Metans

Aizsāka MrE 

MrE
Metans
26.05.2008 13:29
Draugi,brali,masas, palidzat ar metanu! ;)
Re: Metans
26.05.2008 21:20
Netiec vaïâ vai gribi dabût?
MrE
Re: Metans
27.05.2008 09:59
gribu sameklet kadu kam ir...
muscletech
Re: Metans
27.05.2008 10:59
Metanu tagad nevar dabut, var ko lidzigu piemekleet!!! :)
MrE
Re: Metans
27.05.2008 21:16
neko nevaru samekleet, paliidzeesi?
Re: Metans
28.05.2008 10:29
nu un kur ir problema? uizej uz ss.lv vai doska.eu un noperc:

http://doska.eu/msg/ru/93/4644/185725/Xn8BGkpjRA==.html
MrE
Re: Metans
28.05.2008 19:52
Paldies!Ka vinjsh pareizi jadzer?
Re: Metans
28.05.2008 22:17
parak aizrauties nevajag - pietiks ar 2-3 tab. (5 mg katra) vakara pirms guletiesanas.
123.
Re: Metans
29.05.2008 08:36
2-3 pirms gulçtieðanas hahaha :)
MrE
Re: Metans
29.05.2008 22:37
Paldies, velak uzrakstiishu kaadi rezultaati :)
Re: Metans
01.06.2008 14:13
Metanu dabuut nevar? PSC kas par lazhu. Lyka Labs baltkrievu ir pilna Latvija. biuki retaaks ir Metanox kursh man labaak patiik. Abi ir 10mg ripaas. Pirms guleetieshanas dzert metandienonu... ljoti interesanti. Tas sadalaas ~3-4h laikaa... liela jeega vinju dzert uz nakti. Deva zem 20mg dienaa ir kakjim zem astes - konfektes. Jaadzer no riita un pusdienaas. Nevis uz nakti. Un ja svars ir virs 90kg tad 40mg dienaa mieriigi.

Metanox iedarbojas zveeriigi. Man no vinja agresija bija jau no 20mg, bet no 40mg sajuta ir ka nosist vari ziloni ar knipi. Speeks arii nenormaals, BET... ja kurs ir tikai uz metaana... par rezultaatiem pastaastiisi 2 meeneshus peec lietoshanas paartrauksanas, kad izchuraasi visus kilogramus ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Metans
01.06.2008 21:50
Priekskam vispar metanu ja neko no taa nesaprot ???
Buusi veel lielaakos miinusos, nekaa pirms kursa, ja pareizi nekapasies !!
Un arii daudzi dzeki vienkarsi pamet visu, jo redz pec kursa speeks samazinajas, vispar dirsaa, metaans huijna utt. !! Ja nemaaki lietot pareizi, steroiidi ir posts !
Re: Metans
01.06.2008 22:39
Nu iisteniibaa jau metaans viens pats ir tiiri taa... eksperiments kjiimikju pasaulee un nekas vairaak, jo nekas daudz no taa visa paari nepaliks. PROTAMS ka pie pareiza rezhiima dieetas un treninjiem ir reaali pat 50% no visa atstaat sev, bet reaali metaans ir lietojams kombinaacijaas. Un ar steroiidiem ir viena beeda... taa nav panaceja muskulju massai. treninji, dieeta, rezhiims utt utjp un tikai tad iesleedzas klaat kjiimija. Un vel kas... lielaakaa kljuuda lietojot kjiimiju - saakt to lietot. No taa valjaa tikt ir sameeraa nereaali. Psihologjiski pierod nezheeliigi.

Bet nu pareizi saka - pirms kjiimikjo parunaa ar sporta aarstu vai kaut vai kaadu cilveeku kas ne tikai rij un spricee kjiimiju, bet ir arii ko sasniedzis valsts meerogaa ar savu sportu. Bez jokiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Metans
28.10.2008 21:11
nosperðu kadâm un dabûðu pa 5 lati (abibas nevajag)
Re: Metans
28.10.2008 21:16
jûs dabûsiet pa muti atrdodiet mani tik draugos
Re: Metans
28.10.2008 21:39
urla/janis patmalnieks.
Tu pats ar sevi sarunaajies?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
RedBank
Re: Metans
13.04.2014 15:01
Kā tas ir- tev ir viss? Pārdozēji un mirsti nost?

Jeb taisījies te piedāvāt kaut ko? Ja tā, tad aizmirsti un lasies no kurienes es nācis ;)
Re: Metans
24.04.2014 22:31
Es nesaprotu... tiešām smadzeņu nav???
Ja kāds grib te kaut ko pārdot...raksta man privāti. Vienojamies par mēneša maksu kamēr te ir attiecīgs pārdošanas posts.
Mēs te attiecīgi sadalīsim šo naudu administrācijas vidū, bet PIETIEK nesankcionēti piedāvāt ķīmiju!!! Pat ne ar mājieniem!!!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: