Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu

Aizsāka Mateus 

kads var izpalidzet ar svarigu padomu?
pakeru PRONABOL-10 100 ripas. gribu iziet vienu kursu pastities kaa tas darbojas uz manu kermeni!
ka vinas jaed cik sakuma un kadas devas? man teica pirmo dienu,1 otro2,treso3,ceturto2,piekto5,un pectam vislaik pa 5caam! ko jus ka pieredzejusi ieteiktu,lietosu steriodus pirmo reizi!
22gadi 60kg svars trenejos ar proki un kreatinu 6meneshus!
pakachaajies veel gadu
Rigā kādā aptiekā prasīji vai kur citur?
Šobrīd http://www.iherb.com ir viens no ASV lielākajiem sporta uztura veikaliem.
Ja jūs nolemjat pasūtīt, un darīsiet to pirmo reizi, tad pasūtot ievadi kodu IKU492 - Jūs saņemsiet 5 $ atlaidi uz pirkuma!
iherb.com jau kādu laiku tirgo tādus populāros zīmolus kā MuscleTech, Gaspari, BSN, Universal Nutrition, VPX par ļoti izdevīgām cenām.
Līdz 30. novembrim par visiem pasūtījumiem virs 40 USD piegāde International airmail par brīvu!
Samaksāt var ar Visa, Visa Electron vai MasterCard.
Ja jūs regulāri pasūtīsiet- jūs saņemsiet pastāvīgu 5% vai vairāk% atlaidi uz visiem produktiem.
q
ir dzirdēts:(
gaspari Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es tieši gribu no aptiekas paņemt omku, bet man
> noteikti bez receptes nedos.Kāds ir no
> šejieniešiem ņēmis no aptiekas?Caur
> pazīšanos dabūjāt vai teicāt ka opim vajag
> vai kā savādāk? :D Butu labi ja padalītos
> viedokļos.


kas ir omka?
Gribetu internetā kautkur nopirkt Deca Durabolin (NORMA) 2ml vial [100mg / 1ml]
Varbut kāds var ieteikt interneta veikalu no kura tiešām prece atnāk.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
01.03.2013 16:33
Neuzskati, ka tādas lietas pirkt vnk interneta ir pareizi. Varbūt būs īstā (lai gan par NORMA spēcīgi šaubos), bet varbūt būs fake, kas labakajā (!) gadījumā būs tukša arahisa eļļa... Meklē uzticamu dīleri
varu sastadit kursu kam interese



Edited 1 time(s). Last edit at 04.06.2013 00:32 by Mateus.
Sveiki,cik ātri var sasniegt pirmos, redzamos rezultātus lietojot metānu?Nedēļa divas,intensīvos treniņos ar labu uzturu utt
ziglais, ko tu sauc par rezultātiem? spēks sāks ievērojami augt sākot ar trešo nedēļu. un ģīmis paliks apaļš, jo sāks krāties ūdens. uz to pašu trešo nedēļu sāksi just aknas (tas ir, ja tavs metāns ir netīrs vai tava organismam ir nosliece uz tādām lietām). kamēr lietosi, tā arī būs - spēks augs, pats kļūsi lielāks dēlj uzkrātā ūdeņa. beigsi lietot, kādu nedēļu vēl turēsies viss, pec tam nedēļas-divu laikā ūdens aizies un visi dižie rezultāti arī. noturēt ar pkt/lcd/kgb un tam līdzi hernju ir nereāli. tāpēc, ja gribi būt monstrs, būs jalieto visu laiku, protms, mainot ik pa brīdim. bet vēl labāk - nesāc vispār. kā minimums, kamēr nespiedīsi 150 un netupsies/nevilksi 200. ēd kreatīnu, mācies pareizi trenēties, parastam fizkultūrietim pilnīgi pietiek ar to.
Tā tad eju uz zaali neregulāri bet jau kkadus 3 gadus. Tgd sāku no 2013 gada septembra iet regulāri līdz šim brīdim. Tātad vēlos kko uzsākt. Doma ir par metānu bet nezinu. Ko jūs man kāds varētu ieteikt. Vēlos visnekaitīgāko variantu no visām šīm kaitīgajām vielām. :D
Man ir 19. gadi un svars 78,8 bet vsl 2 kg staigā. Spiežu 100 kg.
Ir pagājis tiesi gads pirms lietoju MYO BLITZ. Ļoti spēcīgs pumpis. Un tiesi dēļ tā sabojāju savu veselību sakarā ar nerviem. Tgd esmu pilnībā atveselojies. Vēlos arī zināt vai metāna un visu so vielu darbība saistīta ar nervu sistēmu? Kādi ir blakus efekti?
Gribu uzzināt labākās proporcijas un visu pārējo lai tas neradītu draudus manai vesalība kur nu vēl dzīvībai.
Vai varbut labaak sakt ar kkadu kreatiinu? Cik tas kaitiigs un kadi blakus effekti?
mmmmmm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Doma ir par metānu bet nezinu. Ko jūs
> man kāds varētu ieteikt. Vēlos visnekaitīgāko
> variantu no visām šīm kaitīgajām vielām. :D
> Man ir 19. gadi un svars 78,8 bet vsl 2 kg
> staigā. Spiežu 100 kg.
..
> esmu pilnībā atveselojies. Vēlos arī zināt
> vai metāna un visu so vielu darbība saistīta ar
> nervu sistēmu? Kādi ir blakus efekti?
> Gribu uzzināt labākās proporcijas un visu
> pārējo lai tas neradītu draudus manai vesalība
> kur nu vēl dzīvībai.

vēl no krievu laikiem ir tāds teiciens - meistara kandidātu jātaisa tīri, meistaru uz metāna. un tālāk tad var eksperementēt kā gribi. tagad, protams, jēbkurš distrofāns jau moči testu ar trenu, tikai rezultātu kautkā nemana - kā spieda 100-120 ar tiltu pirms cik tur gadiem, tā arī spiež. pietupienus un tjagu, protams, netaisa "sapošās" muguras dēļ.
cerams, saprati atbildi?
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
15.07.2014 17:15
Cik daudz pašnāvnieku. Pie tam brīvprātīgo. Skaistu ,spēcīgu cilvēku tieksme uz kroplību,invaliditāti,potences zudumu ir apbrīnojama.
Acīm redzot kādai daļai no kopienas ir paredzēts tāds liktenis. Testosterons-adrenalīns ,kas veicina kareivja sindromu.
Cilvēce nebūtu uzvarējusi , ja nebūtu šo kareivju tipu.
Lai slava!
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
15.07.2014 17:44
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cik daudz pašnāvnieku. Pie tam brīvprātīgo.
> Skaistu ,spēcīgu cilvēku tieksme uz
> kroplību,invaliditāti,potences zudumu ir
> apbrīnojama.
> Acīm redzot kādai daļai no kopienas ir
> paredzēts tāds liktenis.
> Testosterons-adrenalīns ,kas veicina kareivja
> sindromu.
> Cilvēce nebūtu uzvarējusi , ja nebūtu šo
> kareivju tipu.
> Lai slava!

Paklau.. Tev reāli kaut kas ar galvu ir galīgi slikti? Ko Tu lien???
Kādu kroplību? Konkrēti... cik Tev gadi? Es ceru ka ir apm 65 gadi. Un Tu vienos vartos saliksi cilvēku, kurš visu mūžu slimo ar cukura diabētu, sēž uz augšanas hormona un dažnedažādiem steroīdiem. http://www.youtube.com/watch?v=Y7-RNJEawm8 Tas pats Stalone. Apskaties... atkārto to pašu un tad padomā vēlreiz... kurš ir kroplis un invalīds!? ;)

Impotence? ???? ??????? W...T...F??? Tas nekas, ka lielu daļu impotences ārstē tieši ar steroīdiem? o_O Jeb tas tā? Atkal jau pajautāšu.. vai vispār sajēdz kaut kādu atšķirību starp steroīdiem? Jā ar nandralona dehanoātu var dabūt šādas tādas blaknes saitītas ar erekciju, BET ...to jebkurš ierindas endokrinologs salabos. Kā arī ne jau velti to ir jāzina kā darīt. Bet Tu tik nodarbojies ar demagoģiju.

Ja Tev tik ļoti nepatīk - nenāc un nelasi.
Bet ja komentē, pie kam tik asi, proties un argumentē - Tu taču IT KĀ mediķis.

Visu ko es šeit pasaku varu nobāzēt arī ar dažādiem pētījumiem. Bet es neesmu mediķis. Saņemies!
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
15.07.2014 20:28
Cien.Mateus. Jāciena profesionāļi, nevis atkarīgie. Es nemācu,kā pareizi jārīkojas ugunsdzēsējam. Kā būtu jāuzvedas nozieguma vietā. Jo neesmu ne ugunsdzēsējs, ne krimināl izmeklētājs.
Tas pats attiecas uz medicīnu. Esmu redzējis atkarīgos. Ar mani ir strādājuši ASV mediķi. Krievu militārie ārsti. Zviedru eksperti.Pats esmu lasījis pietiekoši daudz par atkarību veidojošām vielām. To klasifikāciju.Iedarbību mehānismu.
Es jau nenosodu tos,kas kļuvuši atkarīīgi un ievelk tajā purvā citus.Daba prasa atkarīgos. Te mēģinu tikai brīdināt.Nelieniet tie,kuriem ir kaut mazākās šaubas.
Androgēnie hormoni, vienalga kādas grupas, visi vairāk , vai mazāk izsauc atkarību. Rada traucējumus endokrīnajā sistēmā. Neviens profeors-endokrinologs nespēj pilnībā kontrolēt šo tik jūtīgo un svārstīgo sistēmu. Vairogdziedzeris,aizkuņģa dziedzeris,testikuļi ,virsniers- viss tas kopā veido kopīgu sistēmu.To savukārt kontrolē un regulē hipotalāms. Tas ir augstākais veģetatīvās sistēmas komandpunkts,kas maz pakļaujas saprātam.
Saprāta uzdevums ir to novest līdz apziņai. Apziņa rodas no zināšanām. Cilvēks , ja nav ģēnijs, nevar vienlaicīgi būt psihiatrs, farmaceits,terapeits,endokrinologs, fiziķis,biologs,antropologs... Glābj tikai tas apstāklis,ka viņš ir mācīts, ticēt ekspertam,speciālistam.Kaut vai tik sīkam un mazam,kā es.
Tev gēni devuši karavīra,cīnītāja lomu. Tad dari to. Bet nelien mācīt mediķus.
Ceru,ka nasadusmošu tevi.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
16.07.2014 23:22
Sporta medicīna ir pavisam cita, varētu teikt, ka attāli saistīta ar klasisko medicīnu.
1. konsultatīva poliklīnika, mani par invalīdu izvēlējās pataisīt, kad es iztērēju tur ļoti daudz naudas izmeklējumiem utt... beigās izrādijās ka to kas man bija, varēja saremontēt 2nedēļu laikā. Un saremontēt tā, ka visas analīzes perfektas, pašsajūta lieliska utt utjp.

Nelien sporta medicīnā. Tā ir cita zinātne, ko nepārzin NEVIENS ierindas doks... starp citu, to man arī tiešā tekstā pateica kāds mediķis, kurš šobrīd nu jau strādā Spānijā, pa savu līniju.

Tu pats saki, ka nevar viens cilvēks būt viss, bet domā, ka pats pārzini visas jomas... atkārtošos.. uz mani un vēl neskaitāmiem sportistiem, ir pierādījies, ka standarta doks, NEKO nevar palīdzēt sportistam. Sporta ārsts ir cita, savādāka profesija... ari sporta endokrinologs ir kas cits. Un ja kaut ko apgalvo... atrodu tam ko saki, kaut vai VIENU pierādījumu.

No alkohola mirst katru gadu DAUDZ cilvēku, atkarība rodas zibenīgi... tak varbūt cepies labāk par to? Pie kam - alko rada fizisku nevis psiholoģisku atkarību. Akna, pēc 2 dienu dropes, radīs tādas pašas analīzes, kā man pēc 3 mēnešiem uz metandienona (kuru es nevienam un nekad neesmu ieteicis lietot tieši hepatotoksiskuma dēļ). Es domāju, ka par alko neiespringtot var atrast NESKAITĀMUS pētījumus, ka tas nogalina... vai ne tā? Pie kam NENORMĀLOS kvantumos... steroīdi... ir kad uzlabo imunitāti.. ir kas uzlabo atmiņu, aknas funkcijas utt utjp... katram ir savs risks un savi ieguvumi... tos jāizvērtē... Bet saaukstēšanās laikā izdzertais Nimesulidum (kurš neārstē bet tikai simptomus noņem), var arī nogalināt ;)

Un par atkarību runājot - cērt to ko pārzini... es pirms 4 gadiem pārstaju aktīvi trenēties un tad arī pārstāju jeb ko lietot. Vsp jeb ko. Ja atsākšu trenēties, atsākšu lietot. Atkarību specs...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
22.07.2014 21:50
Tava agresivitāte runā vairāk par to garo penteri.Neko netaisos apstrīdēt. Katrs pats sev nosaka likteni.Ne jau visi nodzeras un kļūst atkarīgi.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
28.11.2014 10:43
Man pēc dažiem gadiem 50 . Cik esmu par šo steroīdu padarīšanu lasījis tad izskatās ,ka sākšu lietot . 100 u 101 % piekrītu Mateus ,ka ierindas dakters NEKO no steroīdiem nejēdz , vai precīzāk tā sapratne ir ierindas delfi portāla komentētāja līmenī .
Netaisos steroīdus lietot lai kāptu uz skatuves kā bilders . Bet kā dzīves kvalitātes uzlabojošu sastāvdaļu .

Un pareizi pieminēja Staloni ,kurš savā laikā gāzis vēnās tādos apjomos visu ko . Un kāds viņš savos gados izskatās un kā analoga vecuma steroīd nelietotājs ., nedzērājs . Tagad jau zinātne stipri pavirzījusies
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Un pareizi pieminēja Staloni ,kurš savā
> laikā gāzis vēnās tādos apjomos visu ko . Un
> kāds viņš savos gados izskatās un kā analoga
> vecuma steroīd nelietotājs ., nedzērājs .
> Tagad jau zinātne stipri pavirzījusies


un kā ir ar Stallone-s bērniem? vai dauna sindroms ir tā pat vien viņiem uzradies?
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
21.12.2014 20:01
Stalonem, tiešām viss ir ok ar SAVU veselību...nosacīti.
Par dauna sindromu... zin kā... viņš no bērnības slimo ar diabētu un normālā praksē, iespējams, nebūtu tik tāl nodzīvojis kā tagad. Kas to lai zina.
50 gados ķīmija... tā ir jauna/cita zinātne. Prostata un tā. Arī 20 gadīgam džekam, sēžot uz kursa, prostatīts ir samēra normāla parādība. 50 gados... es neriskētu :) Ir jau visādi nosacīti vieglie - stanazolols piem, bet tāpat, jārunā ar endokrinologu. Un Stallone baigi spieda(spiež?) uz HGH

HGH pēc 40 gan, manuprāt ir tikai ok. Ir arī apzināti labi HGH ražotāji.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vai lietojot tos steroīdus man nesāks augt spalvas visās vietās?
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
12.01.2015 09:45
Ja Tevi uztrauc spalvas... tad labak nemaz nesāc, jo tā nu ir tiešām... pati NEVAINĪGAKĀ iespejama blakne ;)
Bet īsumā - var būt.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
18.01.2015 11:38
Mateus

Cik noprotu Tu man steroīdus neiesaki , bet HGH gan :)

Kā jau minēju neko neesmu lietojis un tagad nelietoju . Tikai gribēju uzsvērt vai Tevi atbalstīt viedoklī par to ,ka ierindas doki ir stipri tālu no saprašanas par sporta medicīnu un ko nesaprot to noliedz , un noliedzot bārstās ar argumentiem kā ierindas aizspriedumaisns nemediķis .


Bet skatoties nākotnē iespējams to pašu HGH ... un pilnīgi skairs ,ka padomu neprasīšu ģim ārstam . Pasākumā runāju ar vienu pazīstamu ģimenes ārstu tā pa visādām tēmām un kaut kā aizrunājāmies līdz sportam . Tad viņš man nopietnā sejā stāsīja par armijā dienējošu puisi kuram sportiskas slodzes dēļ slikti aknu testi . Viņš nerunāja par steroīdiem , bet par slodzi ...


Ne jau tikai bilderi uc prof sportisti lieto . Tie paši aktieri ..
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
18.01.2015 22:46
Nē arī HGH es kā tādu neiesaku.
Es vsp neko neiesaku... viss ir risks.
Un aktieri pelna ar to miljonus... ja kas samaksās arī par rehabilitāciju, bet ko tu nopelnīsi? :)
Un HGH pliks arī neko nedod. Fonā jābūt klasiskai ķīmijai un principā arī insulīnam.
Peptīdi jaunie jau arī vēl ir, bet par tiem nevienam nav sajēgas, kādas būs blaknes ilgtermiņā...

Es arī gan jau vel lietošu. Bet lai IETEIKTU kādam.. nē :) Katrs pats to izlemj un dara. Risks ir 100% vnm.

Es piem nezinu, vai dēļ ķīmijas vai vnk tā sanāca, bet mūsu platuma grādiem, esmu gana spalvains. Man gan kaut kā vienalga :)
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mateus
>
> Cik noprotu Tu man steroīdus neiesaki , bet HGH
> gan :)
>
> Kā jau minēju neko neesmu lietojis un tagad
> nelietoju . Tikai gribēju uzsvērt vai Tevi
> atbalstīt viedoklī par to ,ka ierindas doki ir
> stipri tālu no saprašanas par sporta medicīnu
> un ko nesaprot to noliedz , un noliedzot bārstās
> ar argumentiem kā ierindas aizspriedumaisns
> nemediķis .
>
>
> Bet skatoties nākotnē iespējams to pašu HGH
> ... un pilnīgi skairs ,ka padomu neprasīšu ģim
> ārstam . Pasākumā runāju ar vienu pazīstamu
> ģimenes ārstu tā pa visādām tēmām un kaut
> kā aizrunājāmies līdz sportam . Tad viņš man
> nopietnā sejā stāsīja par armijā dienējošu
> puisi kuram sportiskas slodzes dēļ slikti aknu
> testi . Viņš nerunāja par steroīdiem , bet par
> slodzi ...
>
>
> Ne jau tikai bilderi uc prof sportisti lieto . Tie
> paši aktieri ..


Tev vispār ir priekšstats cik maksā HGH ? HGH kā jau mateus minēja vienu nelieto, HGH ir nākošais solis aiz AAS un iet kopā ar slinu. AAS + slins + HGH kopā tas jau ir ļoti ļoti pieklājīgs cipars. Underground HGH kurš tiešām būs HGH nevis peptīdu maisījums atrast ir grūti, ja runājam par aptiekas produktu tad deva ir NO 3IU dienā. Kautkad intereses pēc paskatījos cik aptiekā maksā, bija kkur 250 eiro par 36 I, pārējo rēķini pats, kautgan ko tur rēķināt, 36IU ~12 dienām ~750 e mēnesī tikai par HGH un arī par minimālo devu, vari plusot klāt aas kopējo farmas daudzumu vismaz 2,5 grami nedēļā (2500mg/w) un slinu. Protams var arī uz mazāku farmas daudzumu, tikai tad īsti nesaskatu jēgu tērēties priekš HGH.
Savukārt runājot par spalvām, noteikti pēc kāda laiciņa lietošanas paliksi spalvains, piem es jau sāku pārvērsties par jetiju :D pleci, trapece noauguši spalvaini un uz muguras arī aug, tikai mazāk (un ;abi ka tā :) )
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
21.01.2015 14:24
Kādu tās spalvas un piemēram strijas, reāli uztrauc?
Nu mani uztrauc, jo esmu dzirdējis ka mati uz galvas pazūdot bet citur aug griezdamies :)
Cik labi vai slikti ir pamest iesaktu pirmo kursu?
02.02.2015 10:54
Protams tikai pec tam saku lasit vairak informacijas visur...
Ta tad pirmo reizi Testetorons(Injekcija) TMIX - 325 kura sastava ir: 1. Test Acetate 30mg 2. Test Decanoate 100mg 3. Test Propionate 55mg 4 .Test Phenylpropionate 55mg 5. Test Cypionate 85 mg. katru ned. 1x pa 2ml + klat divas tabletes diena Stanazol 10mg x 100 tabletes.
Rezultats nav nepamanams....injekceta viena sada TMX 325.
Jautajums ir ko ieteicams labak darit ja velas mest mieru sitaij lietai pavisam?
Ir vai nav obligati japerk preperati, kuri attira organismu no sita?
Vai var nepirkt nekadus attirisanos preperatus un organisims attirisies pilniba no sita gada laika dzerot daudz udeni un edot normali sabalancetu partiku turpinot iesaktos treninus?


Amatieris!

Paldies!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: