propionats

Aizsāka papriks 

propionats
11.03.2014 22:52
10mg propionats, ko sakat par so? Kadi blakusefekti, kaa straada? cik lielas devas?

paldies
Re: propionats
12.03.2014 09:18
Nu... saku, ka tas ir propināts. Kaut kāda zīdaiņa koncentrācija. Moš 100mg/ml?
Nu un propam tās blaknes ir nenozīmīgas. Man no Testopin100 bija drudzis. Bet to vai Tev tāds būs.. uzzinasi iedurot :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ronie
Re: propionats
12.03.2014 11:15
Propionats ir viens no labakajiem testosterona veidiem sausas masas uznemsanai jo neaiztur udeni organisma.
AntonsM
Re: propionats
12.03.2014 11:52
Kada ir optimala deva Propionatam? Ka pareizi sastadit kursu? Ar ko vinu labak kopa lietot?
Re: propionats
12.03.2014 12:04
Optimala bus 100mg 3reizes nedela,piemeram pirmdien,tresdien,piekdien....
AntonsM
Re: propionats
12.03.2014 12:44
Ar ko vinu kopa lietot? Ka man pareizi sastadit kursu?
Re: propionats
12.03.2014 13:05




Edited 1 time(s). Last edit at 12.03.2014 19:54 by Mateus.
testo250
Re: propionats
12.03.2014 14:54
Ronie Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Propionats ir viens no labakajiem testosterona
> veidiem sausas masas uznemsanai jo neaiztur udeni
> organisma.

kāds sakars "sausai" masai ar testosterona formu? viss no rīšanas ir atkarīgs.
par "neaiztur ūdeni" vispār smieklīgi skan - "īsais" tests vai trens tev uzdzīs estro kosmiskos augstumos,
ar visām izrietošām sekām. un ne ar ko tu viņu nedabūsi lejā kamēr nebeigsi lietot konkrētos prepus.
Re: propionats
12.03.2014 18:54
tā jau arī ir... ēd maķītī un spricē ko gribi - tāpat būs speķis :)
ēd rīsus un vistas fileju - vot i sausā masa. A ūdens ātri no organisma iziet.
Es domāju, ka ar to "sauso" bija domāts tieši ka ūdeni neaiztur... bet vispār tādi prepi ir daudz, kas neaiztur ūdeni, vai pat pastiprināti to "izspiež"
Neatceros kas tas bija par prepu, kuru oriģināli ražoja Schering... tieši tie liesās gaļas audzētāji... bet pa lielam...pats liesākais ir nevis hipretrofija, bet hiperplāzija :D

Un par ar ko lietot propu? Es savulaik vinju lietoju bez maz visos kursos... liku klāt pirmās 2-4 nedēļas... kamēr piem deka ieskrienas.

Maysky: Tu protams teiksi, ka tā ir sagadīšanās, bet es tādām neticu ;) Es saku, ka ta ir personības dalīšanās, kad no viena avota runā divi cilvēki. Viens prasa kādas atsauksmes deka+metāns, bet otrs piedāvā sastādīt ķimijas kursu. Šādas sagadīšanās, es savā neprātā varu iztulkot, kā ķīmijas propogandu ar mērķi, galu galā iedzīvoties uz tā ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 12.03.2014 18:58 by Mateus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 3?
Ziņa: