skriesana un mugura

Aizsāka vabole 

vabole
skriesana un mugura
26.02.2008 15:22
Sveiki.
Nesen esmu sakusi skriet. Ta ka palielielities ar lieliem darbiem vel nevaru, jo skrienu kadus 3 kilometrus vakara, bet skrienot jutu mugurkaulu jostas apvidu (nevis kajas,pedas u.c.). Nevis iisti sap, bet zinu, ka tur ir mugurkauls(normali jau kermeni ikdiena nejut). Muguras sapes ikdiena mani nemoca, apavi labi - skriesanas, patlaban skrienu pa stadiona segumu (skrejcelu). Skrienot pilnu pedu neizmantoju. Svars - nu varetu but mazliet mazaks (170;68).Aizmirsu piebilst, ka divas reizes nedela dejoju tautas dejas, bet lecot, staipoties un dejojot nodarbibas nekas nekait.

Vardu sakot ievads bija gars. Gribu zinatt vai es kaut ko daru nepareizi, ka skrienot jutu kur man "beidzas mugura"? Vai tas vienkarsi ar laiku paries?
Re: skriesana un mugura
26.02.2008 22:37
Mîïa ,par ðo tçmu ir runâts kaudzçm. Pameklç ðeit pat.
Es uzskatu,ja dejo tad vçl skriet ir liela kïûda.
Re: skriesana un mugura
28.02.2008 00:00
3km??? Nu tur nkaadu muguru nevar paspeet just, ja jostu juuti driizaak muskuljus. 3km = kaadas 10-15min. Ja jau dejot speej tad mugurai viss ok. Musiishi piedzenas manupraat i viss

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
vabole
Re: skriesana un mugura
28.02.2008 09:39
Tad sanâk ka man tâ jostas vieta vienkârði tâda ðvakâka? Tas ir labi, jo ar laiku tas nozîme viss bûs kârtîbâ.

Mazdakteri, man gan liekas, ka tu esi dikti jau nu kategorisks, kas vainas dejoðanai un skrieðanai. Bet tas jau ir mûsu katra viedoklis :)

Paldies!
Re: skriesana un mugura
28.02.2008 19:27
nu savaa zinjaa vinjsh pareizi saka. Ja muskuli paartrenee progresu aizstaaj regress

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: skriesana un mugura
03.04.2008 21:28
Mîïâs dâmas cçlie kungi.
Ir tâds teiciens: Kas par daudz,tas par skâdi.
Mugura ir cilvçku lâsts. Daudzu bet ne visu.
No tâ arî vados.
Guculs
Re: skriesana un mugura
05.04.2008 11:37
nostiprini muguras dalju - peldi, ej uz zaali, pajautaa tur speciaalistiem, ko vari dariit, ko nee. tjagu tikai nevelc.
Re: skriesana un mugura
05.04.2008 13:03
Tjagu :D
nu Tu ar :D domaaju ka utors iisti nezin kas ir tjaga :D
n vispaar tjaga rullee!!! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: skriesana un mugura
05.04.2008 13:30
oi, es laikam nekorekti pateicu. latviskaak skan - vilkme :D
Re: skriesana un mugura
05.04.2008 13:43
a latviskojums nebija tjipa staajas speeks ne? Iisteniibaa hvz :) es arii to tik par tjagu saucu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: skriesana un mugura
05.04.2008 14:16
staajas speeks :D ok, tnx. shito iegaumeeshu.
Iesācējs
Re: skriesana un mugura
03.05.2017 11:34
No šiem komentāriem gudrs nekļūsi. Pats salīdzinoši nesen sāku skriet un brīvdienās, trīs dienas pēc kārtas noskrēju pa 6.5 - 7km katru dienu. Kā gadījies, kā ne - arī mugura sāka sāpēt (pie lāpstiņām, nedaudz zem). Pat tā, ka varētu teikt, ka sāp. Vienu dienu izlaidu skriešanu un šorīt samazināju distanci, toties palielināju ātrumu. Nu jūtu ka nebūs labi un būs jāaiziet pie daktera. Internetā lasīju, ka vainīgs varot būt minerālvielu zudums, nepiemēroti apavi u.t.t. Patiesība droši vien ir tur ārā... :)
Iesācējs
Re: skriesana un mugura
03.05.2017 11:51
Jo vairāk ievācu informāciju, jo vairāk liekas, ka skrienu nepareizi:
http://skaties.lv/sports/tautas-sports/pirmie-soli-pareiza-skriesana/
Re: skriesana un mugura
25.06.2017 21:25
Neiesaku ar skriešanu vispār nodarboties, Kur nu vēl katru dienu. Organismam ir jāatpūšas,jāatjauno spēki. Nūjošana,peldēšana,velosipēds. Tomēr ne katru dienu.
Piemērs no lauvas dabā. Viņi daudz guļ.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 2?
Ziņa: