Nikna!

Aizsāka kurtassuns? 

Nikna!
11.10.2013 14:13
Problēma varbūt ir vairāk psiholoģiska, bet nu..
Man ir 6 mēnešus mazs dēls, nācis pasaulē ar ķeizargriezienu, baroju ar krūti pec pieprasījuma!Mēnesi atpakaļ uzsāku intensīvu treniņu programmu, 25 min dienā, formas uzlabošanai!Tā sastāv no intensīva kardio un konkrētu muskuļu grupu maksimālas noslodzes!Viss sanāk lieliski, izsvīstu, nogurstu, tikai regulāri pēc treniņa palieku aizkaitināma, nikna, agresīva, pat sabļāvu uz sīcīti :( Nesaprotu, kāpēc nevaru savākt nervus, vingrot vakaros nav opcija-vingroju pa dienu, jo vakaros mazais nelaiž mani no sevis nekur, ir niķīgs, bet tagad sanāk atlikušo dienu staigāt apkārt dusmīgai.Kā tas vispār izskaidrojams??
tests250
Re: Nikna!
11.10.2013 14:41
1. hormonālās lietas pēc mazā piedzimšanas ir jau kārtībā?
2. pārslodze. katru dienu smagi treniņi nav labi nevienam. + cik saprotu, īpaši atpusties tak arī nesanāk dēļj tā paša mazā? labāk trenēties katru otro dienu - 1dien, 3dien, 5dien. pārējās dienās vajag atpūsties no treniņiem - gulēt, ēst, dzert, pārslēgt smadzenes uz kautko citu.
3. ar ēšanu viss ir kārtībā? tā izskatās ka trūkst ogļhidrāti.
tas viss kopā dod garastāvokļa svārstības.
Re: Nikna!
11.10.2013 17:12
1. Hormonus pārbaudījusi neesmu, bet nu pilnīgi normā tie diez vai ir, dēļ krūtsbarošanas
2. Programma ir katrai dienais, tāpēc tikai 25 minūtes, bet tās tad nu ir ļoti intensīvas!Atpūsties-kā jau ar mazu bērnu, esmu pieradusi, tāpēc objektīvi nevaru spriest, cik izgulējusies, atpūtusies jūtos. Visu laiku jau ir tās barošanas, spēlēšanās utt. It kā no kājām nekrītu, kad sanāk izlaist kādu treniņu, tad ir baigi pat ok.
3. Nemāku teikt cik pareizi-bet cenšos ēst.. Pārsvarā olbaltumvielas, bet pa kādam našķim arī sagadās, diezgan bieži!Nevaru neēst, ja izlaižu kādu ēdienreizi sāk trīcēt iekšas, reibst galva, krīt assinsspiediens. Mazais zīž ik pēc 1,5-2 h, pa nakti arī bieži, tāpēc enerģija pazūd ātri
Tagad arī-notrenējos-garstāvoklis it kā normāls, enerģijas daudz, tikai kaitina viss, riktīgi, līdz asarām...
Atlikt treniņus, kamēr beidzu barot?Ļoti jau negribētos, gribas būt pievilcīgai, ļoti ātri parādījušies rezultāti, bet šādi es sastrīdēšos ar visiem, kas man apkārt, vīru vispār izbaidīšu pa durvīm :(
testo250
Re: Nikna!
11.10.2013 21:36
tas, ka programma ir katrai dienai, neko nenozīmē - ir 100 un viena programma katrai otrai dienai, katrai trešai utt. un nevajag treniņus atlikt, vajag izvēlēties tādu treniņu režīmu pie kura organisms spēj normāli atjaunoties starp treniņu dienām - ir jātrenējās retāk. un starp treniņiem vajag palīdzēt organismam atjaunoties - gulēt, dzert vairāk šķidruma, ēst pareizi. "ēst parezi" nozīmē dažādas putras, makaronus, gaļu, dārzeņus, augļus - kādas 4 reizes dienā vismaz. skaidrs, ka kamēr mazais aug, tas viss nebūs īpaši reāli, bet treniņus gan neviens netraucē taisīt retākus (bet smagākus).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: