Bromokriptīns (bromocriptine)

Aizsāka dundee 

Bromokriptīns (bromocriptine)
13.05.2014 15:07
Vai Latvijā zāles, kas satur šo aktīvo vielu, var iegādāties bez receptes? Vai kādam ir pieredze ar šo, tieši liekā tauku slāņa samazināšanai? Kā ir ar šo vs. piemēram, Clenbuterol?
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
13.05.2014 22:22
1. klens LV vispār nav registrēts...vismaz ripas
2. bromokriptinu lieto kā jau dopamina agonistu :P Lai cīnītos ar šādām tādām blaknēm kuras tiešā (!) veida saistītas ar prolaktīnu... nu tur piem dekadick utm

... kas labāks... kefīrs vai motoreļļa? ;)

P.S.
man pat šķiet ka bromokriptīns bija pie valsts apmaksātajiem preparātiem... vismaz daļēji

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
testo250
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
14.05.2014 16:06
dundee, mērķis ir kāds? uz ripām nomest svaru? padomā pats - pat ja izdosies, vai tu tās ripas rīsi mūžīgi? beigsi lietot (poh ko tu tur lietosi - eca, t3 vai ko vēl), pāris nedēļu laikā dabūsi visu atpakaļ un pat vēl plusā. mācies pareizi ēst (lai tas kļūst par sistēmu) un trenēties, un viss notiks.
nu un, protams, testu močī, tas vienmēr palīdz.
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
14.05.2014 18:36
Par bromo uzzināju no Lyle McDonald. Priekš hormonu līmeņa normalizēšanas esot labs, tieši bada laikā. Vajag pēdējos 4kg nomest, ar parastiem līdzekļiem ļoti lēni iet - neesmu resns. Paprasīju aptiekā - vajag recepti.. :(
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
14.05.2014 21:01
psc godīgi sakot... šī nav ta lieta, kur var rīt visu ko grib. Ka arī testo250 ļoti pareizi Tev saka.
pie kam blaknes var dabūt no jeb kā :)

bet bromokriptinu lieto TIKAI lai novērstu blaknes kuras rodas no pālieku liela prolaktīna daudzuma, tas savukārt var rasties, piemēram, no dekas. Tev ir diagnosticēts palielināts prolaktīna daudzums? Ja nē, tad kakova hera. Nākamais ko uz savu galvu lietosi būs insulīns? :P
testo250
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
15.05.2014 09:34
dundee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par bromo uzzināju no Lyle McDonald. Priekš
> hormonu līmeņa normalizēšanas esot labs,
> tieši bada laikā. Vajag pēdējos 4kg nomest, ar
> parastiem līdzekļiem ļoti lēni iet - neesmu
> resns. Paprasīju aptiekā - vajag recepti.. :(

par tiem 4 kg - tā ir ilūzija. skaties spogulī, nevis uz svariem. pilnas aerobikas zāles ar tievām/resnām beibēm - kauli ar taukiem. drēbēs izskatās labi, bet kad novelc - viss karājās. bet cipari uz svariem ir ok.
ar "badu", cerams, biji domājis tikai nogrieztus ogļhidrātus, nevis vispār nogrieztu paiku?
es jau drīzāk palielinātu intensitāti zāle (nevis darba svarus, bet tieši intensitāti - samazinātu pauzes, paceltu reižu/piegājienu/vingrinājumu/dienu skaitu) + piemestu pāris ripas kofeīna pirms treniņa enerģijai. nu un, protams, "ķīmija", jo "tīri" tādus eksperimentus neizturēsi.
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
15.05.2014 10:33
Man no farmas tādos periodos līdz kaklam pietiek ar 1 omku nedēļā.
No tās vienas ampulas neko neaizlej... vismaz es vizuāli to neredzu.
Vai arī kaut kādu tritest no notrochem (y)

Par to tievi/resna... eng ir labs vārds - skinnyfat :D nereali besī tā fiška. Pludmalē ļoti plaši novērojams, kad meitenes tievējušas tikai ar badošanos
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
22.06.2014 01:55
Vienā brīdī es to bromkriptīnu pamēģināju. Kaut kā nepatika. Nē, es nekačājos, vienkārši bija doma speķi drusku nomest un pie viena potenci uzlabot. Sākumā bija druku miegainums bet piselība manāmi pieauga. Bet pēc tam psielība samazinājās bet miegainums palika. Un es to lietu atmetu. Ietekmi uz svaru pat īpaši nemaniju. Nezinu, varbūt kaut ko ne tā dariju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
13.07.2014 23:00
ku!
Un vai esi dzirdējis... netīšām... nu ta tīri starp citu... un varbūt kaut kā ir gadījies pat netīšām tikt pie tāda pagrīdes preparāta kā ZEMATRIM?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
16.07.2014 09:43
Kaut kā man tas ZEMATRIM nedeva vēlamo efektu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
16.07.2014 23:23
Apetīte mazāka nepalika? Nesvīdi vairāk?
Nu tad Tev tikai 2 ceļi - klenbuterols vai t4 ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Pasakiiet lūdzu kāds,cik bieži man būs jārij bromo? 0,25 eod? Šobrīd ies omka-500w ,Npp400w,Tren e 200w.
Re: Bromokriptīns (bromocriptine)
14.08.2014 11:06
atkarīgs no tā, cik ļoti paaugstināts prolaktīna līmenis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Iepriekš bija Test E 500, Deka400 w ,prolaktīns bija uzkāpis līdz 650,tad ēdu dostineks, bet šobrīd ir bromo. Iepriekš neesmu lietojis to,tāpēc jautāju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: