Niacīns un tauku dedzinātajs

Aizsāka martins89 

Niacīns un tauku dedzinātajs
10.02.2015 22:38
Vai kāds papildus uzturā ir lietojis niacīnu?
Šobrīd lietoju 250mg katru darba dienas vakaru + vēl sāku lietot Cellucor SuperHd tauku dedzinātāju, kam arī sastāva ir B grupa - vai beigās nesalasās pa daudz dienas devai?
Lietojot niacīnu jūtos ļoti labi, bet kad papildus sāku lietot SuperHd no viņa tāds dīvains efekts - it kā būtu jābūt papildus enerģijai, bet uz mani viņš kaut kā dīvaini iedarbojas. Nav nekādas enerģijas un ir tieši otrādāk - nez kāpēc ir slikta oma/garastāvoklis un grūtāk koncentrēties darbam.
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
11.02.2015 11:34
1. niacīns ir B grupas vitamīns. Vien no
2. ja sāki jūst pēc 1-2 mēnešiem, tad gan jau ka no tā, bet ja ātrāk - pašsuģestija
3. b grupas vitamīni, neko pasi par sevi nededzina, to dara..nu varbūt T4 hormons... ok HGH... bet vitamīni :) dievs nogrābsties
4. tas tur ko tur lieto, jau nosaukums vien šķiet kaut kāds murgs apskatot produktu...
Supported Goal: Lose Fat
Main Ingredient: Caffeine
Ja tev no kofeīna nav enerģijas lādiņa - pirmais solis, pārbaudīt un varbūt pat monitorēt cukura līmeni asinīs, jo diabētiķiem, no kofeīna ir pretējs efekts.

No ta ko Tu lieto, vēl neviens nav notievējis ;) Bet nu jā... pavasaris nāk... jānotievē neko nedarot :)

Kardio un diēta ir tas no kā tievē... pārējais ir tā... tjipa velosibēda svars 11000g vai 10500g ...sūdīgs minējs, tāpat nefinišēs.
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
11.02.2015 12:48
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 1. niacīns ir B grupas vitamīns. Vien no
> 2. ja sāki jūst pēc 1-2 mēnešiem, tad gan jau
> ka no tā, bet ja ātrāk - pašsuģestija
> 3. b grupas vitamīni, neko pasi par sevi
> nededzina, to dara..nu varbūt T4 hormons... ok
> HGH... bet vitamīni :) dievs nogrābsties
> 4. tas tur ko tur lieto, jau nosaukums vien
> šķiet kaut kāds murgs apskatot produktu...
> Supported Goal: Lose Fat
> Main Ingredient: Caffeine
> Ja tev no kofeīna nav enerģijas lādiņa -
> pirmais solis, pārbaudīt un varbūt pat
> monitorēt cukura līmeni asinīs, jo
> diabētiķiem, no kofeīna ir pretējs efekts.
>
> No ta ko Tu lieto, vēl neviens nav notievējis ;)
> Bet nu jā... pavasaris nāk... jānotievē neko
> nedarot :)
>
> Kardio un diēta ir tas no kā tievē...
> pārējais ir tā... tjipa velosibēda svars
> 11000g vai 10500g ...sūdīgs minējs, tāpat
> nefinišēs.

Paldies par komentāru - biju iedomājies jau šādu atbildi saistībā ar konkrētā produkta lietošanu "'tauku dedzinātājs" :)
Nē, šo produktu sāku lietot tikai pirms pāris dienām.
Kafija man ļoti garšo - principā dienā parasti izdzeru līdz kādām 4 krūzēm (agrāk vairāk, bet cenšos samazināt).
Par cik pirms kāda laika sāku lietot preworkout, tad dienās, kad to lietoju dzeru kafiju tikai no rīta (tas pats brends Cellucor - C4, 2-3 kausiņi un ir ļoti skaits treniņš).
Preworkout gāja uz beigām un lasīju, ka daudzi tieši tā saucamo "tauku dedzinātāju" Cellucor SuperHd izmanto preworkout vietā, jo ļoti labi "ieperot". Un šī iemesla pēc arī viņu iegādājos, taču nez kāpēc jūtu pilnīgi pretēju iedarbību.
Ar diētu viss ok - esmu bijis tā saucamais skinny fat un kad pirmo reizi metu nost svaru 4 mēnešu laikā tiku no XL uz S izmēra drēbēm - 66 KG.
Tad sāku pievērsteis masas audzēšanai un tiku līdz 85 kg (178cm augums). Tagad metos nost un eksperimentēju ar lietām - un pagaidām viss izskatās ļoti labi.
Niacīnu lietoju pašsajūtas dēļ - bieži ir daudz stresa un viens ārsts ieteica palietot.
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
11.02.2015 20:49
man nav īsti skaidrs.... kādēļ tikš šausmīgi nobaroties? Mani izmēri ir XL/XXL ...tb ~1 izmēru mainu taukainā periodā, bet prese bik spiežas cauri vnm. Pie kam, lai sadedzinātu tādu kaudzi ar taukiem, tur normāla tonna ar ķīmiju jālieto, lai muskuļus nenosvilinātu... baigi nelietderīgi ta...manuprāt.

Bet ja gribi kaut ko kas dedzina taukus... klenbuterols. Bet ar prātu... visu ar prātu ;)
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
11.02.2015 21:36
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man nav īsti skaidrs.... kādēļ tikš
> šausmīgi nobaroties? Mani izmēri ir XL/XXL
> ...tb ~1 izmēru mainu taukainā periodā, bet
> prese bik spiežas cauri vnm. Pie kam, lai
> sadedzinātu tādu kaudzi ar taukiem, tur normāla
> tonna ar ķīmiju jālieto, lai muskuļus
> nenosvilinātu... baigi nelietderīgi
> ta...manuprāt.
>
> Bet ja gribi kaut ko kas dedzina taukus...
> klenbuterols. Bet ar prātu... visu ar prātu ;)


Ja to domā tos minētos XL - tas bija pats sākums. Jaunībā bija problēmas ar sirdi un ārste aizliedza sportot un, protams, apvēlos - nebija muskuļu masas + tauciņi pa virsu + tā saucamie bitch tits. Tad sapratu, ka ir par traku sāku daudz lasīt/pētīt par sportu ko un kā, atradu virkni rakstus, kas tieši norādīja, ka sportot sirds slimniekiem vajag. Un tā tās lietas aizgāja - tiesa, ja zinātu tik daudz, cik zinu tagad, tad tās lietas būtu darījis savādāk - tikai skrēju un attiecīgi paliku tievs bez muskuļu masas un tā savukārt nāk klāt ļoti lēnām.
Te viss stāsts vizualizēts - http://s738.photobucket.com/user/imk1/media/Current.jpg.html
Tiesa minētais current nav šā brīža izskats un svars - bildēts pirms kāda pusgada, tagad esmu 74/73kg ar mērķi aiziet līdz 70 max noturot spēku.
Arī bildē redzams, ka nekāda baigā prese man pie 64 kg nav - tāpēc arī eksperimentēju ar stimulantu/dedzinātāju ar domu, ka varbūt kaut ko nedaudz iedos klāt - vismaz jaudu pēctreniņa kardio.
Arī par steroīdiem esmu domājis, bet āri pagaidām tikai pie domāšanas esmu palicis. Bija brīdis, kad domāju par clen + tren kombo, bet clens pa sirdi pārāk bliezīs. Piedevām lielākoties pēc jebkura kursa vēl jālieto kaut kas, lai visu dabūtu atpakaļ normālos līmeņos.
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
12.02.2015 08:12
nu klens nebliež pa sirdi, bet blaknes uz sirds ritmu mēdz būt.
Da pa lielam, protams, jo mazāk ķīmijas jo labāk.

Uzsēdies uz rīsu un filejas diētas un būs labi! :)

Pa lielam, esi uz pareizā ceļa!
Skriet vsp nafig... slēpot distances, aliptiskais trenazieris, soļot...bet nu arī ar mēru...
testo250
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
16.02.2015 13:53
martins89 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lietojot niacīnu jūtos ļoti labi, bet kad
> papildus sāku lietot SuperHd

tā visa vietā - t3 uz mēnesi. būsi ļoti patīkami pārsteigts. tikai
sākumā izpēti kas un kā, lai visu izdarīt pareizi.
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
16.02.2015 14:19
jā starp citu... augstāk sajaucu... t3 nevis t4
bet man kaut kā civilizetāk šķiet klens :D mazāks risks, lai gan saglabājas.
Bet hz... nekad neko vairāk par kofeīnu neesmu no dedzinātājiem lietojis... iespējams, ka man pateicīga vielmaiņa. Lai gan šobrīd esmu aizdomājies par klenu un peptīdiem
Re: Niacīns un tauku dedzinātajs
16.02.2015 22:04
Man ir liela pieredze ar tauku dedzinātājiem. Man tāds ir virtuvē. Saucās malkas plīts. Darbojas sekojoši: ņemu 3 izlietotus atejas papīrīšus, pamērcēju katliņā ar vecajiem taukiem un palieku zem malkas pagalēm. Aizdedzinu. Darbojas perfekti.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: