problçmas ar nierçm.

Aizsāka Niks 

problçmas ar nierçm.
31.01.2008 01:17
Sveiki.
Man pie jums ïoti nopietns jautâjums. Man ir palielinâts kreatinîna lîmenis nierçs. Cik noprotu tas ir ïoti nopietni un ìimenes ârsts tik teica to, ka nedrîkst çst èipsus, dzert alkaholu un enerìijas dzçrienus un vçl ðo to pieminçja. Bet nepateica, ko drîkst çst.
Tâtad, ko es drîkstu, jeb ko man VAJAG, lietot uzturâ?

Ceru uz jûsu atsaucîbu un Paldies.
Re: problçmas ar nierçm.
31.01.2008 17:46
kaads daudzums kreatiniina bija?
Ne vienmeer aarsti saka pareizi. Tam jaapieiet ar veesu praatu un jaapajautaa viedoklis citam specam. Uzraxti te analiizhu rezultaatus gan kaads pateiks cik tas traki.

Katraa zinjaa... kreatiniins.. bljin... nu sportot nedriixti :D tjipa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu itkâ norma ir 30-106, bet man bija 133 :/.

 un vçl, vai drîkst lietot proteînu??
Re: problçmas ar nierçm.
31.01.2008 22:20
NEE!
Jebkuras liekas olbaltumvielas kuras organisms neizmantos izdalaas caur niereem. Un teelaini sakot rada katlakmeni nierees.

Bet nezinu Tavu situaaciju. Man ir bijis 180 kreatiniins. Viss ko izdariju paartraucu lietot kreatiinu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ZZZ
Re: problçmas ar nierçm.
01.02.2008 01:28
133 nav nekas îpaðs, ja tu esi jauns, tavs svars ir OK vai virs normas un tu esi muskuïots - jo vairâk muskuïi, jo augstâks lîmenis. Tievai distrofiskai sievietei tas bûtu ïoti augsts lîmenis. Prinicpâ jau var aiziet pie nefrologa, ja ir bûts tikai pie ìimenes slaktera - tam tâpat maza sapraðana ðajos jautâjumos.
Nu, tâ. Uz zâli es piestaigâju 3x nedçïâ. Bet viss sâkâs dçï tâ, ka muguras lejasdaïâ ðauðelîgi sâka sâpçt, nu sapratu, ka laikam nieres sâk streikot :/
ZZZ
Re: problçmas ar nierçm.
01.02.2008 17:40
Tâs îstâs nieru kaites ar kreatinîna klîrensa lçnu kritumu nemaz îpaði nesâp (:
Varbût tev akmeòi, ja tieðâm sâp nieres vai kâds iekaisums. To vajadzçtu redzçt urîna/asins analîzçs, bet kreatinîns nav îsts râdîtâjs.
Muguras lejasdaïa - vai pie vainas nav mugurkauls?
Ja tev to neskaidroja ìimenes ârsts, tad maini viòi pret sakarîgu, ja tâdi vçl ir palikuði.
Niks
Re: problçmas ar nierçm.
02.02.2008 02:39
Nevaru saprast, sâp mugura vai nieres. Un tâ jau veselu nedçïu. Analîzçs viss bija èiki piki, tikai tas kreatinîns.
Re: problçmas ar nierçm.
02.02.2008 15:07
kas Tev jaasaprot? aarstam jaasaprot... ja aarsts nesaprot maini to

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Niks
Re: problçmas ar nierçm.
03.02.2008 03:13
tad man viòð uzraksta recepti nierçm, tad mugurai :D kas tad îsti vainîgs?
Laikam jâskrien uz slimnîcu, jo nenormâli sliktu jûtos.
Re: problçmas ar nierçm.
03.02.2008 15:22
Tu lasiit vel neesi paspeejis iemaaciities???
Citeeju pats sevi:"aarstam jaasaprot... ja aarsts nesaprot maini to"

asins aina, biokjiimija, uriins. Kreatiniina liimeni var vienaa dienaa normalizeet no tik nieciiga raadiitaaja ar plazmafarezi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Niks
Re: problçmas ar nierçm.
03.02.2008 18:30
Tak Siugldâ nav normâlu, labu ârstu. Nomainîðu uz vçl sliktâku??
Re: problçmas ar nierçm.
03.02.2008 21:38
Wow... 50km liidz Riigai nav reaali aizbraukt... neiedomaajos. Sorry, bet ja Tev veseliiba pofig - aarsteejies kaut Valkaa ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: problçmas ar nierçm.
04.02.2008 13:02
Nu paldies par to paðu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 12?
Ziņa: