Sāp muskuļi

Aizsāka zipo 

zipo
Sāp muskuļi
03.02.2009 15:44
čau visiem! es aizvakar sāku iet uz zāli un nākamajā dienā baigi sāpēja visas malas, šodien vēl tas pats, es zinu, ka tas ir normāli, bet ja man tā ir, tad būtu labi tagad iet uz zāli, vai pagaidīt, ka pāriet? Jāsaka gan, ka piemetās kakla sāpes un nelielas iesnas, tas noteikti treniņa rezultātā... bet nu galīgi nekas liels.
Mr.E
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 16:25
Ja tikko saki treneties ta bus vismaz kadu menesi, kamer kjermenis pieradiis, centies njemt vieglus svarus, tadus ar kuriem tu jebkura bridi vari apstaties taisot 10 - 12 atkartojumus, iesnas varetu but no kardio, par to kaklu gan es nez.
zipo
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 16:45
Nu taa saka, ja ķermenim ir bijusi paarslodziite, kas parasti arii ir peec pirmaa treniņa, tad aatri var saķert iesnas, ja nav iipashi laba imuunsisteema, taapeec arii pirkšu vitamiinus.
proteīns
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 17:26
zipo, ja tev nekas nesāp - tas nozīmē, ka esi miris.
ja izdomāsi turpināt treniņus - pierodi. muskuļi sāpēs pēc katra smaga treniņa. un ja nesāpēs, tad tas nozīmē, ka zāle gurķojies.
Mr.E
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 17:38
Protein mujlkjibas, sapes nav tas pec ka spriezh ka esi pastradajis
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 18:59
Es pirmo reizi tik cītīgi cilāju, ka rokas nevarēju iztaisnot 3 dienas. Bija 90grādu lenķī. :D :D :D
Es negaidīju ka pāriet. Jo jauns organisms NEVAR pārtrenēties. Močī tik.
Būsi nogājis mēnešus, tad sāksi domāt kam īsti pievērsties. Vai muskuļiem vai spēkam ;) :) :) :) :)
zipo
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 19:06
Mana šodien iešana uz zaali apstaajaas pie kaartiigaam iesnaam, bet nekas, jaaiet riit. Ar tekošu degunu jau nu iet laikam stulbi un tas nav vajadziigs.
Mr.E
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 20:09
v1r00z jauns organisms un ka vel var partreneties!Pievieno treninjiem brivas dienas kardio, citigi strada zale un nepievers umzanibu uzturam + guli mazak par 8 un ar tevim ir pagalam, nogurums, nespeks un viss kas no ta izriet ....
Re: Sāp muskuļi
03.02.2009 22:55
Nu es noteikt gulju kadas 6-7h, eedu ar samera normali(reizem slinkums tikai maja kko pagatavot), sanak pat treneties kadas 2-3 dienas peec kaartas, bet taadu manaamu nespeeku nemanu, varbuut kkas jaamaina? eju kadus 7 meneshus uz zali, bet nu tas efekts nak lenu klat, katgan zinu ka vairak gribu uz speeku treneties, kas man tieshi butu jadara? jamaina?
123.
Re: Sāp muskuļi
04.02.2009 08:23
Tu guli par maz, droši vien ēd par maz un turklāt trenēties 2-3 dienas pēc kārtas arī van prāta darbs, gluži dabiski ka Tev nekas nenāk klāt, ja gribi spēku būs jāmaina tikai treniņu metodika, bet jāēd un jāguļ būs tik un tā. Gribi būt kuilis, ēd kā kuilis.
Re: Sāp muskuļi
04.02.2009 10:36
Nu visur raksta, ka badibuilderim jagulj minimums 8h diennaktii, bet zinu arii normalus kabanus, kas gulj tikai 5h.
123 pareizi teica. Gribi buut kuilis, eed kaa kuilis + jaazin ko tu eed, nevis uz bui dui .. (oglhidrati, proteini)
Ja gribi treneties uz speeku tad cik zinu visi vingrinajumi jacelj ar max svaru 2-5 x / 3 piegajieni.
+ Vingrinajumi un viss parejais jamaina ik pec 2-3 meneshiem, a es sapratu, ka tu 7menesus no vietas shancee vienu un to pashu.
Rikojies :)
Re: Sāp muskuļi
05.02.2009 21:22
Nee, panakumi ir, bet nu tadi mazas robezas, bribas bik aatraak, un tas nemaz nav tik gruti, tikai vajag man pasham sevi pakontroleet, turklaat Mateus teica ka 3 dienas pec kartas nav tik traki, ja 4 dienas peec tam briivas. Kluudu laikam buusu pieljaavis taadu, ka 1ajaa dienaa treneeju plecus/krutis, bet pectam grutak pasham. jamaina kkas ir. Censhos arii tagad eest daudz labaak.
Re: Sāp muskuļi
06.02.2009 19:12
Trenējies ļoti smagi (tas nenozīmē obligāti ar lieliem svariem) tā, lai vnk tu nespēj pacelt svaru ar kuru tu trenejies, saglabā augstu intesitāti... protams viss, kas tika minēts iepriekšējos postos ir svarīgāks ... bet vienā vārdā zālē sevi nežēlo !!
Re: Sāp muskuļi
06.02.2009 20:22
veel interesee, luudzu kads zinoshs cilveeks iesakiet ko trenet 1aja diena, ko 2aja, ko 3aja(triis dienas peec kaartas), vai vismaz ievertejiet manu plaanu
Tresdien: Biceps/Mugura
Ceturtdien: Krutis/Triceps
Piektdien: Kajas/Pleci

Vai ari:
Tresdien: Biceps/Mugura
Ceturtdien: Krutis/Pleci
Piektdien: Kajas/Triceps
Mr.E
Re: Sāp muskuļi
06.02.2009 21:57
Mana programa:

Pirmdien:
Krutis/Mugura

Tresdien:

Pleci/Biceps

Piektdien:

Triceps/kajas


Vienigais ka tu 3 dienas pec kartas, ja riktigi zalite lidz pedejam trenejas, tad nakoshaja diena speka nav.pirmaja diena taisi rokas un otraja jau pleci Tev, nebus pa smagu?
Re: Sāp muskuļi
06.02.2009 23:27
Nebus pa grutu, ja taisu pareizi bicim, tad pleci nesaap nakamaja diena, a ja muguru taisu sakuma, tas kka varetu ietekmet nakamas 2 dienas?
Kautgan varetu panjemt tavu programm, mosk labaak iet.
Re: Sāp muskuļi
09.02.2009 13:26
mana programma:
Pirmdiena: krutis biceps
Tresdiena:kajas triceps
Piektdiena:krutis biceps
Svetdiena: mugura pleci

Protams piektdiena ir vieglak trennet krutis neka pirmdiena jo svetdien ir pleci un tas ietekme spiesanu, kautgan man nav tik traki ar spiesanu, pirmdien vnk grutak spiest to pasu svaru ko piektdien, kad kermenis ir atputies.

Aaa un Kloudy2 varbut megini darit taa:
Tresdien krutis, biceps
Ceturtdien mugura pleci
Piektdien kajas triceps
jo savadak ja tu nem krutis un tricepsu kopa, tev sanak triceps tikai vienu reizi nedela, bet ja tu taisi krutis un tricepsu atskirigi tad sanak tricepsu taisit 2 reiz nedela.
Piemeram kad es taisu krutis:
-spiesana no krutim plata tveriena (paraleli starda ari triceps)
-atspiesanas no lidztekam ar svaru (paraleli strada ari pleci un triceps)
-spiesana ar hantelem 30 vai 45 graadu lenkii (arii staraada triceps)
-izveersana ar hantelem
-pullowers (ari starda triceps)
un pec tam bicepsu vari mierigi taisit jo trennejot krutis biceps liidzi netrennejas un pec krutim vari bicepsu pilnvertigi trennet un diena kad ir triceps tad:
-spiesana saura tveriena (tiesi tricepsam)
-bloka spiesana uz leju (cerams saprati aks tas ir:D)
- tad vari taisit vel citus tricepsa vingrinajumus, kautgan vairak par 4 kopa laikam neieteiktu :D
tad pamegini taa:

Tresdien krutis, biceps
Ceturtdien mugura pleci
Piektdien kajas triceps
Re: Sāp muskuļi
09.02.2009 13:28
sorry par pareizrakstibas kludam vnk laika bija maz un es steidzos:D
Re: Sāp muskuļi
09.02.2009 15:49
Man gan ir
kājas/pleci - pirmdien
krūtis/biceps - trešdien
mugura/triceps - piektdien
zipo
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 10:03
es arii treneejos 3 reizes nedeeljaa, bet pagaidaam veel peec programmas un katru treninu viens un tas pats, taa ieteica kaadu meenesi patreneeties un tad sadaliit kaa juus sheit esat mineejushi, bet man gribas zinaat - kaa pareizi sastaadiit taa, lai vienu dienu buutu kaa jau mineeja, konkreeti muskulji, piem. kaajas un pleci, bet naakamo taa, lai netiktu beigaas dariits tas pats, katru treninu konkreeti muskulji, lai paspeej atpuusties... vareetu kaads ieteikt?
proteīns
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 11:07
zipo, palasi kādu grāmatu, kur aprakstīti vingrinājumi un kādas muskuļu grupas strādā katrā vingrinājumā, kā notiek muskuļu augšana.
piem., taisot plecus, strāda arī tricepsi un krūtis. taisot krūtis, strādā, tai skaitā, arī tricepsi un pleci. tas nozīmē, ja tu taisi vienu treniņu plecus, otru - tricepsus, trešo - krūtis, tad reāli visi 3 muskuļi tev strādā 3 reizes nedēļā. un tas, savukārt, nozīme, ka viņi vienkārši nepaspēj atjaunoties pēc slodzes. nemaz nerunājot par saitēm un locītavām. tapēc neaug darba svari. un tāpēc lielākai daļai cilvju zālē ir tik zemi rezultāti.
Principa, ja esi iesācējs, pameklē internetā Stjuarta McRoberta grāmatu Brawn! Krievu nosaukums Dumaj. Ļoti primitīvā veidā izskaidrots, kāpēc aug rezultāti, kā plānot slodzes, kādus vingrinājumus izpildīt utt. Atkritīs daudzi jautājumi.
zipo
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 11:35
Paldies. Jaa, to esmu sapratis, ka nevar taisiit visu taa, ka nepaspeej muskulji atjaunoties. Es i-netaa dabuuju graamatu - Muskuļu attiistiišana anatomiskaa veidaa, baigi labi viss paraadiits, daudzkas kluva skaidrs. Principaa sanaak, ka katra muskulu grupa ir jaatrenee tikai reizi nedeeljaa. Kaajas vienreiz, rokas, krutis, pleci, mugura, prese, guužas jau treneejas taisot arii kaajas... Tas kaa teica Edza:

kājas/pleci - pirmdien
krūtis/biceps - trešdien
mugura/triceps - piektdien

ir pareizi, lai viss atjaunotos kaa vajag?
proteīns
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 12:17
es tavā vietā atstātu tikai: pirmdien - kājas, trešdien krūtis, piektdien mugura.
kājas - pietupieni + spiešana ar kajam, krutis - stieņa spiešana zem lenķa + atspiešanās ar svaru uz līdztekām + stieņa spiešana šaurā tvērienā guļus, mugura - tjaga + vilkšana noliecienā + pievilkšanās ar svaru. katrā vingrinājuma 2 smagi piegājieni (neskaitot iesildīšanās piegājienus), 8-10 atkārtojumi, kājām 20 atkārtojumi. atpūta starp smagiem piegājieniem - 5 min.
bet, pats sproti - katrs dročī kā grib.
zipo
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 12:24
diezgan sarežģiiti izklausaas, bet ja es dariitu taa, kaa mineeja Edza, tad ja pirmajaa dienaa ir kaajas un pleci, tad sanaak, ka piem. uztaisot vienu vingrinaajumu pleciem, protams, ar vairaakiem piegaajieniem un tad viss, nav taa, ka pleciem vajag kaadus 2-3 veida vingrinaajumus vai trenezierus, un paareejaas ķermeņa daljas treneejot tas pats?
Mr.E
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 12:47
Atceries vienkarshus principus, pietupieni, tjaga,spishana guljus un viss, no ta ari viss izriet! Galvenais ja grib uzkachat pupus no sakuma Vienmer jaspeizh no slipa sola un pec tam tikai spieshana guljus(lai veidotos augsha)
proteīns
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 12:52
pleciem pilnīgi pietiktu ar kautkādu stieņa spiešanu (sēdus/stāvus, aiz galvas/no krūtīm) + stieņa vilkšana stāvus šaurā tvēriena līdz zodam.
ja tu normāli uztauisīsi kājas, tad nekam citam spēka vienkārši vairs nepaliek. kādi tur vēl pleci... bieži vien, vienīga doma ir par to, kā tikt līdz podam un pa ceļam nevienu neapvemt. tas pats par krūtīm un muguru.
zipo
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 13:23
Runaajot par manis mineeto programmu man viens zinaataajs teica taa, ka nav pareiza, jo nedriikst vienaa treninaa 2 lielaas muskulju grupas treneet, taapeec pareizaak laikam buutu

Mugura/Pleci;
Krūtis/Bicis;
Kājas/Tricis

vai ne?
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 17:40
Proteiin, kaa pareizaak man taisiit stienja vilksanu pie zoda saura tveriena, es kad taisu, liekas ka taads raaviens, nez, ar maziem svariem neko nejuutu, bet ar lieliem juutu viso tikai ne plecus kaartiigi. Mosk leenaam jaavelk augsaa? pastaasti bik par to tehnik.
proteīns
Re: Sāp muskuļi
10.02.2009 18:03
Koudy2, es esmu lielo svaru piekritējs. Man poh - vai es jūtu vai nejūtu muskuļuis kad taisu. Galvenais - maksimāli liels svars ar pareizu tehniku un ar vajadzigo atkārtojumu skaitu.
Par stiena vilksanu lidz zodam - galvenais, lai nav tā, ka tu mēģini ar grūdienu uzmest stieni uz krutim un tad pa krūtīm velc viņu augšā. Vienkārši taisi ar taisnu muguru, kad stienis ir augša - neatliecies uz aizmuguri.
zipo
Re: Sāp muskuļi
11.02.2009 12:42
runaajot par treninu, kuraa tiek taisiits kruutis/bicepss - tieshi bicepsa treninja daljaa, ja es gribu bicepsu treneet seezhot kreeslaa ar taisnu muguru un ar hanteleem pamiishus cilaajot, vai pietiks pilnveertiigak bicepsa treninjam kaadi 3 piegaajieni pa 8-10 reizeem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 12?
Ziņa: