L-arginîns

Aizsāka y 

y
L-arginîns
31.01.2008 11:19
Kâds ir lietojis ðo aminoskâbi vismaz pa 1000mg dienâ, ilgâku laika periodu un izjutis solîtos efektus?
Re: L-arginîns
31.01.2008 16:38
Arginins ir kreatina sastava. Kreatins sastav no arginina, glicina, metionina.
Vienu pasu neemsu lietojis, bet lietoju kreatinu, diezgan labi rezultati.
Re: L-arginîns
31.01.2008 17:35
puika: nerunaa ko nezini. Ja shaadi tam pieiet, tad jebkursh hormons sastaav arii no arginiina :D nu taa vienkaarshoti. Hormoni ir aminoskaabju kjeedes. Un nevar saliidzinaat polipeptidus ar kaut kaadu vienu atsevishkju aminoskaabi. Ja alumiinija pulveri vienu pashu dedzinaas nebuus nekas iipashs, ja kopaa ar kaalija pergamenatu var riktiigu petardi uztaisiit. 2 vielas kuras savienojot rodas pavisam cits efekts. ar aminoskaabeem ir tas pats.

Par efektiem - taadu nebuus. reklaamas triks. Ja to izmanto kaa paliigliidzekli jau peec tam kad viss paareejais sakaartots - uzturs un sports, tad ok...varbuut kaut ko dos. Es ar to nedomaaju ka reaali neko nedos, bet NEKO ko Tu ieraudziisi spogulii vai baigi sajutiisi.

Un kaa vispaar domaa efektus? Potences uzlaboshanu? Imunitaates stiprinaashanu? vai arii saindeejies ar NH3? Vinjam ir daudz pielietojumu. Nezinu ko lasiiji. Katraa zinjaa tas viss tiek nu taa - lieto kaa paliigliidzekli ne pamat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 31.01.2008 17:39 by Mateus.
Re: L-arginîns
31.01.2008 17:41
Mateus, tu organisko kimiju baigi zubrii ?
Bet es teicu kad neesmu lietojis vienu pasu !
Es teicu kad esmu lietojis to aminoskabju kompleksu kuras sastavdala ir ari viena aminoskabe - arginins !
Es tikai zinu kad arginins paatrina asinsriti, palielina augsanas hormona iztradasanos.
Re: L-arginîns
31.01.2008 17:44
Tu to izlasiji laikam wiki? ;)
Iisteniibaa JAA, es teishaam esmu maacijies biokjiimiju. Veikli uzmineeji :)
Jautaajums bija par arginiinu nevis kreatiinu. Teema par kretiinu ir kaut kur nedaudz zemaak.
Punkts.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: L-arginîns
31.01.2008 17:46
To es zinaju un nekada wikipedia nelasiju ! :)
Re: L-arginîns
31.01.2008 17:48
Tad naakamreiz atbildi objektiivaak. Ja jau jautajaums bija par Argininu bet Tu izraadas zinaaji ko vairaak nekaa to ka tas ir kreatina sastaavaa, tad to ari vareji uzraxtit ;) Naakamreiz bulshitus dzeesiishu uzreiz!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: L-arginîns
31.01.2008 17:50
Ok, Ok !
Es pateicu tadel, ka kreatinu esmu lietojis praksee, bet par argininu esmu lasijis tikai.
Re: L-arginîns
31.01.2008 19:23
Es esmu lietojis argininu un ornitinu! Treninos ir lielaks ''pump'' effekts, ari masa mazliet pieauga, vienigais minuss- caureja, slikta dusa, galvassapes,pilnibaa pazud apetite, tapec katram deva ir savadaka, man deraja 2 tabletes diena no paredzetajam 6 :D
y
Re: L-arginîns
31.01.2008 20:35
Mateus: ar efektiem vairâk biju domâjis somatotropîna paaugstinâðanos. kâ redzu, ûdeni nelej. tad varbût ir pieredze kaut kâda ar lielâm dozâm arginîna? laikam vienîgais veids, lai pârbaudîtu - ieèekot asinis uz GH. bet atkal maksâ...
Re: L-arginîns
31.01.2008 20:47
Es tev uzrakstiju effektus, neredzi vai ?
y
Re: L-arginîns
31.01.2008 21:03
tavu caureju?
Re: L-arginîns
31.01.2008 21:19
Treninos ir lielaks ''pump'' effekts, ari masa mazliet pieauga! Neceri kaut kadus brinumus!
Arginina uzdevums ir uzlabot asinsriti!
y
Re: L-arginîns
31.01.2008 21:38
tad principâ, tas der! :))
Re: L-arginîns
31.01.2008 22:18
nu uz asinsriter reekjina arii vinju lieto potences paaugstimnaashanai. Tikai ne gluzhi pats arginiins to dara. Ja nejaucu ar No tas saistiits bija ne?

GH paaugstinaat var ar GH Stack no Universal nutrition a vas shpricu veederaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
y
Re: L-arginîns
31.01.2008 22:29
Mateus: to GH stack laikam te nevar dabût, ne? Un M-Stak, piem., ko tirgo VP ir laba? Ðpricas dorogo ;)
Re: L-arginîns
31.01.2008 22:50
M-stack fuflo. Es neko no vinja nejuutu :D
Tad jau labaak BioTech Anabol Pack. Kautkaadi 23 vai 24Ls maksaa uz meenesi. Celj testosteronu un vitamiinu kompleks labs. Karoche ir ok.

GH stach var nopirkt. Es varu dabuut un arii VP tirgo. Tas ir legaals produkts. Nekas iipashs tur nav.

Nu iisteniibaa par GH manupraat jaadomaa tad kad svars ir 120kg. Liidz tam domaaju ka nav jeega. Man liidz 120 vel 30kg :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: L-arginîns
01.02.2008 07:40
Ir vel ari tads produkts kaa GH Max. Bet jaa, no visiem sitiem NO , GH ... produktiem reali kaut ko var just pie liela svara!
Re: L-arginîns
01.02.2008 10:47
nu ar GH es biju domaajis injekcijas :) Jo liidz 120 var izaugt arii taapat. Tikai vajag lielu apnjeemiibu. Es tjipa censhos taa apnjemties :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
y
Re: L-arginîns
01.02.2008 13:04
Mateus: un pa cik pie tevis tas GH stack? novelu tev tos 120kg, bet ne uz ûdens vai taukaudu rçíina ;)
Re: L-arginîns
01.02.2008 15:51
Kur var nopirkt to Glutamiinu ar to glicinu kopaa ?
Vismaz vp es neesmu to redzejis un citur ar ne.
Tad secinajums ir kads kad arginins ar to ornitinu prakse darbojas, vai tikai taadi labi raksti par vinu ?



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2008 16:01 by v1r00z.
y
Re: L-arginîns
01.02.2008 16:21
rakstu pilna dirsa. iegooglç - arginine glycine growth hormone - tur tev atradîs pa pilno. bet tikai, vai visam kas rakstîts var ticçt. k-gan l-arginînu izmanto injekcijâs, lai noskaidrotu, vai organisms dabîgi spçj sintezçt growth hormonu. hvz...
y
Re: L-arginîns
01.02.2008 16:23
p.s. - tâpçc jautâju, vai orâlâ deva L-arginîna strâdâ vispâr. jo injekcija pavisam kas cits.
Re: L-arginîns
01.02.2008 16:31
jaa es jau esmu lasijis, bet vienkarsi man ari jautajums vai orala veida darbojas ?
laikam japanem un japamegina :)
y
Re: L-arginîns
01.02.2008 16:45
pçc idejas, noteikt var tikai nododot asinis ;D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 6?
Ziņa: