk būt meinstrīma rindās - tātad "cīnītāju" pret steroīdiem rindās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 6?
Ziņa: