Aptauja par pienu

Aizsāka Lapelis 

Lapelis
Aptauja par pienu
25.01.2008 22:09
Sveiki! Bûtu ïoti pateicîgs, ja jûs varçtu aizpildît manu Zinâtniski Pçtnieciskâ Darba aptauju. Vçlçtos dzirdçtu arî jûsu personîgo viedokli par tçmu vai piens ir veselîgs cilvçka organismam. Paldies jau iepriekð :)

http://www.freesurveysonline.com/fso/AskSurvey.fso?Survey=13372&CheckID=11523
Re: Aptauja par pienu
25.01.2008 23:36
pat valjaa neveershu bet uzskatu ka nekaa veseliiga tur nav, bet gan jau noindeeties nevar.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aptauja par pienu
25.01.2008 23:58
nu baigaa jau aptauja.
bet aizpildiiju ! tavs zpd ir vairaak teemets uz to kad piens ir neveseliigs un tu megini to daziem labiem iestastit ar aptaujas palidzibu, jo tur ir tiaki vieni jautajumi- vai piens ir veseligs ? vai tu zinaji kad piena lietosana ir neveseliga utt, !
Re: Aptauja par pienu
26.01.2008 00:04
:D
labi ka neatveeru :)
es gan pienu lietoju. Protjikiem biki jaucu klaat garshinjai :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aptauja par pienu
26.01.2008 16:46
aizpildîju.
stipri paðvaka gan tâ aptaujiòa, bet vismaz sev vçlamos rezultâtus no tâdas var "izsecinât" :p

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
ferou
Re: Aptauja par pienu
26.01.2008 20:24
Hmm, pienam jau droði vien kaitîgas iedarbîbas nav. Bet vai tas, ko var nopirkt veikalos - ir piens???
Re: Aptauja par pienu
27.01.2008 21:28
:D:D:D:D:D:D
nee nav piens tu ko! Leetaak ir kraasot uudeni ar guashu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aptauja par pienu
28.01.2008 16:59
Bet par daziem pieniem vareetu teikt kad tas diezvai ir piens ?
Piemeram es dzeru Lase pienu 0,5% un veel nekad vinu neesu dzeeris taadu ieskabusu. Turi cik gribi piens buus kaa limonaade.
Var jau buut kad taas bakterijas piena ir visas izzindetas un vinas tur nesavairojas, un tad piens nesaskabst, bet maz ticams.
Re: Aptauja par pienu
28.01.2008 17:24
Es arî lietoju Lâsi. Kamçr ledusskapî, ir OK. Vienreiz uz pâris stundâm aizmirsu ielikt - saskâba.
123
Re: Aptauja par pienu
28.01.2008 19:44
butiba kapec daudzi cilveki nepanes pienu? tapec ka tas domats govs bernam nevis cilveka bernam. personigi uzskatu ka nav superveseligs cilvekam, kaut vai taja ir ap 100 cilvekam veseligu vielu, jo man ari organisms atteica nemt pretim pienu ap gadiem 20..
Re: Aptauja par pienu
29.01.2008 16:48
0.5% skaabst ilgaak jo mazaak tauku.
Piens peec buutiibas ir uudens un tauku emulsija.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aptauja par pienu
29.01.2008 19:04
Labâk kefîru vai paniòas lietot!
Re: Aptauja par pienu
29.01.2008 21:10
nu davai... jauc proteiinu ar kefiiru ;)
Ja garsho pofig. Bet kaa reaala uzturveertiiba... nu sev es tur neko nesaskatu ne pienaa ne kefiiraa... lietoju lakto un biezpienu. Tas laikam no piena produktiem arii viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aptauja par pienu
29.01.2008 22:05
paniòas it kâ esot visideâlâkais no piena produktiem gremoðanas uzlaboðanai utt., utml. - kaut kad akadçmijâ visâdus brînumu labumus par paniòâm mâcîja.
bet nu nevaru es viòas dabût iekðâ ne par ko, bvee... :D

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: Aptauja par pienu
30.01.2008 14:51
Snukeram.
Prâtîga doma. Kefîrs tieðâm ir daudzas reizes labâks par pienu seviðíi zinâma vecuma bçrniem.
Visi apgalvojumi par piena kaitîgumu ir CO Ca colu firmu uzpirkti muldoòas apgalvojumi. Visa cilvçce desmitiem tûkstoð gadu ir lietojusi pienu .Ja pastâv cilvçce,tas nozîmç vienu,piens ir cilvçces eksistences garants. Un nekâdâ ziòâ ne jau krâsotie,piegâzçtie , cukurotie un konservçtie ðíidrumi.....
Re: Aptauja par pienu
30.01.2008 18:47
Pienu censos dzert pec iespejas mazak, tapec ka laikam organisms nepanes laktozi, kaut gan biezpiena, kefiraa ari tas ir! Tapec dazreiz rodas neskaidriba, kapec ta? Varbut mans organisms nepanes govs piena olbaltumu?
123
Re: Aptauja par pienu
30.01.2008 21:28
piena olbaltumu tu panes, tu pienaa tiesi to laktozi nepanes tas "saucamais piena cukurs", bet kad es kapaju ieksa vajpiena pulveri ka 2-3 edienreizu aizvietotaju man nekadas sliktas reakcijas nebija.
Re: Aptauja par pienu
30.01.2008 22:21
123: kur topulveri var nopirkt? Lai mazaak tauku buutu to var reaali beert klaat 0.5% pienam. Bet neesmu redzeejis to pulveri nekur.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kaza
Re: Aptauja par pienu
30.01.2008 22:36
Nu ja, ðitâ òemties izanalizçt katru produktu. Ja vien nav tâs nepanesîbas, dzeriet vai nedzeriet pienu - tas taèu daudzmaz vienalga. Un, ja jûs sakiet "labâk kefîru un paniòas", tad arî pamatojiet, no kâda viedokïa labâk, un atzîmçjiet visus "bet". Citâdi tâda autoritatîva bïauðana vien ir. Man, piemçram, ir jutîgs kuòìis, bieþi saasinâs gastrîts, no kefîra un seviðíi jau paniòâm dedzina, grçmas. Toties piens garðo un rada komforta sajûtu.
123
Re: Aptauja par pienu
31.01.2008 08:14
nu var nopirkt rimcikos un maksimas, esmu redzejis, bet tur padargi, man bija "citi gali" kur vinu dabut, bija apm uz 100g/40g olbaltumvielu, garsa protamms nebija ta labaka bet darbojas gan labi.
Re: Aptauja par pienu
31.01.2008 17:42
man garsha pofig. Auzu paarslas vaaru uudenii bez saals ;) Ka tik eediens un ka tik dabuun kalorijas iekshaa. Es tagad atkal augu tjipa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Aptauja par pienu
31.01.2008 17:45
Kaza, beidz tçlot prokuroru.
Labs un viss!
Kunìi vajag ârstçt. Nosit Heliobaktçriju un pazudîs visa dedzinâðana.
Re: Aptauja par pienu
31.01.2008 17:47
Gastriits toch labi padodas aarsteeshanai.
Beerniibaa tiku galaa ir ar kungja chuulu i gastriitu... nu ok mana mamma mani stroga aarsteeja :D Tagad eedu visu nedomaajot... nu visu ko eedu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 2?
Ziņa: