Pirmais kurss

Aizsāka Zizz 

Pirmais kurss
12.08.2014 22:51
Sveiki. Pirmdien sākšu pirmo ķīmijas kursu. Trenējos piekto gadu, ar pareizu uzturu 1 gadu. Augums 178, svars 84, body fat 15%. Vecums 26.
Ir doma sākt ar stanazololu tabletēs (10mg). Daudzi iesaka 40mg dienā divos piegājienos dienā. Tik daudz lietot nevēlos, ir doma 20-30mg max uz 7nedēļām 3piegājienos dienā. Vai tomēr nebūs jēgas? Uzturā būs 180g olbaltumvielu no pārtikas dienā un 70gr no proteīna, ogļhidrāti no pārtikas 280gr, no dekstrozes 100gr. Labie tauki 80gr + 3 gr omega 3 zivju eļļa, glukozamīns 1,2gr dienā. Treniņi 4x nedēļā, + kardio 15min pēc treniņa. Ūdens 3,5-4l dienā.

1. Deva?
2. Vai vajag pēc kursa klenbuterolu lai nepazustu rezultāti?
3. Pēc kursa terapija ir nepieciešama?
4. Varbūt vēl kādi ieteikumi?
testo250
Re: Pirmais kurss
13.08.2014 11:07
http://www.dr.lv/phorum/read.php?7,344325


ja neesi vēl nopircis, tad nah stanu, ņem metānu - 10 no rīta un 10 vakarā, uz kādiem 3 mēnešiem.
ja esi nopircis stanu - 20 no rīta un 20 vakarā.

beigsi lietot, nedēļas laikā visus rezutlātus izčurāsi, jo pārsvarā tas būs ūdens. jāsaprot vienkāršu lietu - nevar uz sava testa noturēt to, kas audzēts uz n-tiem gramiem. tāpēc, kamēr lieto, tikmēr ir rezultāti. beigsi lietot - nokritīsies pat zem sākotnējā līmeņa, jo savs tests būs uz 0.
Re: Pirmais kurss
13.08.2014 12:48
Man tik traki nebija. Es pārstāju lietot, pazaudēju kādus 10kg. Pec tam viss turējās. Pametu arī treniņus, tad gan pēc gada jau vēl -10kg bija. Jaatzīst gan ka es arī nezinu cik tur bija tauki, cik muskuļi utm

Savu testu jau vat mēģinat koriģēt ar PCT. Lai es pats tikai vienu reizi mūžā PCT esmu taisījis

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pirmais kurss
13.08.2014 13:12
Krievu forumos raksta, ka jāpaņem klenbuterols pēc stana, antikataboliskā efekta dēļ.
Kāds sakars stanam ar ūdeni?
Stans vajag pēc kursa terapiju?
Re: Pirmais kurss
13.08.2014 13:19
Mans plāns ir tikt līdz ģenētiskajam slieksnim un noturēt ģenētisko slieksni var easy, jābūt tikai ideālam uzturam un labiem treniņiem. Kritīsies viss tikai, ja būsi virs ģenētiskā un nelietosi ķīmiju vai otrs variants, ja ēdīsi pelmeņus.
Re: Pirmais kurss
13.08.2014 14:09
Ģenētisko slieksni Tu sasniedz nelietojot ķīmiju ;)
Un par ūdeni Tev teica jo ieteica metānu.
Un ne tikai jābūt ideālam uzturam, kas ir pats pats vienkāršākais... arī kopā ar treniņiem tas vel nedos nekādu panaceju... vēl ir svarīgi kārtīgi atpūsties, neslimot utt utjp... arī nestresot... utt

klens pēc stana? Neredzu baigo iemeslu tam.

Par PCT... ja gribi pareizi... tad taisi analīzes PIRMS kursa, un pēc kursa un tad 2-3ned pēc kursa. Vadoties pēc analīzes arī vadies...vajag PCT vai nē. Es uz to neiespringtu.
testo250
Re: Pirmais kurss
14.08.2014 17:36
Zizz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mans plāns ir tikt līdz ģenētiskajam slieksnim
> un noturēt ģenētisko slieksni var easy, jābūt
> tikai ideālam uzturam un labiem treniņiem.
> Kritīsies viss tikai, ja būsi virs ģenētiskā
> un nelietosi ķīmiju vai otrs variants, ja
> ēdīsi pelmeņus.

piedod, bet izklausās ļoti naivi tas viss.
kamēr neesi sācis lietot tikmēr tādas domas ir ok, visi tam gājuši cauri. kad sāksi lietot, iziesi pāris kursus - domas ļoti stirpi mainīsies un tad arī sapratīsi, kā ir realitātē.
neka personīga, kā sacīt jāsaka, vienkārši koments par tavu tekstu:)
Re: Pirmais kurss
16.08.2014 11:23
Ģenētisko slieksni sasniedz vienalga kā, to var izdarīt arī bez ķīmijas, bet tas prasīs vismaz 3-4 gadus ar ideālu uzturu un režīmu, parasti tas ir kkur +10kg virs auguma 178cm - 88kg, protams ar normālu sausumu. Atkarīgs arī no ģenētikas protams, citam varbūt labāki rezutāti. Vnk ar ķīmiju to var izdarīt ātrāk. Par slimošanu, stresu un atpūtu pilnībā piekrītu, slimot nedrīkst vispār, ja gribi labus rezultātus.

Testo250
Viss kārtībā, saprotu par ko Tu runā, neesmu slimi tendēts uz kkādu nereālo masu, vnk gribu apm +7-10kg virs auguma un sausumu ap 10%, tas nav nekāds unreal rezultāts, lai baigi kursētu un ko nevarētu noturēt. Principā daudz man netrūkst, kādi 4-5kg sausās gaļas, vnk saprotu, ka tie ir kādi 2 gadi naturālu treniņu, ja paveicas bez slimošanas un traumām, tpc izvēli esmu izdarījis. Tad redzēs ko spogulis teiks pēc 2mēn.
Re: Pirmais kurss
17.08.2014 01:25
Ka gan Tu zināsi, ka tas ir Tavs ģenētiskais slieksnis, ja sēdēsi uz ķīmijas? ;)
Ne jau velti...pareizi būtu trenēties un augt naturāli līdz tam, ka viss... nu kaut nošaujies, bet progress apstājas... un tad jau miksē ķīmijas un audz cik gribi/vari.spēj.
Re: Pirmais kurss
17.08.2014 14:29
Piekrītu, ka tā ir pareizi, bet to ko uzaudzēsi virs sliekšņa ar ķīmiju, bez ķīmijas vairs nenoturēsi :) Tpc arī negribu virs ģenētiskā sliekšņa :)
Ja es dzeru 3x dienā dzeru pa 1tab, uz nakti ir jēga dzert vai sadalīt savādāk un ja 2 reizēs, tad kā dalīt ja ir 3tab pa 10mg?
testo250
Re: Pirmais kurss
17.08.2014 20:47
Zizz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja es dzeru 3x dienā dzeru pa 1tab, uz nakti ir
> jēga dzert vai sadalīt savādāk un ja 2
> reizēs, tad kā dalīt ja ir 3tab pa 10mg?

mērķis ir turēt +/- vienu līmeni asinīs. attiecīgi arī kalkulē biežumu, izejot no konkrētā preparāta sadalīšanās ātrumu.
Re: Pirmais kurss
18.08.2014 16:39
Tad sanāk apmēram ik pa 8h, bet šad tad nesanāk, jo negribas tukšā dūšā dzert, lai nededzina vēderu. Naktī sanāk ap 10-12h pauze parasti. Vai tomēr labāk piecelties un apēst 1tab tukšā dūšā?
Re: Pirmais kurss
18.08.2014 20:34
es par metānu maz ko atceros, bet šķiet jama dalīšanās bija ap 3 vai 4h
Uz tukšu dūšu ES vsp nedzeru pat ibumetīnu, bet ja kunģis stiprs, kapēc ne.
Un no rīta jau noteikti jādzer.

Ja Tu saki, ka Tev no metāna dedzina kunģi, tad gan brokastu laikā met iekšā
testo250
Re: Pirmais kurss
20.08.2014 10:52
Zizz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad sanāk apmēram ik pa 8h, bet šad tad
> nesanāk, jo negribas tukšā dūšā dzert, lai
> nededzina vēderu. Naktī sanāk ap 10-12h pauze
> parasti. Vai tomēr labāk piecelties un apēst
> 1tab tukšā dūšā?

ja dedzina - dzer ar kefīru, nebūs nekādu problēmu. tas ir standarta ārstu ietekums lai pasargātu
kuņģi tiem kam ilgstoši jādzer daudz tablešu.

par to dzeršanu pa stundām - nesaražģī pats sev dzīvi, dzer stanu ar brokastīm un vakariņām. metānu ar brokastīm, pusdienām, vakariņām. un nenes sev smadzenes ārā ar pulksteņiem, dzīvē ir daudz citu lietu par ko satraukāties.
Re: Pirmais kurss
20.08.2014 15:20
Ok, paldies par info Mateus, Testo250.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: