Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu

Aizsāka Mateus 

Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
18.08.2009 13:45
Lai lieki neviens nejautātu un nebrēktu cik es esmu stulbs...
Taatad ideja sekojoša... pirmajam kursam labāk izvēlēties tos preparātus, kuriem ir augstāks anabolais indeks (taadēļ arī es iesaku ka pirmo, to ko iesaku). Vēl jaatceras, ka ir prepi kas vairāk un ir kas mazāk piedirš receptorus. Bet uzņēmība kāda ir tāda ir... tātad jāsāk ar nosacīti mierīgākiem steroīdiem un tikai pēc tam var ņemt ko niknāku. Viss balstas uz loģiku...
1.kārt labāk nesākt nemaz
2.kārt ja sākt, tad sākt ar tādu kuram būs maksimāli augsts anabolais indeks (google.com)
3.kārt ... es ieteiktu pirmos divus kursus uztaisīt uz viena un tā paša prepa ar to pašu maksimāli augsto anabolo indeksu.
4.kārt ... metāns nav labakā izvēle pirmajam kursam, bet 3. jau ir ok. Un ne, metāns NAV vājš steroīds, tas ir pietiekami jaudīgs, lai teiktu ka jams ir stiprs.
5.kārt... injekcijas tiešām ir KRIETNI mazāk kaitīgas aknai. Un Arī tur var atrast pirmajam kursam lieliskus preparātus.

Tagad kam nav slinkums var kakāt šai teorijai virsū

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus, kā tu minēji,ka pirmajiem 2iem kursiem nevajadzētu izmantot metānu, tad ko tu varētu ieteikt ?
Gadijuma tagad nav krize ar steroidiem? Cik zinu nav daudz ko izveleties!!! Ta ir ne?
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
30.10.2009 15:09
Es ari nemanu nekaadu izveeles probleemu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lai lieki neviens nejautātu un nebrēktu cik es
> esmu stulbs...
> Taatad ideja sekojoša... pirmajam kursam labāk
> izvēlēties tos preparātus, kuriem ir augstāks
> anabolais indeks (taadēļ arī es iesaku ka
> pirmo, to ko iesaku). Vēl jaatceras, ka ir prepi
> kas vairāk un ir kas mazāk piedirš receptorus.
> Bet uzņēmība kāda ir tāda ir... tātad
> jāsāk ar nosacīti mierīgākiem steroīdiem un
> tikai pēc tam var ņemt ko niknāku. Viss balstas
> uz loģiku...
> 1.kārt labāk nesākt nemaz
> 2.kārt ja sākt, tad sākt ar tādu kuram būs
> maksimāli augsts anabolais indeks (google.com)
> 3.kārt ... es ieteiktu pirmos divus kursus
> uztaisīt uz viena un tā paša prepa ar to pašu
> maksimāli augsto anabolo indeksu.
> 4.kārt ... metāns nav labakā izvēle pirmajam
> kursam, bet 3. jau ir ok. Un ne, metāns NAV
> vājš steroīds, tas ir pietiekami jaudīgs, lai
> teiktu ka jams ir stiprs.
> 5.kārt... injekcijas tiešām ir KRIETNI mazāk
> kaitīgas aknai. Un Arī tur var atrast pirmajam
> kursam lieliskus preparātus.
>
> Tagad kam nav slinkums var kakāt šai teorijai
> virsū

Mateus!
Tāds sakarīgs čuvaks izklausies. Tavu niku jau vairākos forumos esmu redzējis. Liekas, ka zini par ko runā. Laikam jau pats arī ko stiprāku par pieniņu palieto ne?
Ar ko tad lai sāk un kur lai tos preperātus dabon? Kādreiz ss pilns bija, bet tagad nekā.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
02.11.2009 10:59
Neesmu sakarīgs:P
Kādreiz lietoju, tagad gadu kā nelietoju, varbūt kaut kad vel lietošu
Kur dabūt nezinu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mans pirmais kurss sākās ar omku, pirms 2 ned. iesaku sākt ar omku, jo ir labs anaboliskais index, un lēnām iedod mizā. kā iesācējs laižu pa 2 amp./ned. domāju ka mateus piekritīs ka tā ir ok iesācējam.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
11.12.2009 11:17
Anabolie hormoni daudzaas rietumu valstiis ir pieliidzinaati narkotikaam.Arii vienaa no vadoshajaam demokraatijas valstiim Zviedrijaa.
Kaapeec ?
Tas atkarīgs no valsts politikas. Nezinu par Zviedriju, bet Krievijā tā ir bet viss tāpat griežās un visi visu dabū kuriem vajag.
Man taads jautaajums kaadaa veidaa attiiriities peec kursiem un cik ilgu paartraukumu vaig peec kursa vobshim KO LIETOT PEEC KURSA???Kurs sastaav tikai no metaana 30mg dienaa ap 9 nedelaam.
Essential Forte vai Carsil.
Master
jautājums par pirmo ķimijas kursu
21.02.2010 15:08
Mateus!

Te atkal Masters! :D

Nu, ja ne sakarigs, tad vismaz zini par ko runa.

Ko tu saki par sitadu komplektu 1. kursam:

Sustanon 500mg nedela
Methandienon 5mg diena

Uz doto bridi sveru 85kg un spiezu 120 kg. Gribas but specigakam un ari normali izskatities.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
04.03.2010 22:55
es taa neliktu.
Metans + deka jaa
susts + deka jaa
metans+susts+deka jaa
metans+susts nee

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
18.04.2010 08:56
Sakarā ar pirmo kursu ir jāskatās, cik ilgi cilvēks ir pazīstams ar sportu. Ja cilvēks gadus 5 ņemas, pieņemsim, ar skriešanu vai citu sportu ar lielu fizisku aktivitāti, un ir arī normāli rezultāti zālē, es nekad mūžā pirmo neieteiktu stanozololu. Tikai tas, kurš nav sajutis stanazas sausos ceļgalus, kuri čīkstoši sāp pie katra pietupiena, tā var izdarīt :)) Viss jāskatās individuāli..

A, es metānu ar sustu liktu... ļoti laba kombinācija, tik vajag pareizi iziet.
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
20.04.2010 08:06
Kaut gan esmu dzirdejis no pieredzejusiem onkuliem,ka labak jauninajam sakt ar stanazu,tad ar metanu,sustu,deku,pec ta var oxy un insulinu...
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
20.04.2010 11:17
insulinu labak vispar.... atstasim to profesionaljiem, kuri darbojas arst uzraudziba... gipoglikemisko komu neviens negrib.. :D
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
20.04.2010 12:32
Piekritu..:DD
A, ko juus teiktu par kuru...: retabolils+stanazols
www.steroidsonline.eu
pats tagat saaku bombiit sustu + deca metaanu nenjeemu klaat jo no shii man baigie blakus efekti baigi toksiskaa shnjega saap dazhreiz akna un pochkas ar shad tad iegaudo :D zinu ka tirguu ir paraadijies lixus lab kaads ir njeemis???
www.steroidsonline.eu
ko sakat par manu pirmo kursu - metāns+omnadrens250! vai buus ok? svars 85 kg - 2 gadus eju uz zaali - ir maza riepa :DD
Un kur var dabuut Omnadrenu? - iznjemot aptiekaas uz recepti!!
Paaaldies !!!
Spriidiit's Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ko sakat par manu pirmo kursu -
> metāns+omnadrens250! vai buus ok? svars 85 kg - 2
> gadus eju uz zaali - ir maza riepa :DD
> Un kur var dabuut Omnadrenu? - iznjemot aptiekaas
> uz recepti!!


testo+metāns ir klasika. bet ne priekš piermās reizes. pilnīgi pietiks tikai ar metānu - 3 tabi dienā uz kādiem 3 mēnešiem.

a kas vainas aptiekas omkai? vismaz, vari būt droš, ka tur ir tieši tas, kam jābūt. + sterīli. + cena arī normāla.
OK - skaidrs! Kurš var uzrakstīt sīkāk par katru no preperātiem. piem Metans dod to un šito Omix, retabol,susts, dek. utt.
būtu ineresanti uzzināt kurš sausina ķermeni kurš kko citu un taa! :DD Paldies!
Es tieši gribu no aptiekas paņemt omku, bet man noteikti bez receptes nedos.Kāds ir no šejieniešiem ņēmis no aptiekas?Caur pazīšanos dabūjāt vai teicāt ka opim vajag vai kā savādāk? :D Butu labi ja padalītos viedokļos.
biju aptiekaa - jautaaju par omku - teica dotajaa briidii nav - un bez receptes nedodot - un ieteica 2 reiz padomaat pirms omku njemt :))
bija baigi zinoshaa paardeveeja :P
+10kg veel 3 nedeeljas palikushas
snaipers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> +10kg veel 3 nedeeljas palikushas



2ml nedeeljaa
LIXUS SUSTATON 300
TESTOSTERONE PROPIONATE 100 MG.,
TESTOSTERONE DECANOATE 100 MG.,
TESTOSTERONE ENANTHATE 100 MG.,
300 MG/ML.
10 ML. STERILE MULTIDOSE VIAL

+
1ml nedeeljaa
LIXUS DECA 300
NANDROLONE DECANOATE
300 MG/ML.
10 ML. STERILE MULTIDOSE VIAL

nosleegumaa paaris shautenes ar propianaatu
Re: Atbilde uz jautājumu par pirmo ķimijas kursu
19.03.2011 21:43
Ko lietot kopā ar stanozolol lai eļļotu saites? Domāju nevis no AS, bet kkādus vitamīnus vai tml?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 23?
Ziņa: