graudainais siers

Aizsāka guculs 

guculs
graudainais siers
05.02.2008 16:27
Vai graudainais siers, tas kurð veikalos, kârbiòâs, ir labs olbaltuma avots aktîvam íermenim?
kaza
Re: graudainais siers
05.02.2008 17:09
Jâ, olbaltumi ir Ok daudzumâ. Es tieði esmu iecienîjusi ðos produktus. Viens otrs jau te teiks, ka pârâk pârâk daudz tauku, ka jâçd 0.5% biezpiens. Bet man subjektîvi tas ir par skâbu, çdsu mâjas sierus, kaloriju atðíirîba pa kâdâm 50 uz 100g un arî kâds prieks no çðanas procesa.
guculs
Re: graudainais siers
05.02.2008 17:42
Principâ, to jau var atrisinât. Es ieberu sietiòâ to sieru, ïauju iztecçt saldajam krçjumam, izskaloju, ja vajag. Sanâk gandrîz tîras olbaltumvielas! :) Tikai nervozçju, ka tikai tas viss vnk neiziet cauri organismam. Ður tur salasîjos ka piena produkti slikti un bla bla bla
kaza
Re: graudainais siers
05.02.2008 21:43
Bet tieði piena produkti ir viens no 2 olbaltumvielu avotiem!(otrs - gaïa). Tâ kâ... Plus vçl kalcijs, ko tie satur. Es principâ par piena produktiem, arî ârpus visiem masas audzçðanas mçríiem. Ja vien individuâli ir laba panesamîba un komforta sajûta, tad nu tieðâm nav ko baþîties. Tad tik labu apetîti!
123
Re: graudainais siers
05.02.2008 21:53
nu olbaltumvielu avotiem vajadzetu but vairak, aktivam dzivesveidam derees olas, biezpiens, rieksti (padaudz tauku), gaïa, piens, domaju ka organisms nebus pateicigs ja lietosi visu laiku 1 tipa olbaltumvielas.
guculs
Re: graudainais siers
05.02.2008 22:14
123 > piekrîtu. pilnîgi pareizi.
Re: graudainais siers
06.02.2008 18:12
123 pareizi raxta, bet par to biezpienu... es tieshi taa arii teiktu - jaaeed 05% sarkanajaas bundzhaas. Ja jauc kopaa ar viinogu sulu arii ogljhidraati tiek un nav nekas pa skaabu. Nevar saliidzinaat olbaltuvielu devu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 11?
Ziņa: